"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez dogomaniaczka 28 mar 2012, 20:48
nie mam siły nie wytrzymam anis ekundy dłużej nie chce niech mnie ktos zabierze z tego swiata

przez ( Dean )^2 28 mar 2012, 22:19
Boję się że tak będzie już do końca mojego życia.
Najgorszy jest wiatr.

przez Ukasz 29 mar 2012, 16:56
( Dean )^2 napisał(a):Boję się że tak będzie już do końca mojego życia.

Ten strach jest u większości z nas codziennością

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Stark 29 mar 2012, 18:15
Mogę dziś poględzić?

Nasłuchałem się dziś od rodziny, (po raz xx),jakie to ze mnie zero, że nic ze mnie nie będzie, itd,itp.
Nie powiem,nie jestem święty, mam swoje wady (głównie lenistwo :<), ok wyleciałem z szkoły przez wadę obok, niema co ukrywać, ale i tak, "powiedzieli co wiedzieli", (powtarzając się jak kataryny od paru ładnych lat ).
Nie wiem, czuje się jak najgorsze ścierwo i bez tego, da się funkcjonować, ale totalnie nie wiem co z sobą zrobić... gubię się w swoim prostym,rutynowym życiu. Zadając sobie pytanie "co ja tu k*rwa robie?!". Kompletnie nie wiem co robić w przyszłości, czy warto robić, czy coś się zmieni... czy będę takim samym ścierwem jak obecnie.
Pierwszy raz przyznam,gubię się w tym wszystkim. I nie mam kogo się poradzić, (słuchanie kolejnego darcia mordy mnie nie interesuje...)

Dziękuje za uwagę : <.
Stark

przez tahela 29 mar 2012, 18:37
arhol,
a myślałes o szkole wieczorowej, są darmowe licea, technika dla dorosłych , mozna maturę tam zdawać, to nie jest tak, że masz drogę zamknietą i duzo tam jest też osób, które nerwowo nie dawały rady w zwykłej szkole pytania, sprawdziany były taka katorgą nerwicową ze robiło sie słabo,że same sie tam poprzenosiły , więc mozesz sa to szkoły darmowe czesto przy zwykłych liceach tylko tryb nauki inny czyli po południu i śa takzę czesto w takich szkołach dwuletnie studium policealne i też sa za darmo i czesto fajne kierunki, także mozesz isc do szkoły jesli bedzie Ci sie chciało, jak zobaczą ze sie uczysz to od razu inaczej na Ciebie będa reagować i duzo ludzi tam sie uczy, którzy jednocześnie pracują
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Stark 29 mar 2012, 18:40
tahela, Wiem, chodzę (chodziłem) do takiej szkoły zeszłe pół roku, tym razem wyleciałem z własnej winy, za rok pewnie skończę 3 klasę i będzie spokój z szkołą.
Stark

przez Denial 29 mar 2012, 18:52
Do niczego nie mogę się zmobilizować. Miałam dziś masę do zrobienia - i nic nie zrobiłam. Przez to jutro będę musiała "stanąć w poprzek". Brawo ja... Czasem mi ręce opadają... :roll:
I sing the body electric...

przez tahela 29 mar 2012, 18:59
tu masz linka do CKU w Wałbrzychu w Twoim rejonie też powinno być takie coś , trzeba tylko chcieć

-- 29 mar 2012, 18:00 --

http://www.ckuwalbrzych.pl/

-- 29 mar 2012, 18:02 --

acha właśnie przeczytałam ,że wyleciałes to wrócić musisz na semestr , z którego wyleciałes , jeszcze mozesz isć na jakiegos technika, bezpłatne śa dwa lata np. logistyki fjanie brzmi
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Stark 29 mar 2012, 19:04
tahela, :).
Wiem że są szkoły zaoczne licealne, taką robiłem, wyleciałem, bo braciszkowi też się nie chciało jeździć :<, jak się 2 "lesery" dobiorą, to wiadome było, że coś może "Pójść nie tak".
W przyszłym roku zapisuje się do tej samej szkoły co wcześniej, by ją skończyć już :).
Stark

przez tahela 29 mar 2012, 19:15
arhol, te cholerne szkoły maja to do siebie,że czasem trzeba do nich chodzić i się nawet uczyć , co za pech normalnie, bo najlepiej to by było nie chodzić i nie uczyć się tylko świadectwo dostać,
powodzenia mam nadzieję ,ze dasz rade się zmobilizować tym razem i to liceum czy technikum skończysz , tulam : ;) P

-- 29 mar 2012, 18:20 --

Chyba musze isc do sklepu i sie zapytac o kartę wi-fi a nie chce mnie sie deszcz pada, ale mam kalsze w kwiatki identyczne jak w tej reklamie szamponu kiedyś, idę , nie che mnie sie az tak,że boli
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Stark 29 mar 2012, 19:28
tahela, no takie podłe te szkoły są :mrgreen:. Nieno, w przyszłym roku się skończy, i git ^^.
Stark

przez Stylow 29 mar 2012, 20:46
Coraz dotkliwiej czuję swój rozpad.
Stylow

przez .Kinga. 29 mar 2012, 21:21
Mirabeleee, a robisz coś w tym kierunku, żeby się zintegrować?
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez tahela 29 mar 2012, 23:43
szkoła szkoła a moje samopoczucie moim samopoczuciem co dziwne , nie mam lęków drugi dzień , to znaczy mam takie społeczne ,ale nie mam w ogóle takiego uogólnionego ani ani , takiego stanu zagrożenia ,
tylko smutno mi i jak dz :? woni telefon to mam lęki ,ale uogólnionego nie mam drugi dzień w ogóle i powiem,że jakoś mi tak dziwnie,aż że nic się za mną nie czai z tyłu, ale jak zmniejszyłam dawkę paro sobie to miałam znowu uogólniony spory :pirate: , ee nie ma co myśleć nad tym bo bez sensu , płakać mnie się chce bom tęskna
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg