"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Zebrec 22 sty 2015, 03:10
joaszy, nie musisz. Doskonale wiem co masz na myśli. ;)
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez katia010 22 sty 2015, 03:16
Akurat mnie ze studiów nie wywalą, bo znam gorsze przypadki, którym poszli na rękę, ale i tak nie zmienia to faktu że w d**** jestem ze wszystkim. Nawet przestałam się tym przejmować. Czasu nie cofnę. Czasami tylko mam do siebie żal że nie stać mnie na lepsze życie. Wszystko u mnie takie byle jakie. Nie potrafię spiąć się. Nie potrafię zawalczyć o siebie. Słaba jak mucha. Co z tego że z wykształceniem.

przez Amos 22 sty 2015, 10:17
Mam dość życia, to wszystko nie ma sensu.

Jestem głupim, nieporadnym, leniwym i podłym człowiekiem. Ciężar, niekończące się źródło problemów dla siebie samego i dla innych ...
wenlafaksyna
chlorprotiksen

https://www.youtube.com/watch?v=_pt7gtWHWTs

I wish I knew you
Your fit of insanity makes me sad
I wish you knew your music was to stay forever
And I hope... I have no clue if you know how much it matters
And I hope...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez izaa 22 sty 2015, 10:40
Dziekankę wziąć to nie problem, ale widząc po własnych kolegach i koleżankach, to wraca niewiele osób. Ja juz kiedyś miałam dziekankę napisaną, czekała aż ją złoże i stwierdziłam ze pieprzę dziekankę, idę na sesje jak jej nie zdam niech mnie wywalą. Moje podejście sie zmieniło na tyle, że wiedza weszła do tego łba i sie okazało, że oceny najwyższe na roku. Jest powiedzenie miej wyje*ane a będzie ci dane

przez Lethality 22 sty 2015, 14:18
Mam dość większości ludzi. Dlaczego jestem zmuszony z nimi przebywać? Jebana praca, zjebany świat.

przez ala1983 22 sty 2015, 14:19
Lethality napisał(a):Mam dość większości ludzi. Dlaczego jestem zmuszony z nimi przebywać? Jebana praca, zjebany świat.

Zjebani ludzie, swiat jest ok.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez tristezza 22 sty 2015, 14:23
Podziwiam wszystkich, którzy w złym stanie psychicznym potrafią studiować. Jak to robicie??
tristezza

przez ala1983 22 sty 2015, 14:33
casablanca, Ja na studiach radzilam sobie duzo lepiej niz teraz w pracy. No ale kazdy ma inaczej.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Follow_ 22 sty 2015, 23:16
Nienawidzę siebie...
walczę ze sobą by sobie czegoś nie zrobić...
wstydzę się siebie
ale nic ze sobą nie robię
jestem brzydka, gruba, głupia, zalękniona, smutna, mrukliwa
nienawidzę siebie

chciałabym by mnie ktoś przytulił, utulił do snu i nie wypuszczał z rąk.
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez izaa 22 sty 2015, 23:26
casablanca, w im gorszym stanie byłam tym lepiej mi szło. Jak to robiłam? A zupełnie nie mam pojęcia. Podejrzewam, że gdzieś w środku jestem mega uparta.
Follow_, Lethality, spokojnie, gdybym mogła przekazałabym wam trochę swojej pozytywnej energii :D każdy ma złe dni, ja miewam ostatnio dużo stresów, także i wy nie dajcie się złym myślom!

przez milena.ana 22 sty 2015, 23:40
Moja mama krzyczała na mnie, babcia płakała.... Ja patrzyłam na siebie w lustrze... Znowu spadłam z wagi..... 49.9 kg przy 175 cm wzrostu. W łazience jak znów zobaczyłam 4 z przodu prawie skakałam ze szczęścia. Jak spojrzałam w lustro nie miałam ochoty już skakać dalej. Jestem potworem. Chudym, brzydkim potworem.... A nie dam rady jeść... Boję się :( Ciągle siedzę i płaczę....

-- 22 sty 2015, 22:55 --

Nie mam się komu wyżalić. Dodatkowo 3 osoby (nie znające się wzajemnie) w ostatnim czasie powiedziały mi komplementy: ale ty wyładniałaś!!, wow jesteś jak modelka!!
Ludzie o szerszym intelekcie wiedzą, że nie ma ostrej granicy między tym co realne i nierealne.

przez depresja24h 22 sty 2015, 23:57
mogę Ci pocieszyć: przy wrozoście 172 cm ważyłam 47 kg (depresja)

przez ( Dean )^2 23 sty 2015, 07:31
Nie śpie w sumie od 4 rano.Mam dziś ważnego kolosa ale nic sie na niego nie pouczyłem,po trzech dniach nauki non stop,snu po 3h/dobe,pomieszanej ze stresem że wylecę ze studiów mój mózg nie był w stanie wchłoniąć już ani grama wiedzy więc pójde na pałe,z tymi umiejętnościami które już mam,jest obliczeniowy więc łudzę się że coś napisze mimo tego że sie nie pouczyłem.
Ale taka 4 rano to dobra pora do rozmyślań i tak sobie myślełem o tym moim życiu robaka i kurde...było parę okazji do tego żebym mógł być szczęsliwy,zwalałem całe życie wszystko na okoliczności,ale fakt jest taki że sam dojebałem sporo,zmarnowałem dużo szans.I tak widzę że ni sie nei zmieni dopóki sam się nie zmienie,tak wewnątrz.

milena.ana napisał(a):Nie mam się komu wyżalić. Dodatkowo 3 osoby (nie znające się wzajemnie) w ostatnim czasie powiedziały mi komplementy: ale ty wyładniałaś!!, wow jesteś jak modelka!!

Chwalisz się czy żalisz bo zgubiłem wątek....
Najgorszy jest wiatr.

przez mark123 23 sty 2015, 13:46
casablanca napisał(a):Podziwiam wszystkich, którzy w złym stanie psychicznym potrafią studiować.

A ja zazdroszczę wszystkim, którzy także w złym stanie psychicznym potrafią przyswajać wiedzę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg