"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Pieprz 19 mar 2013, 16:14
GreyEye2, a co robisz żeby Ci było lepiej?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez GreyEye2 19 mar 2013, 17:17
Mushroom napisał(a):GreyEye2, a co robisz żeby Ci było lepiej?
W zasadzie to nic... Byłam na kilku wizytach u psychiatry, ale powiedziała że nie chce więcej ze mną pracować (bo zapomniałam o jednej wizycie i był monolog o jej czasie blalabla, przeprosiłam, ok, mój błąd.. ale bez jaj). Poza tym, spotykam się z chlopakiem z którym mi bardzo dobrze, on nie wie o moich problemach, tzn widzi co mam z palcami(wbijam paznokcie i do krwi mam rany na stopach też) ale tylko mnie wyzywa że to brzydkie.. nie chce wiedzieć dlaczego to robię.. bardzo boję się że mnie zostawi dla innej, może mieć każdą inną, jego była pisała do niego jakiś czas temu, on zmienił hasło, ciągle boję się że ze sobą rozmawiają (on mówi że nie, ale przeciez wtedy też mi nie mowił jak zobaczyłam rozmowy), ta suka bardzo chciała do niego wrócić... Wcześniej się nie martwiłam bo była brzydka.... teraz nagle wyładniała, wstawia ładne zdjęcia, ma duże sukcesy i talent (tańczy, a ja NIGDY NIE POTRAFIŁAM i nie lubiłam tańczyć, robię to jak kaleka, wszyscy się ze mnie śmiali... ) kur w a tak mi wstyd że jestem takim cholernym beztalenciem... Dlaczego... Tak chciałabym coś robić dobrze... Nawet nie najlepiej... coś potrafić... :(
Jeśli ktoś ma zamknięte oczy, niełatwo jest przejrzeć go na wylot.

przez Transfuse 19 mar 2013, 18:43
Wkurza mnie tryb pracy, od kilku dni pracuję przy rozbiórce starego biura i na budowie nowych pomieszczeń. Nie ma szansy na podwyżkę, pensja z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza. Wszystko ma być na już, szef ciągle narzeka. Nigdy nie przyzna się do błędu, nawet gdy ewidentnie nie ma racji ;/ Może to zabrzmi nieco pysznie, ale nie po to kończyłem studia, żeby teraz przy remontach pracować. Nie ma mowy o ekstra płatnych nadgodzinach...

Prócz pracy nie mam innego życia. Albo delegacja albo tyranie na miejscu z Poznaniu. Frustrujące to. Bez sensu taka pusta egzystencja. :-|
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 19 mar 2013, 18:47
Transfuse, wspólczuje ale takie są nasze polskie realia :bezradny:
Saraid

przez carlosbueno 19 mar 2013, 18:50
ja pracowałem przy rozbiórkach za granicą i przez 4 lata też podwyżki nie miałem, a nowi co przychodzili dostawali coraz mniej. No ale w porównaniu do polskich pensji to i tak dużo było.
Największy Forumowy Maruda

przez Michuj 19 mar 2013, 18:51
Transfuse napisał(a):Prócz pracy nie mam innego życia. Albo delegacja albo tyranie na miejscu z Poznaniu. Frustrujące to. Bez sensu taka pusta egzystencja. :-|

skąd to znam :/
Loża szyderców

przez Pieprz 19 mar 2013, 18:58
kur w a tak mi wstyd że jestem takim cholernym beztalenciem... Dlaczego...

Dlatego że nic nie robisz. Sukces to w 99% wysiłek i pot.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Transfuse 19 mar 2013, 19:00
Saraid, zastanawiam się nad zmianą pracy, ale teraz trudno znaleźć coś nowego.
carlosbueno, a gdzie jeśli można wiedzieć ?
Michuj, planujesz coś z tym zrobić ? Nie mam żadnych perspektyw, planów na osłodzenie sobie zycia ;/
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez Michuj 19 mar 2013, 19:02
Transfuse napisał(a): Michuj, planujesz coś z tym zrobić ? Nie mam żadnych perspektyw, planów na osłodzenie sobie zycia ;/

Planować to planuje, ale tym się kończy.... Chociaż stała praca, to był u mnie duży krok do przodu. Ten zrobiłem, kolejnych nie bardzo potrafię ;/
Loża szyderców

przez carlosbueno 19 mar 2013, 19:03
Transfuse, Londyn i okolice. Ogólnie demolka a ja się nią plus sprzątaniem na budowach zajmowałem to najgorzej płatna branża w budowlance no ale żadnych specjalnych umiejętności nie trzeba do niej mieć.
Największy Forumowy Maruda

przez Transfuse 19 mar 2013, 19:13
Michuj, a co robisz w pracy, jeśli można wiedzieć ?
carlosbueno, masz rację, do tego studia nie są mi potrzebne. Jutro zapytam szefa jak zamierza to rozliczyć.

przez Michuj 19 mar 2013, 19:14
Transfuse napisał(a):Michuj, a co robisz w pracy, jeśli można wiedzieć ?

Jeżdzę se i gadam. Jako przedstawiciel.
Loża szyderców

przez Transfuse 19 mar 2013, 19:15
Michuj, Twoje zarobki uzależnione są od liczby pozyskanych klientów ? W jakiej branży ?

przez Michuj 19 mar 2013, 19:18
Generalnie nie pozyskuje nowych, tylko objeżdzam obecnych. Pracuję w przemyśle. Zarobki generalnie stałe, bo bazuje na stałych klientach. Kasa całkiem przyjemna.
Loża szyderców

Sortuj wg