"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Twilight 04 wrz 2007, 04:10
Jasne, że Ci sie uda. porównaj sobie Twój stan ''świadomości'' przez ostatni miesiąc, z kilkoma miesiącami poprzedzającymi. Nie muszę Ci chyba przypominać, jak wtedy wyglądały Twoje posty.Masz gorsze momenty, normalka, ale jedziesz do przodu i to chyba rośnie z prędkością kwadratową... Mała wartość początkowa (własnej samooceny) rośnie na początku powoli, ale jak sie rozchula... :D

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez groskova 04 wrz 2007, 14:07
Jaśkowa napisał(a):kochana groskova witaj w realnym świecie Very Happy napisz nam koniecznie jak tam Ci było??

No wiec bylo...spokojnie. Niesamowity odpoczynek psychiczny. Przez pierwsze 2-3 dni nie ruszylam sie z lozka, spalam albo rozmyslalam. Bylam daleko od realnego swiata i jakos latwiej rozmyslalo sie o tym co tam sie dzieje. Juz w pierwszy dzien zobaczylam dwie mlode dziewczyny z takimi samymi bliznami na rekach i nagle poczulam niesamowita ulge, ze nie jestem jedyna na tym swiecie z takimi rekami...Nikt nikogo nie pytal na co choruje, co sie stalo, czemu tutaj jestes. najwyzej "jak dlugo juz tu jestes". Zadnych zbednych dociekan i niezdrowej ciekawosci. Masz ochote z kims gadac-gadasz, jak nie masz to nie odpowiadasz na pytanie i juz. I kazdy to szanuje. Nikt sie nie obraza za milczenie. Kazdy cierpi na bezsennosc wiec po wieczorne leki kolejka ustawiala sie juz kilkanascie minut wczesniej. Pielegniarki - anioly. Mysle ze przeszkolone psychologicznie lub psychitrycznie. Przychodzily rano i informowaly: "czesc, mam na imie ... i jestem twoja pielegniarka na dzisiaj. jak masz jakis problem, to przyjdz pogadac, jestem zawsze w poblizu".
Taka ucieczka na pare dni jest swietna, ale...ciezko wrocic spowrotem. Chcieli wyslac mnie do domu przed weekendem, ale zaczelo mnie telepac z nerwow. Zostalam do wczoraj.

Czlowiek nerwica walcz, walcz, walcz. Nie znam cie, ale skoro Twilight mowi ze robisz postepy, to znacy ze mozesz walczyc!!! trzymam kciuki. Od upadku na dno jest tylko jedna droga...do gory, pamietaj o tym.

anonim nie jest tak latwo odebrac sobie zycie...Wiem o czym mowisz, tez o tym mysle w kazdej minucie dnia. Kup te ksiazki, bo moze jednak sie przydadza, poza tym da ci to poczucie ze cos moze jednak robisz ze swoim zyciem.

przez anonim 04 wrz 2007, 15:23
Anonim-nie odbieraj sobie życia,wiem,że w to nie wierzysz ale bedziesz miał jeszcze wiele wspaniałych chwil w życiu.

Jak skończę szkołę i dostanę pracę gdzie nie ma wyścigu szczurów czy ludzie po sobie nie jadą to pewnie będzie lepiej, a narazie...szkoda gadać.
Na szczęście nie długo zaczynają się treningi w sekcji więc w popołudnia będe miał gdzie chodzić.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jaśkowa 04 wrz 2007, 15:29
anonim jeśli się czegoś bardzo pragnie cały wszechświat temu sprzyja pamiętaj o tym.
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna
Przyjaciel forum

JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Ewik 22 04 wrz 2007, 17:30
Jaśkowa napisał(a):jeśli się czegoś bardzo pragnie cały wszechświat temu sprzyja pamiętaj o tym.

Gdyby to była prawda to ja powinnam być mega szczęśliwa... Niestety mnie świat jakoś nie chce sprzyjać.... ale może na innych to podziała.... Życze wam tego z całego serca!

przez Jaśkowa 04 wrz 2007, 17:36
może nie pragniesz aż tak bardzo albo nie robisz w tym kierunku wystarczająco dużo ;)
Przyjaciel forum

"JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Ewik 22 04 wrz 2007, 17:49
Jaśkowa napisał(a):może nie pragniesz aż tak bardzo albo nie robisz w tym kierunku wystarczająco dużo

No ja akurat pragnę z całego serca i całej duszy... Niestety świat jest przeciwny :cry:

przez Jaśkowa 04 wrz 2007, 17:53
Ewik to co napisałam to przysłowie bardzo piękne zresztą, wiara musi być w nas życzę Ci z całego serca aby świat stał się Twoim sprzymierzeńcem :smile:
Przyjaciel forum

JĘCZARNIA" - czyli muszę się komuś wyżalić!!!!!

przez Ewik 22 04 wrz 2007, 18:15
Jaśkowa napisał(a):życzę Ci z całego serca aby świat stał się Twoim sprzymierzeńcem

Dziękuje!!!!!

przez anonim 04 wrz 2007, 18:39
jeśli się czegoś bardzo pragnie cały wszechświat temu sprzyja pamiętaj o tym.

Dotychczas spotkałem się z tym, że jak czegoś pragnę to zawsze coś musi mi w tym przeszkodzić(np. zdrowie), choć wbiłem sobie do głowy, że jeśli będe ze wszystkich sił starał się coś osiągnąć to zdobędę to. Nie przestaje dążyć do mojego celu, ale czuję się zmęczony tym wszystkim.

Jeszcze na jutro je*ane zadania z matmy trzeba rozwiązać, a z matmy jestem ciemny jak mało kto :/ cóż, trzeba będzie odpisać w budzie.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez .Tomek 04 wrz 2007, 19:11
A ja muszę pojęczeć nad kondycją. Zacząłem z powrotem nad nią pracować. Nie wiedziałem, że jest aż tak źle :evil: :evil: Taką miałem wspaniałą kondycję i siłę jak chodziłem na treningi. Cholera zaczynam od początku. Kupię później worek a poza tym będę się jeszcze bił z ojcem. Ach, zdechłem po 5 minutach skakanki [!!!!] to jest just unbeliveable. Trzeba dawną formę przywrócić.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez 5torm 04 wrz 2007, 21:25
.Tomek napisał(a):A ja muszę pojęczeć nad kondycją. Zacząłem z powrotem nad nią pracować. Nie wiedziałem, że jest aż tak źle :evil: :evil: Taką miałem wspaniałą kondycję i siłę jak chodziłem na treningi.

Z kąd ja to znam :)
Ja mam zamiar wrucić na siłownie ale jakoś motywacji mi brak :/
Co ćwiczysz jeśli wolno spytać??
5torm

przez .Tomek 04 wrz 2007, 21:31
5torm napisał(a):Co ćwiczysz jeśli wolno spytać??

Ogólnie ćwiczenia na wzmocnienie mięśni i kondycję. Bieganie, skakanka, brzuszki pompki itp. A trenowałem kiedyś Kick-Boxing.
...to tylko kolejne rozwiązanie.
ExModerator

przez 5torm 04 wrz 2007, 21:38
:) ja ćwiczyłem boks i miesiąc taekwon-do ale jakoś zabrakło treningów, a szkoda bo miło je wspominam, znakomite odstresowanie się i poprawia samoocene. Hmmmm co do treningu na kondycje też jakiś czas ćwiczyłem ale słabiutko z motywacją.... Życze powodzenia :)
5torm

Sortuj wg