"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 30 lis 2013, 20:17
Po prostu maciek, Pozory mylą :P Gdybym była tak pozytywna jak Ci się wydaje , to nie byłoby mnie tu.
Ja też nienawidzę wiele rzeczy. Ale wkur** mnie to,że mogą wpływać na moje życie, więc zamniast ich nie lubić, lepiej je zlekceważyć :P
Mieć wylane..Albo wyśmiać :)
Grinch chyba się zmienił ? pod koniec.. Albo coś mi się pokręciło..
Steviear

przez Po prostu maciek 30 lis 2013, 20:27
Steviear napisał(a):Po prostu maciek, Pozory mylą :P Gdybym była tak pozytywna jak Ci się wydaje , to nie byłoby mnie tu.
Ja też nienawidzę wiele rzeczy. Ale wkur** mnie to,że mogą wpływać na moje życie, więc zamniast ich nie lubić, lepiej je zlekceważyć :P
Mieć wylane..Albo wyśmiać :)
Grinch chyba się zmienił ? pod koniec.. Albo coś mi się pokręciło..

Fakt czasem trzeba mieć na ludzi i świat po prostu w***ne. Olac wszystko i wszystkich a swoje zycie tworzyć po swojemu. Fakt na koniec Grinch zmiękł i sie zmienił. :P
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez Steviear 30 lis 2013, 20:31
Po prostu maciek, No się zmienił :p Dla mnie trochę naiwna była ta historia.. Jakby był takim bucem , nie ruszyłoby go to wszystko ;)
Ale w bajkach zawsze musi być wszystko ładnie :P
Pewnie wszystkie Andrzeje dzisiaj zamniast topić wosk, topią smutki :)
Steviear

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 30 lis 2013, 20:47
Steviear napisał(a):Indifference1, Znam to uczucie.. Tylko jak mi się poprawia ,to wszyscy pytają co się stało.. że się tak śmieję..
Ale to jest tak żałosne ,że aż śmieszne. Może to tych ludzi nie lubisz? Albo tego co robicie? ewentualnie gdzie..

Problem w tym, że ja niczego nie lubię. Jedyne co bym chciała i co sprawiło by mi radość to tak po prostu przytulić się do pewnej osoby. Ale, że jest to zupełnie niewykonalne to jedyne co bym chciała najbardziej to zdechnąć...
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Steviear 30 lis 2013, 20:50
Indifference1, Ale jak ''zdechniesz'' to już nie będziesz miała takiej okazji. Życie jest jedno :)
Dlaczego niewykonalne?
No to może się nie zmuszaj do robienia czegoś,czego nie lubisz ( nie chodzi tu np o pracę :P )
Steviear

przez Indifference1 30 lis 2013, 20:56
Niewykonalne bo nie rozmawiam z tą osobą od miesięcy.
Steviear napisał(a):No to może się nie zmuszaj do robienia czegoś,czego nie lubisz ( nie chodzi tu np o pracę :P )

Nie lubię żyć.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Depakiniarz 01 gru 2013, 14:13
A kto lubi żyć?
Mnie powoli przytłacza wrogość tego świata wobec ludzi oraz wobec mnie samego. Codziennie zmagam się z wiatrem w oczy z nadzieją że moj stan przeminie i będę mógł wrócić do normalności. Abym nie musiał się już martwić że będę miał niedługo komornika bo nie mam za co zapłacić czynszu. Chciałbym, aby te wszystkie kredyty które zaciągnąłem same się spłaciły, chciałbym wreszcie zacząć kogoś kochać.

Aby wszystko było jak dawniej...

przez Po prostu maciek 01 gru 2013, 14:30
Indifference1 napisał(a):Nie lubię żyć.

Nie lubisz życ w ogóle?
Rok 2015 będzie niewątpliwie inny.
Wraz ze zniknięciem Jej z mojego życia umarła połowa mnie. Natomiast druga połowa, która pozostała nienawidzi mnie jeszcze bardziej niż Ona.

przez comatom 01 gru 2013, 15:13
Depakiniarz napisał(a):A kto lubi żyć?
Mnie powoli przytłacza wrogość tego świata wobec ludzi oraz wobec mnie samego. Codziennie zmagam się z wiatrem w oczy z nadzieją że moj stan przeminie i będę mógł wrócić do normalności. Abym nie musiał się już martwić że będę miał niedługo komornika bo nie mam za co zapłacić czynszu. Chciałbym, aby te wszystkie kredyty które zaciągnąłem same się spłaciły, chciałbym wreszcie zacząć kogoś kochać.

Aby wszystko było jak dawniej...

Czuje podobnie ale kura musi sie zmienić na lepsze....musi do cholery...mnie oszukali na kilkaset tysięcy i tez ma przejechane....od dwóch siedzę i wyje ale to sie ku...wątków zmieni...zawsze jest czas by to skończyć....
comatom

przez Depakiniarz 01 gru 2013, 21:23
No tak, kiedyś musi, pytanie tylko kiedy ?
Nie dość że depresja, to jeszcze te kredyty, ale najgorsze jest to że w ogóle pracy nie mogę znaleźć.
Jak rekruter patrzy na mnie z politowaniem na rozmowie o prace, jak gapię się beznamiętnie w dal....
Jestem wykształconą osobą a nawet to głupiej infolinii się nie nadaję.

przez Midori 01 gru 2013, 22:06
Depakiniarz napisał(a):No tak, kiedyś musi, pytanie tylko kiedy ?
Nie dość że depresja, to jeszcze te kredyty, ale najgorsze jest to że w ogóle pracy nie mogę znaleźć.
Jak rekruter patrzy na mnie z politowaniem na rozmowie o prace, jak gapię się beznamiętnie w dal....
Jestem wykształconą osobą a nawet to głupiej infolinii się nie nadaję.

Możesz być wykształcony, a Twój kierunek studiów poważany w U.S.A. i krajach Europy Zachodniej w Polsce jest niczym. Nawet, gdy posiadasz powołanie, nie liczy się nic... Nawet Twoje marzenia. Kiedyś chciałam zmienić świat na lepszy, teraz wiem, że to było idiotyczne z mojej strony.
Midori

przez Depakiniarz 01 gru 2013, 22:19
To już nie chodzi nawet o to. W PL jest tak, że patrzą tylko na wykształcenie. Niby wielka pani prawnik, która jest zastępcą kierownika Urzędu Pracy w moim mieście...

Zacznę może od tego.
Zawaliłem jeden termin, jeśli chodzi o wizytę okresową w Urzędzie Pracy i straciłem prawa do ubezpieczenia na okres trzech miesięcy. Wiadomo, CHAD i epizod depresyjny nie współgra jakoś z racjonalizmem i obowiązkami. Chciałem się od tego odwołać i napisałem pismo, w którym objaśniłem że jestem osobą cierpiącą na CHAD. Przedstawiłem zaświadczenie od lekarza. Wiecie co? Ta wstrętna baba zażądała ode mnie pełnej dokumentacji medycznej czy oby zaświadczenie nie jest sfałszowane. Pani prawnik kur.....

I tacy ludzie pełnią obowiązki państwowe, niby z wykształceniem....

W PL jest tak, że patrzy się tylko na to jaką szkołę skończył kandydat do pracy. Możesz mieć magistra z budowy jaskiń czy mieszania pasz, a zostaniesz kierownikiem.

Za granicą jest inaczej. Tam patrza na Twojego skilla i na to co robiłeś.

A ja, z kursami managerskimi, po liceum ( matura, świadectwo z paskiem, studia przerwane z powodu choroby) nie mogę znaleźć w ogóle pracy. Znam 3 języki i jedyne co mi proponują to praca na taśmie produkcyjnej albo na infolinii z której mnie wywalili po niespełna miesiącu.

przez Midori 01 gru 2013, 22:29
Ja mam rodzinę za granicą, i wiem, że tam też nie jest idealnie. Europa Zachodnia to już przeżytek, ewentualnie można jeszcze wyjechać do Skandynawii.
Midori

przez SmutnaTęcza 01 gru 2013, 22:41
Midori napisał(a):Ja mam rodzinę za granicą, i wiem, że tam też nie jest idealnie. Europa Zachodnia to już przeżytek, ewentualnie można jeszcze wyjechać do Skandynawii.

Otóż to, choć tam już też pełno obcokrajowców za chlebem.

Sortuj wg