"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Snejana 03 maja 2012, 11:28
ojoj, wracam do zlych nawyków.... zła zła zła brzydka Snejana... ale w sumie... trudno :bezradny:

-- 03 maja 2012, 10:40 --

Mirabeleee, nie znam tej sytuacji dokładnie, ale czemu się zgodziłaś? zalezy Ci w jakiś sposób na tej osobie?
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez izzie 03 maja 2012, 11:44
będę jęczeć i marudzić! Mam to, co chciałam, jestem gruba i brzydka, dzisiaj usłyszałam potwierdzenie dla tych slów, że powinnam zacząć dbać o siebie, że się zaniedbałam i powinnam schudnąć !!!! I to od kogo... od taty ;(
nienawidzę swojego ciała, całej siebie :cry:

przez Artemizja 03 maja 2012, 11:44
Mirabeleee, zastanów się,czy na pewno chcesz się z tą osobą spotkać i jakie będą tego konsekwencje-mam tutaj na myśli skutki dla Ciebie,bo jeśli pogorszysz sobie tym swój stan,to dobrze przemyśl,czy to spotkanie jest tego warte...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 03 maja 2012, 11:46
izzie, :nono: ludzie mówią różne bzdury :blabla: Twój tata mógł to mówić z przekąsem ;)
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Stylow 03 maja 2012, 11:47
Snejana, mam do niej słabość.. :roll:
Stylow

przez izzie 03 maja 2012, 11:49
Snejana, nie, mój tato zawsze tak mi wpajał, że grube jest beee. I co, przez jego gadanie męczę się z bulimią przez lata... ;( nie mogę przy nim jeść, bo ciągle komentuje, wymierza mi porcje itd
Teraz jak przytyłam troszkę, jak zaczęłam w minimalnym stopniu dzięki wcześniejszej terapii akceptować siebie, to wracam do domu i co słyszę- jesteś gruba, schudnij !

przez Snejana 03 maja 2012, 11:50
Mirabeleee, no to rzeczywiście musisz zrobić tak jak powiedziała Bellatrix, rozważ wszystkie za i przeciez i konsekwencje jakie to może mnieć dla Ciebie

-- 03 maja 2012, 10:54 --

izzie, no niee, ale mnie wkurzył Twój tata, jeszcze wiedząc, ze maz bulimię... mój też mi tak mawiał, ale po diagnozie: nie pisnął ani słówkiem w tym temacie. Nie słuchaj go, może nawet poproś, żeby Cię nie dołował, on chyba sobie nie zdaje sprawy z tego, co robi czymś takim

przez Stylow 03 maja 2012, 11:55
Snejana, dobrze znam konsekwencje, dlatego biję się ze sobą..
Stylow

przez izzie 03 maja 2012, 11:58
Snejana, kilka lat temu jak byłam w szpitalu, to troszkę się zmienił, ale na krótko. Teraz znowu jest to samo, do niego to nie dociera, że takimi gadkami sprawia, że wszystkie demony powracają !!!!

przez Stylow 03 maja 2012, 11:59
izzie, o tym samym pomyślałam co Snejana, z nim samym jest coś nie tak. Kompleksy? Niespełnione ambicje?

A co do tamtego powiedział, że decyzja do mnie należy i że jeżeli nie to mam mówić. Że wie, że nie koniecznie jestem gotowa.
Stylow

przez o.n.a 03 maja 2012, 11:59
izzie,

A teraz podobasz sie sobie?

Wiedząc ze dzieki ojcu wpakowałaś się w to goowno,po co go słuchasz.
Podeszłabym do niego i ryknęła prosto w twarz że sam jest brzydki i gruby! :mrgreen:
ŻYCIE to RAJ, do którego klucze są w naszych rękach...

przez Stylow 03 maja 2012, 12:01
o.n.a, Twe rady ZAWSZE SPOKO. :d
Stylow

przez izzie 03 maja 2012, 12:02
Mirabeleee, o taak, on ma jakies kompleksy, sam zachowuje się jak jakaś panienka, dba o siebie przesadnie, on nie akceptuje ludzi grubych... to straszne ! Mam wrażenie, że on się mnie wstydzi...
staram się sobie przypomnieć co mówia inni o mnie, że wyglądam slicznie i kobieco, nie jestem gruba itd... ale słowa taty, jego miny jak biorę jedzenie, a nawet jak tylko ide do kuchni przebijaja wszystko... mam ochotę sie objadac i wymiotować...

-- 03 maja 2012, 11:04 --

o.n.a, aktualnie nie podobam sie sobie, ale są momenty, że tak, - akceptuję siebie, taką jaką jestem.
Bezsensownie pozwalam mu na to wszystko, tak jak kilka lat tem, wrr :pirate:

przez Stylow 03 maja 2012, 12:06
izzie, spróbuj poszukać czegoś w jego przeszłości. Może bardzo emocjonalna konfrontacja przemówi mu do rozumu. Chodzi teraz o niego. Człowiek często nieświadomie niszczy innym życie przez swoje urojenia. Może czas mu to naświetlić i troszkę zbyt przesadnie wyperswadować..

To tak jak powiesz rodzicowi, żeby nie przlewał swoich złych emocji na Ciebie tylko dlatego, że wkurzył sie na drugie np. półroczne dziecko i nie ma sensu na nie krzyczeć. To nie jest miłe - ale daje do myślenia.

-- 03 maja 2012, 11:07 --

izzie, dla takiej hipnotyzującej twarzy jaką masz nawet dziewczyny pozostawałyby lesbijkami i się pozakochiwały. ;D

-- 03 maja 2012, 11:09 --

A ja się z nim spotkam. Życie jest po to by w nim mieszać. A ja muszę nauczyć się żyć nim tak jak kiedyś. Podejmować decyzje impulsywnie io cieszyć się chwilą. ;)
Stylow

Sortuj wg