"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ladywind 30 lis 2012, 19:15
LucP84 napisał(a):Tak, żadnej grupy nie dostałem, choć byłem pewny że na zaburzenia osobowości to minimum lekką niepełnosprawność dostanę. Wszyscy lekceważą zaburzenia osobowości :(
a to duży błąd, bo zaburzenia osobowości są niewątpliwie najczęstszą przyczyną samobójstw, zwłaszcza kiedy się ma osobowosc unikającą, schizoidalną/schizotypową, nie mówiąc już o tym, że znacznie pogarszają komfort życiowy.

Może Polska jest takim dziwnym krajem, który ma zaburzenia osobowości głęboko w czterech literach.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Saanna 30 lis 2012, 21:27
NIE CHCE MI SIĘ ŻYĆ! Nie chcę!

przez Pieprz 30 lis 2012, 21:44
Saanna, nie poddawaj się kurde blaszka
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nana13 30 lis 2012, 21:48
eh, jutro do szkoly... nie chce mi sie
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

przez Anna Maria 30 lis 2012, 22:21
Czasami mam napady,że ktoś coś powie i u mnie jakby zawleczkę naruszył.Wtedy mam się ochotę skulić w ciemnym kącie,schować przed światem tak jak ta dziewczynka z mojego avka. Gwałtowna fala lęku,strachu,przerażenia.Właśnie mam taki atak.
Anna Maria

przez mark123 30 lis 2012, 22:45
LucP84 napisał(a):Tak, żadnej grupy nie dostałem, choć byłem pewny że na zaburzenia osobowości to minimum lekką niepełnosprawność dostanę.

Na lekką niepełnosprawność to chyba żadnych ulg nie ma. Ja mam lekką i w sumie nic mi to raczej nie daje.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez szczypiorek86 30 lis 2012, 23:20
LucP84 napisał(a):No i nie dostałem orzeczenia o niepełnosprawności :twisted: no ale będę się odwoływać.

Sposób na życie? ;)

Ja chcę do Polski !
szczypiorek86

przez fobos 30 lis 2012, 23:46
Już sama nie wiem czego chcę. Czuję jeden wielki mętlik. Czy chcę żyć, czy chcę umrzeć? Czy dobrze, że chodzę do psychiatry, a może mi się tylko wydaje, że jest źle? Może tylko sobie to wszystko wmówiłam? Nie wiem już nic.
"Przyszedł sen i zamknął za mną ciężką, ołowianą bramę. Po drugiej stronie snów nie było."

"Słowa niewypowiedziane są kwiatami ciszy."

www.edtadien.blogspot.com

przez carola 01 gru 2012, 08:52
Wczoraj minął tydzień od tego feralnego dnia. Zdążam przez ten tydzień przejść fazę wściekłości i żalu, po czym wydawało się że już sobie to chyba w miarę poukładałam. Wydawało się... Wczoraj w nocy płakałam znów, a dziś obudziłam się z rozpierającym żalem w piersi. Nie wiem jak się pozbierać...
http://nieproszony-gosc.blog.onet.pl/ - mój blog o NN w moim życiu. Zapraszam

'Kiedy życie daje ci cytryny, nie rób lemoniady! Wścieknij się! "Nie chcę twoich głupich cytryn!"'
Samodestruktorka

przez szczypiorek86 02 gru 2012, 00:37
Ja chcę do Polski,że szybko chcieć znów wracać... :oops:
szczypiorek86

przez Lady Em. 02 gru 2012, 14:56
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze muszę się trzymać, nie mogę się poddać, bo to by oznaczało koniec, powrót do koszmaru sprzed roku, kolejny okres w plecy. Nie mogę, ale tak mi ciężko :why:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

przez New-Tenuis 02 gru 2012, 15:44
Muszę się dziś pożalić. Jestem ostatnio bardzo podenerwowana, często mnie bolą głowa i brzuch z nerwów, chce mi się płakać, czuję kłucie w sercu, nie mam cierpliwości do ludzi, czuję irytację, złość, bezsilność, mam poczucie, że nie mogę odpocząć, bo wciąż muszę nad czymś pracować, panikuję, sięgam po alkohol itp. Chyba za dużo wzięłam sobie na głowę, za szybko chcę dokonać pewnych zmian, ale przecież nie może być tak, że nie będę nic w swoim życiu zmieniać, bo zaraz zapadam na ciężką nerwicę lub mam stany depresyjne. Nie wiem, jak sobie z tymi emocjami poradzić.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez Nana13 02 gru 2012, 21:31
Okropnie jest. Okropnie. Mam dosc tego nedznej wegetacji, chce zdechnac. Nie rozumiem dlaczego jest tyle niesprawiedliwosci, jedni walcza o zycie jak moga i umeraja a ja marze o smierci kazdego dnia i jakos umrzec nie moge. Dlaczego nie przejedzie mnie jakis tir, nie zastrzeli szaleniec, nie spadnie mi cegla na łeb, nie dostane nieuleczalnej choroby? K***, mam dosc. Nienawidze wszytskich homo sapiens, tej podlej zarazy ludzkiej, a siebie najbardziej. Wszystko jest niczym, liczy sie tylko ruchanie albo hajs... nienawidze wszytskiego i wszystkich
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

przez czterdziescii4 02 gru 2012, 22:17
Cześć. jest mi źle, czuje że cały czas nie spełniam swoich oczekiwań,
wydaje mi się że czym są moje problemy z problemami innych ludzi że jak śmiem w ogóle być niezadowolona. wtedy ogarniają mnie straszne wyrzuty sumienia, ja chyba nie potrafię być szczęśliwa, najlepsza część mojego życia to ta którą sobie wymyśliłam we własnej głowie.. zamiast podjąć jakieś działanie wole położyć się i tworzyć scenariusze idealnych scen... trochę to nieskładne ale sam pomysł napisania tu czegokolwiek wyszedł tak nagle.
i teraz wysłać to czy skasować ...
wysyłam

-- 02 gru 2012, 21:39 --

Cześć. jest mi źle, czuje że cały czas nie spełniam swoich oczekiwań,
wydaje mi się że czym są moje problemy z problemami innych ludzi że jak śmiem w ogóle być niezadowolona. wtedy ogarniają mnie straszne wyrzuty sumienia, ja chyba nie potrafię być szczęśliwa, najlepsza część mojego życia to ta którą sobie wymyśliłam we własnej głowie.. zamiast podjąć jakieś działanie wole położyć się i tworzyć scenariusze idealnych scen... trochę to nieskładne ale sam pomysł napisania tu czegokolwiek wyszedł tak nagle.
i teraz wysłać to czy skasować ...
wysyłam

Sortuj wg