"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez korres1 16 lip 2007, 22:04
dżejem napisał(a):No dobra, ktoś w tej sprawie musi pojęczeć.
NASI PIĘKNI SIATKARZE PRZEGRALI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Żesz k... jak rano napisałam, że mi forum pomogło, to już wieczorem musiało mi przypier...
naprawdę, to było dla mnie bolesne. Szczególnie, że mój ulubiony siatkarz zagrał słabo i wiem, że czuje się teraz fatalnie.

SMETNY TYGRYSKU, pomyśl sobie, że w UK ciągle pada i jest cholernie drogo. A, no i pewnie Twoi znajomi tak se powiedzieli, że jadą na wakacje, a tak naprawdę to zmywają gary :mrgreen:
PS. POlecam film "Niewidoczni" Stephena Frearsa z Audrey Tatou (teraz na DVD, nie wiem czy w ogole szedl w polskich kinach). Cos o emigrantach pracujacych w ang hotelach.
Ale kto będzie trzymał straż nad strażnikami?

przez smętny tygrys 16 lip 2007, 22:10
nie wiem czy to takie pocieszające. pewne jest natomiast to, iż właśnie z tego powodu mnie na te cholerne wyspy nie ciągnie.
a film postaram się obejrzeć, jeśli zdobędę : )

przez korres1 16 lip 2007, 22:30
Kadziewicz :oops:
PS. Świderskiego też uwielbiam - za waleczność (dowiódł jej jeszcze w starej ekipie Mazura).

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez korres1 16 lip 2007, 23:11
Ale on akurat za mlody jest jak dla mnie. No i ten okropny wasik, ktory mu nie moze urosnac...

przez .Kinga. 16 lip 2007, 23:24
muszę sobie trochę pojęczeć...
Kiedy ja wreszcie przestanę bać się ludzi... mam zadzwonić do określonej osoby, to pół godziny przed wykręceniem numeru muszę brać uspakajające żeby się odważyć zadzwonić i jakoś normalnie do rzeczy gadać.. i tak mam zawsze sucho w gębie jakbym przez cały dzień nic nie piła.
I to poczucie winy.. cały czas mi się śnią sny którego głównym wątkiem jest właśnie poczucie winy.. nie daje mi spokoju..
I te oskarżenia- jesteś niewychowana, bo w takich wypadkach nie piszę się smsów tylko się dzwoni. A co ja mam zrobić skoro nie stać mnie na to nerwowo żeby do kogos zadzwonić? Mam powiedzieć: "Kobieto, ja się ciebie boję, zrozum to wreszcie!" Chciałabym tak jej powiedzieć... ale kim bym wtedy była..........Chyba wole być niewychowana...
uf.. skończyłam.. już nie marudze :roll:
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez Marina82 17 lip 2007, 03:30
Witam.
Przeszłam depresje i myślę, że jest to choroba pod tytułem "UŻALANIE SIĘ NAD SOBĄ"
Weźcie się w garść!!!
Ps. Wcale nie pozbyłam się problemów, tylko się z nimi oswoiłam i staram się sobie jakoś radzić.

przez Gormen 17 lip 2007, 09:08
Dzięki za dobre słowo!!! :o , Będę sobie powtarzał często wasze motto ;)

przez Mona75 17 lip 2007, 09:47
Nawet jeśli przez chwilę zwątpisz to nie poddawaj się, warto walczyć

przez .Kinga. 17 lip 2007, 10:51
Marina82 napisał(a):to choroba pod tytułem "UŻALANIE SIĘ NAD SOBĄ"

Taaa... dzięki....
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez anonim 17 lip 2007, 12:31
Wyznacz sobie jakiś cel, który chcesz osiągnąć, tak będzie Ci o wiele łatwiej.
"MUSZĘ LECZYĆ SIĘ NA BÓL I STRACH
GDZIE JEST CZŁOWIEK KTÓRY Z SIEBIE SAM POKAŻE MI JAK
KTO POKAŻE MI JAK ?"

przez .Kinga. 17 lip 2007, 13:11
Ale tak to wygląda z zewnątrz. Moja siostra ciągle zarzuca mi że jestem egoistką, bo ciągle się nad sobą użalam. A ja nic na głos nie mówię więc stwierdza że widać po minie.

przez rakken 17 lip 2007, 21:09
W sumie nie wiem co mam napisac, dzisiejszy dzien nalezy do jednych z bardziej beznadziejnych, tak strasznie mam dosc wszystkiego...

przez Mona75 17 lip 2007, 23:24
Użalanie się nad sobą? To pewnie dlatego faszerujemy się psychotropami, lądujemy w szpitalach... Robimy tak, bo to lubimy? Zastanów się co piszesz

przez wojtas78 18 lip 2007, 16:38
rakken napisał(a):W sumie nie wiem co mam napisac, dzisiejszy dzien nalezy do jednych z bardziej beznadziejnych, tak strasznie mam dosc wszystkiego...

nie tylko ty jeden masz taki dzien jak Cie to pocieszy, wczoraj nie wiedzialem co ze soba zrobic, dzis to samo.....a jutro???? kolejny dzien

Sortuj wg