"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 26 maja 2015, 22:19
Gnije od środka.
Najgorszy jest wiatr.

przez Follow_ 26 maja 2015, 23:03
jestem zmęczona...
jakoś w środku zadowolona ale zmęczona...
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez kazimierz61 27 maja 2015, 04:57
Wczoraj cały dzień lało, nienawidzę takiej pogody, ona mnie dodatkowo dobija. Nadal nie rozmawiam z żoną i wcale mi z tym nie śpieszno żeby w dalszym ciągu się kożyć przed damą, ileż to ja bukietów jej wręczyłem na zgodę, zawsze to byłem ja, który się zniża do poziomu śmiecia i prosi o litość. Nie pamiętam żebym kiedykolwiek usłyszał przepraszam z jej strony. Ostatnio słucham audiobooków, świetna sprawa, wzrok się nie męczy, na spotify można znaleźć sporo pozycji za darmo, wystarczy tylko w wyszukiwarce wpisać polska wersja językowa.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez koszykova 27 maja 2015, 16:10
nienawidzę tego jak on umiejętnie gra niewinnego. Nie wiem jak znaleźć wyjście z tej sytuacji, interwencja policji nic nie daje. Ewidentnie dali nam do zrozumienia ze musi się coś stać żeby można było coś spisać. I Jeszcze z nas zrobić wariatów... Brakuje mi sił na to wszystko. A jeszcze jestem ja, moje lęki, moje obowiązki.....
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Follow_ 27 maja 2015, 19:09
bardzo boli mnie kręgosłup :(

przez izaa 27 maja 2015, 22:01
Mam mega zjazd... Czuję, że nie robię nic wartościowego, że to co robię nie pozwoli mi godnie żyć. Nie wiem co dalej, bo plany co 5 minut się zmieniają. Niech to minie. Minie... Nie uciekam przed tymi myślami, niech wędrują aż stwierdzę, że są nieszkodliwe, ustąpią na rzecz tych pozytywniejszych...

przez ArienneMD 27 maja 2015, 23:16
Cześć. Potrzebuję rady, pomocy, czegokolwiek.
Mam 19 lat, niedawno skończyłam matury. Konkretniej skończyłam je 20 maja, 21 byłam już pierwszy dzień w pracy. Pracuję sobie w księgarni i to mi bardzo odpowiada, natomiast praktycznie codziennie - od co najmniej miesiąca, a może i dwóch albo dłużej - kiedy tylko wracam do domu, czeka mnie awantura o nic.
Mój ojciec pije odkąd pamiętam. Nigdy nie były to jakieś ogromne ilości - jedno, dwa piwa wieczorem. Większej agresji nie było...natomiast ostatnio jest. I to ogromna. Jestem szmatą, poje**ną idiotką, kretynką, debilem, bezużytecznym gówniarzem i tak dalej. Dlaczego? Dziś na przykład dlatego, że on siedział przy kompie - w moim pokoju - a ja, nie wyganiając go, w ogóle nie odzywając się ani słowem, zaczęłam sobie ścielić łóżko i zasłoniłam żaluzje. I się zaczęło. Po chwili po****a byłam nie tylko ja, ale i mama, i rodzeństwo.
Wcześniej nie dawał mi w spokoju skończyć liceum (mimo że pracowałam też w weekendy i udzielałam korepetycji w tygodniu - więc dość sporo pieniędzy na swoje utrzymanie zarabiałam sama) i marudził, że mam iść do roboty, a nie pier*** się z jakąś szkołą. Dziwię się, że wytrzymałam i w ogóle tę szkołę skończyłam.
W październiku (mam nadzieję) wyprowadzam się do innego miasta na studia, ale dzieciaki zostają. Co ja mam robić? Serce mnie boli na samą myśl, że zostaną tutaj z nim.
Mama próbuje się z nim trochę kłócić, ale zazwyczaj kończy się tak, że sąsiedzi słuchają awantur, mama wychodzi gdzieś i nie bierze telefonu, a od kochanego tatusia obrywa się za to mi.

przez Wehmut 27 maja 2015, 23:24
Mama niech ucieka stamtąd z dzieciakami bo on już sie nie zmieni. Są centra pomocy, niebieska linia. Jest wyjście.
Wehmut

przez kazimierz61 28 maja 2015, 07:02
ArienneMD, Jeżeli masz taką możliwość to zmień mieszkanie, ale nie zaprzestawaj w działaniu i najlepiej jakby mama też działała, Wehmut wspomniał o niebieskiej linii, a z doświadczenia wiem że jeżeli nie ma zgłoszeń na policję to problemu niema. Wydaje mi się, że jak ty odejdziesz to całą uwagę skupi na pozostałych domownikach, a więc trzeba działać, poza tym nie wydaje mi się żeby taki człowiek dał sobie powiedzieć że to on ma problem. Acha jeszcze jest możliwość zgłoszenia go do urzędu miasta w dziale rozwiązywania problemów alkoholowych i narzucą na niego nakaz wstawiania się do urzędu codziennie trzeżwy. Narazie nic mi nie wiadomo co by można więcej zrobić, a jest to bardzo duży problem, znęcanie się psychiczne. Wytrwałości.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez NN4V 28 maja 2015, 07:43
kazimierz61 napisał(a):...Acha jeszcze jest możliwość zgłoszenia go do urzędu miasta w dziale rozwiązywania problemów alkoholowych i narzucą na niego nakaz wstawiania się do urzędu codziennie trzeżwy. ...

To bezcelowe.

==>

ArienneMD napisał(a):.... jedno, dwa piwa wieczorem. ..
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez koszykova 28 maja 2015, 20:43
jeżeli nie ma zgłoszeń na policję to problemu niema

sraty taty. Jak sie nie zalejesz krwią albo nie masz siniaków to policja nigdy nie pomoże!
a jest to bardzo duży problem, znęcanie się psychiczne

dokładnie. A jeszcze większy problem to udowodnić. Niby się da, ale jest to b.czesto lekceważone.

Moja ciotka tak potrafiła zakręcić, że wysłała faceta na przymusowe leczenie, a potem eksmisja. Ale prościej chyba kogoś zakatrupić, hehe...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Follow_ 28 maja 2015, 23:03
policja musi mieć mocne podstawy by coś zadziałać... tak komuś na słowo to ciężko uwierzyć a znęcanie psychiczne ja udowodnić jak nie 'słowem'.

.....

boli mnie kręgosłup:<

przez koszykova 28 maja 2015, 23:09
Follow_, coś widze ze Cie czesto boli. Mnie z pogody... Ciebie tez?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Pieprz 28 maja 2015, 23:12
Muszę pomarudzić że cały dzień mam ochotę coś podjadać. Idę po banana.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg