"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Artemizja 06 paź 2011, 20:07
coma, Karolinko co Ty mówisz kochana?<tulę>
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez coma 06 paź 2011, 20:30
nie wiem co to będzie jak to wszystko co się stało do mnie dotrze, to wszystko do mnie nie dociera, jestem taka otępiała, znieczulona, obojętna... zmęczona... :why:
coma

przez Dariusz_wawa 06 paź 2011, 20:32
coma napisał(a):nie wiem co to będzie jak to wszystko co się stało do mnie dotrze, to wszystko do mnie nie dociera, jestem taka otępiała, znieczulona, obojętna... zmęczona... :why:

Karolina przejdzie tylko trzeba czasu. Trzymaj się.
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez coma 06 paź 2011, 20:35
Dariusz_wawa, ja się boje, że ta prawda do mnie dotrze i mnie zmiażdży :why:
coma

przez Artemizja 06 paź 2011, 20:37
coma, Karolinko trzymaj się. Daj sobie trochę czasu...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Dariusz_wawa 06 paź 2011, 20:38
coma napisał(a):Dariusz_wawa, ja się boje, że ta prawda do mnie dotrze i mnie zmiażdży :why:

Wiem że to jest okropna prawda ale pomyśl jakby się Mama męczyła jeszcze kilka miesięcy lub lat, jakby cierpiała.
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez Laima 06 paź 2011, 20:38
coma, okres żałoby trwa rok,dwa,zależy od osoby.W tym czasie będziesz się źle czuła i powinnaś przez to przejść,broń boże nie uciekać tylko przeżywać,a jeśli to będzie zbyt silne możesz poprosić lekarza o dodatkowe leki,ale to w ostateczności.
Wiesz,ja po śmierci ojca uciekała od tego ,właśnie przez 2-3 lata i zachorowałam choć to pewnie był jeden z wielu powodów.
Laima

przez NewYork 06 paź 2011, 20:41
coma, zawsze moge pocieszyc na PW. trzeba to przetrwać jakos. Na poczatku jest cieżko. To docieranie jest dosć bolesne. Lepiej, żebyś miała przy sobie kogoś bliskiego
NewYork

przez paradoksy 06 paź 2011, 20:50
na początku jest ciężko, jest masakra...
z czasem to po prostu mniej boli
od śmierci mojej mamy minęły 2 lata.. przynajmniej już nie płaczę po nocach, ale zawsze jak odwiedzam grób to samo leci..
paradoksy

przez NewYork 06 paź 2011, 20:55
paradoksy, współczuje również. Odwiedź PW. Aż mi się coś przypomniało jak mówiłaś, że gdy odwiedzasz swoją mamę na cmentarzu takie wspomnienie :(
NewYork

przez coma 06 paź 2011, 21:07
Wy wszyscy jesteście tacy kochani, tak chcecie mnie pocieszyć, jestem Wam bardzo wdzięczna :why:
coma

przez Artemizja 06 paź 2011, 21:09
coma, pamiętaj,że jesteśmy z Tobą...

Administrator

przez NewYork 06 paź 2011, 21:09
coma, Zawsze do pocieszania jestem chętna. Jakbyś chciała pocieszenia to pisz do mnie na PW:) Tuuula mooocno i przeogrooomnie
NewYork

przez ( Dean )^2 06 paź 2011, 22:16
Ale to jest dziwne naprawdę.

Wiem że powinienem się cieszyć.Znowu jestem na budowlance,strasznie chce mi sie uczyć,mam kumpla i kuzyna w jednej klasie.Wszystko ok.

Ale nie do końca.Na uczelni jestem pełem energii.Ale gdy wracam do domu dopada mnie jakiś żal i smutek.Gdybym dostał te leki dwa lata temu,nigdy nie doszłoby do tego,nigdy nie byłbym w tym stanie.Pewnie nie musiałbym pisać na tym forum.Byłbym szczęśliwy dziś.

Ale nie jestem.Wracam do domu i widzę że poza nauką nie mam żadnego życia,znajomych dziewczyny.Moja nowa grupa na studiach to jednak nie to samo co tamta.

Smutno mi bo nikt z moich znajomych nie musiał tyle sie zmagać z życiem co ja.Wszystkim układa się po prostu normalnie.U mnie zawsze pod górę.
Najgorszy jest wiatr.

Sortuj wg