"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez niewidoczny 03 maja 2013, 04:12
laik711, nie jestem ;) Wiecej luzu :)
niewidoczny

przez laik711 03 maja 2013, 04:13
spoko ;)

przez tahela 03 maja 2013, 04:14
Chyba nie ma powodu by byc zadrosnym ;) , nie ma sprawy jesli idze o odpowiedź,cała przyjemnosc po twojej stronie, dobra podziel sie i dawaj mi tu pół przyjemnosci, nie wykupiłam mirtagenu bo miałam juz dosc nasennych trittico mnie zmasakrowało i musiałm odstawić, dobrze ,ze to jakos działa tylko to poźniejsze zamulenie.Koniec konców i tak skończe z wujkiem zolpem.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez laik711 03 maja 2013, 04:16
a tak wogole tahela to samo masz co ja :shock:

-- 03 maja 2013, 04:20 --

to Ty nabenzodiazepinach jedziesz wiesz żeto niebezpieczne bo zjednego bagna pakujesz się wdrugie ,uzależniające sa

przez tahela 03 maja 2013, 04:28
Czasem jade na benzo dokładnie na alprze, clon mnie nie zachwycił wziełam opakowanie 30 tabsów klona i podziekowałam, natomiast gorzej jest z ta pochodna benzo zolpem w sytuacji gdy napradwe ma sie klopoty ze snem ;) .
Wiem ,ze benzole uzależniają, dlatego z alpra jest spokój , trudniej z zolpem, bo po nim tak fajnie sie spi i nie zamula z rańca.

-- 03 maja 2013, 03:35 --

laik711,
laik ide spać albo próbować, dobranoc

niewidoczny poszedł i nawet branoc nie powiedział, podpadł dzisiaj, :nono:
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez laik711 03 maja 2013, 04:36
klonazepamu ,a dlaczego dałaś sobie znim spokój przeciesz on najmniej uzależnia z tego co wiem ,poz atym czemu spać nie mozesz ,nerwy jak u mnie

-- 03 maja 2013, 04:37 --

dobranoc

przez tahela 03 maja 2013, 04:41
laik711,
nerwy i nie tylko nerwy,
zawsze miałam kłopoty ze snem, ale później sie zwiekszyly , niestety dosc znacznie,
moze to na jutro zostawmy na pw, teraz troche chlor działa to spróbuję zasnąc, trzymaj sie i papatki
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez finalriot 03 maja 2013, 09:33
niewidoczny napisał(a):finalriot, więc ciągle z nim rozmawiasz? Chcesz się odciąć czy nie? Trzeba zdecydowane kroki podjąć...

smerfetka 40 napisał(a):finalriot, Też uważam że trzeba podjać decyzję i iść dalej. Jak byś za niego wyszła za mąż i by Ciebie zostawi to wtedy gorzej jeszcze byś się czuła. A jak byloby dziecko. To już tragedia.

Tak, ciągle z nim rozmawiam, przyjaźniliśmy się. Wczoraj byłam u niego do północy, trochę alkoholu i całowaliśmy się tarzając po jego podłodze, jestem na siebie wściekła mimo że na taki pocałunek czekałam od września. Wstałam rano i byłam przekonana że to był tylko głupi sen, niestety ślady na mojej szyi uświadomiły mi że to naprawdę się stało, nawet nie wiem jak. Mam nadzieję że on tego nie pamięta.
Do tego moja podświadomość znów mi daje znać że się boję. Zawsze jak coś się działo śniły mi się drzwi, które ja zamykałam a one nadal były otwarte, dziś było to samo. Kurde. :?
"Talitha kum, mówię Ci dziewczynko wstań, wcale nie umarłaś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci."

przez ( Dean )^2 03 maja 2013, 12:38
Heh kur..... zdaje mi się że jestem przystojny,ładnie sie ubieram a żadna dziewczyna mnie nie chce lol lol lol.
<Widać zdaje mi się:P>
Najgorszy jest wiatr.

przez idle 05 maja 2013, 12:18
Mój związek zmierza ku końcowi. Teraz w sumie pozostał etap szarpania się, bo "kiedyś było fajnie". Ech ...pewnie się tak pobujamy jeszcze kilka miesięcy, dopóki ja nie będę musiała iść do pracy, a on dalej będzie się bawił ... Może miał rację i niepotrzebnie go idealizowałam? Tylko czy oczekiwanie do 24-ro letniego chłopa, że zda magisterkę i pójdzie do roboty jest idealizowaniem? :roll:

Ile lat facet musi być ode mnie starszy, żeby nie był mentalnym gimbusem? :-| Oficjalnie podnoszę swój limit do 50-tki :(
watch me disintegrate

przez niosaca_radosc 05 maja 2013, 12:25
idle, niektórzy naprawdę nie dorośli do swego wieku. Nic na to nie poradzisz.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

przez finalriot 05 maja 2013, 14:12
idle napisał(a):Ile lat facet musi być ode mnie starszy, żeby nie był mentalnym gimbusem? :-| Oficjalnie podnoszę swój limit do 50-tki :(

Wiek nie jest aż tak istotny, często ktoś młodszy jest bardziej dojrzały niż ktoś kto ma np. 50 lat. Zdarzają się po prostu takie charaktery i z wiekiem to się nie zmienia, wręcz może być gorzej. A z tego co słyszałam to facetom którzy mają 50 lat też potrafi ładnie odbijać. :D
"Talitha kum, mówię Ci dziewczynko wstań, wcale nie umarłaś lecz śpisz, jeszcze życie wyjdzie Ci."

przez ( Dean )^2 07 maja 2013, 09:02
Nieprzyjemne zdarzenie które za bardzo przeżywam.
Najgorszy jest wiatr.

przez Mihau 08 maja 2013, 11:13
idle napisał(a):Mój związek zmierza ku końcowi. Teraz w sumie pozostał etap szarpania się, bo "kiedyś było fajnie".

Oj najgorsza faza. Jakieś takie złudne myśli, że może jeszcze coś z tego będzie, ale też chciałoby się żeby ta druga osoba coś w sobie zmieniła, zadręczanie się myślami, że coś poszło nie tak itp.
Nie martw się - na pewno znajdziesz fajnego faceta ;)

Sortuj wg