"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez SmutnaTęcza 30 sie 2015, 12:32
W środę chyba mam wizytę u okulisty (prywatnie) i boję się, że okaże się, że jestem ślepa i dostanę jakieś bardzo grube okulary i nie wiadomo co jeszcze. Na moją wadę niestety soczewek nie ma, wyglądałoby się w tym lepiej niż w jakimś żelastwie, a na operację niestety mnie nie stać. :(

przez clevermind 30 sie 2015, 15:50
Własna matka się na mnie wyżywa, za swoje błędy mnie obarcza. Mam już tego dość. Nie dość, że całą wypłatę jej do domu oddaję, to jeszcze po mnie jeździ, jak po psie jakimś. Jak tu się nie zabić?

przez acherontia-styx 30 sie 2015, 18:25
SmutnaTęcza, a jaką masz wadę?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buszujacywtrawie 30 sie 2015, 18:27
Czy to możliwe, że po 1,5 tygodnia leki przestają działać ? Nasila się u mnie depresja i fobiA społeczna.

przez buszujacywtrawie 30 sie 2015, 18:46
Kurde, nie pokazuje podpisu...

przez TruchłoBoga 30 sie 2015, 18:57
Możliwe, że to chwilowe albo masz opcję "podpis na 1 wiadomość" czy coś w tym stylu, poszperaj w ustawieniach.
TruchłoBoga

przez buszujacywtrawie 30 sie 2015, 20:40
Jestem wykończony, boję się, że pewnego pięknego słonecznego dnia wyląduję pod mostem.

przez zalezna 30 sie 2015, 21:16
kryty_k napisał(a):A miałam już nie płakać :(

a ja bym wlasnie chciala moc plakac. ale odkad biore leki nie jestem w stanie. czasem dobrze jest sie wyplakac, wyrzucic wszystko z siebie, a ja czuje dojmujacy smutek ,jestem zdolowana i niejestem nawet w stanie ani jednej lzy z siebie wycisnac.
zalezna

przez missEscapist 30 sie 2015, 21:33
Napisałam 4 strony o sobie z przeznaczeniem na to forum, przeczytałam i śmiechłam.
Jutro ostatni dzień pracy i już teraz się czuję bezużyteczna i nie wiem, co zrobić ze swoim pożal się bosze życiem.

generalnie fchuj kolorowo, moim celem na najbliższą nieskończoność jest niemyślenie o niczym ważnym, a tu benc: nie umiem
missEscapist

przez julusia 30 sie 2015, 21:37
zalezna, mam to samo...ale u mnie to nie jest związane z lekami. A jak już mi się zdarzy, że czuję, że zaraz będę ryczeć, to jest to w takich sytuacjach, że muszę się powstrzymywać, głównie w pracy.
Wenlafaksyna 225 mg
Olanzapina 10 mg
Rysperydon 2 mg
doraźnie: Chlorprothixen

przez filip133 31 sie 2015, 17:36
Heh, przyszła paczka od mojej byłej, z moimi dwoma pendrivami i dwoma książkami (ma jeszcze 6 moich książek... :/), a w jednej książce były wsadzone moje zdjęcia, które kiedyś sama sobie wywoływała (ale dlaczego przysyła tylko zdjęcia na których jestem ja sam, a co z tymi na którymi jesteśmy razem...?) i trzy zdjęcia "dowodowe", które sobie nosiła w portfelu, które jej dałem w prezencie kiedyś... A tak to mi powtarzała że prezentów się niby nie oddaje -.- Szczeniackie trochę zachowanie jak dla mnie, tak zdjęcia mi odsyłać, jak dziecko z podstawówki...
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez obłąkany 01 wrz 2015, 00:36
Dlaczego każda kobieta jaką spotkam na swojej drodze życia, mówi mi że jestem fajny, ale nic z tego nie będzie? Dlaczego kiedy zapraszam koleżankę na spacer czy piwo, odpowiada że możemy iść ale jako kolega-koleżanka. Czy aż tak głupim, brzydkim i beznadziejnym człowiekiem mogę być?

przez TruchłoBoga 01 wrz 2015, 00:42
Może jesteś niepewny siebie. Może nie jesteś zabawny. Może nie masz hajsu ani perspektyw na hajs. Może jesteś dziwny w integracjach społecznych.
TruchłoBoga

przez obłąkany 01 wrz 2015, 00:59
TruchłoBoga napisał(a):Może jesteś niepewny siebie. Może nie jesteś zabawny. Może nie masz hajsu ani perspektyw na hajs. Może jesteś dziwny w integracjach społecznych.

Właśnie taki jestem jak opisałeś.

Sortuj wg