Na temat poznawania ludzi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez depresyjny86 28 wrz 2011, 21:45
hahhahahaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:)

przez sorensen 28 wrz 2011, 22:22
kornelia_lilia napisał(a):
sorensen napisał(a):

Tego przecież nie wiem:) To jest tylko hipoteza, próbuję sobie to wszystko jakoś wyjaśnić.

A na terapii czy wizycie u specjalisty nie było to omawiane?

Oczywiście że tak, relacje z ludźmi to zawsze był główny wątek. Niestety tak wyszło że do zbyt odkrywczych wniosków nie udało się dojśc, ani tym bardziej jakichś postępów zrobić

przez Zenonek 29 wrz 2011, 16:46
człowiek nerwica, Ile juz bierzesz ta Paroksetyne i jaka dawke ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 30 wrz 2011, 23:54
jesu Zenonek Ty tylko o lekach i finansach :mrgreen:
Paro bralem w dwoch okresach swojego życia
od 2009 Listopada do Czerwca 2010....ze względu na podwyższone próby wątrobowe musiałem przestać brać...i w sumie dobrze się czułem,w tym względzie że nie miałem ataków paniki i mogłem normalnie chodzić na staż....
Od Marca 2011 do dziś dawka najpierw 20 bardzo dlugo,potem 30...na więcej już nie wchodziłem bo byłem zbyt pobudzony,ostatnio z powodu chorej wątroby musiałem zmniejszyć dawkę do połówki,bo niestety odstawić jeszcze nie potrafię całkowicie..
:)

przez Kiya 06 paź 2011, 16:33
Przeczytałam cały wątek od początku do końca... Drodzy Panowie, tyle rad dają Wam koledzy oraz przedstawicielki płci przeciwnej. A zapominacie, że każdy/każda jest inna. Ja na przykład bardzo lubię nieśmiałych facetów. Lubię wiedzieć, że jestem jedyna, a najlepiej - że nigdy wcześniej nie było innej. Lubię informatyków i artystów, nie tam żadnych prawników czy lekarzy. Nie lubię imprez, modnych fryzur i ciuchów. Mam słabość do panów wychudzonych, misiowaci też mogą być, najgorsi są tacy napakowani (oczywiście nie mówię, że jak facet dba o siebie, to jest źle ;) aczkolwiek na takiego jeszcze nie trafiłam ;) ). A jeżeli ja mam trochę inny gust, niż przeciętna kobieta, to na pewno jest nas więcej ;) Twarz natomiast to kwestia indywidualna - dla jednego szpetna dla innego jest piękna :)

Co do flirtu/podrywania/zagadywania. Kobiety to lubią i nie lubią jednocześnie. Ile razy krew mnie zalewała słuchając koleżanki, która narzeka, że znowu ma jakiegoś natrętnego adoratora. A ja jej zazdrościłam, że MA adoratora. Teraz co nieco już zaznałam, więc rozumiem, że to faktycznie może być denerwujące. Mimo wszystko inicjatywa należy do mężczyzny i tego będę się trzymać. Nigdy nie byłam za równouprawnieniem ;p A kobieta, jak to było już wcześniej powiedziane, potrzebuje poczuć, że się podoba. Że została wypatrzona spośród tłumu. Cokolwiek.

Wybaczcie chaotyczność wypowiedzi, chciałam jak najwięcej przekazać w jak najmniejszej ilości słów :)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez nickyfour13 06 paź 2011, 17:26
heh Kiya bardzo mi siepodoba Twoje podejście :D

przez sorensen 06 paź 2011, 21:06
Kiya napisał(a):Przeczytałam cały wątek od początku do końca... Drodzy Panowie, tyle rad dają Wam koledzy oraz przedstawicielki płci przeciwnej. A zapominacie, że każdy/każda jest inna. Ja na przykład bardzo lubię nieśmiałych facetów. Lubię wiedzieć, że jestem jedyna, a najlepiej - że nigdy wcześniej nie było innej. Lubię informatyków i artystów, nie tam żadnych prawników czy lekarzy. Nie lubię imprez, modnych fryzur i ciuchów. Mam słabość do panów wychudzonych, misiowaci też mogą być, najgorsi są tacy napakowani (oczywiście nie mówię, że jak facet dba o siebie, to jest źle ;) aczkolwiek na takiego jeszcze nie trafiłam ;) ). A jeżeli ja mam trochę inny gust, niż przeciętna kobieta, to na pewno jest nas więcej ;) Twarz natomiast to kwestia indywidualna - dla jednego szpetna dla innego jest piękna :)

A pomyśleć że ja jestem nieśmiałym wychudzonym informatykiem :mrgreen: Niestety ten typ nie cieszy się (co oczywiście zrozumiałe) zainteresowaniem pań. Ja w każdym bądź razie jak dotąd na taką nie trafiłem a młodzieniaszkiem już nie jestem. Najgorsze jest jednak to, że nawet gdyby jakimś cudem takowa panna się znalazła.....to przecież, o zgrozo, też musi mi się spodobać:)

przez kicikici 06 paź 2011, 21:13
informatycy sa sexy;)

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez Kiya 06 paź 2011, 21:57
Najgorsze jest jednak to, że nawet gdyby jakimś cudem takowa panna się znalazła.....to przecież, o zgrozo, też musi mi się spodobać:)

No niestety, tak to działa :p No ale, jak widać, jest nas więcej - masz w czym wybierać ;p

przez sorensen 06 paź 2011, 22:41
Kiya napisał(a):
Najgorsze jest jednak to, że nawet gdyby jakimś cudem takowa panna się znalazła.....to przecież, o zgrozo, też musi mi się spodobać:)

No niestety, tak to działa :p No ale, jak widać, jest nas więcej - masz w czym wybierać ;p

Ooo na pewno;) Ciekawe tylko dlaczego ja jeszcze żadnej takiej nie miałem okazji poznać:)

przez Kiya 06 paź 2011, 22:47
Odpowiedź już padła w tym temacie kilkakrotnie - bo my czekamy na inicjatywę, flirt, okazanie zainteresowania. I tu się właśnie zaczynają schodki - gdy nieśmiałej osobie podoba się nieśmiała osoba ;) Aaalboo: nieśmiała osoba nawet nie wie, że spodobałaby jej się ta konkretna nieśmiała osoba płci przeciwnej, bo... jak się mieli poznać?

Na imprezie, w parku, na siłowni? Nie, ja dziękuję, bo po co mi partner, z którym nie mam nic wspólnego, który jest skrajnie inny? (podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale przyjmijmy, że to wcale nie jest zasada - ja tam nie chciałabym skończyć z imprezowiczem-flirciarzem...)

przez sorensen 06 paź 2011, 22:50
Kiya napisał(a):Odpowiedź już padła w tym temacie kilkakrotnie - bo my czekamy na inicjatywę, flirt, okazanie zainteresowania. I tu się właśnie zaczynają schodki - gdy nieśmiałej osobie podoba się nieśmiała osoba ;) Aaalboo: nieśmiała osoba nawet nie wie, że spodobałaby jej się ta konkretna nieśmiała osoba płci przeciwnej, bo... jak się mieli poznać?

To też może być przyczyna, ale częściej to chyba zwyczajny brak zainteresowania. Czyli trafia się wyłącznie na osoby dla który jest się "nie w typie". W każdym bądź razie ja tak mam. A próbowałem też randek internetowych i było jeszcze gorzej.....więc za bardzo takich kobiet które byłyby zainteresowane znajomością nie znalazłem.

przez Kiya 06 paź 2011, 23:09
Może za bardzo starałeś się pokazać siebie od tej "normalnej" strony? Przy tych ilościach ludzi, potencjalnych partnerów, zarówno na portalach randkowych, w ogóle internecie, jak i w realu, ja widzę tylko jeden sposób - być sobą. Nie zlewać się z tłumem. Być innym. By znaleźć pozostałych "innych". Jak przeglądałeś profile kobiet na takich portalach, na co zwracałeś uwagę?

przez sorensen 07 paź 2011, 19:42
Kiya napisał(a):Może za bardzo starałeś się pokazać siebie od tej "normalnej" strony? Przy tych ilościach ludzi, potencjalnych partnerów, zarówno na portalach randkowych, w ogóle internecie, jak i w realu, ja widzę tylko jeden sposób - być sobą. Nie zlewać się z tłumem. Być innym. By znaleźć pozostałych "innych". Jak przeglądałeś profile kobiet na takich portalach, na co zwracałeś uwagę?

Sęk w tym że właśnie się nie zlewałem:) Nie było nic w stylu "jestem jaki jestem" albo "Ciężko pisać o sobie":D

Sortuj wg