Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

shinobi

Użytkownik
 • Zawartość

  2507
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. shinobi

  Miłosierdzie Boże

  Ogladanie przez 8 min tych piardów to już prawie piekło.
 2. Czuję się chujowo, ale nie chce mi się tego opisywać.
 3. Nie mogę się od tego numeru uwolnić. [videoyoutube=k5w9h1G9grY][/videoyoutube]
 4. Ostatnio: John Oliver Killens "I usłyszeliśmy grzmot" Rzecz dzieje się w czasie drugiej wojny światowej, ale nie o wojnie to książka, choć i takie wątki są, a o rasizmie głównie, dla którego wojna jest tłem. Autor - czarnoskóry, bohaterowie - też. Książka była nominowana do Pulitzera w roku 1962. Bardzo dobre. Thomas Hardy "Juda nieznany" Historia zmagania się z życiem, zaprzepaszczonych szans. Ponura opowieść, autor stawia pytania na temat moralności w małżeństwie/związku, sensowności tegoż aktu itd. Unosi się w tle rowież duch ateizmu. Stare, ponad 100 lat, ale jare. Bardzo dobre.
 5. Zajebisty numer. [videoyoutube=QPRDagbLNjg][/videoyoutube]
 6. shinobi

  Co teraz robisz?

  Opierdalam browara i słucham B.Springsteena.
 7. Ta książka to absolut. :)
 8. shinobi

  Szkodliwośc forum?

  Forum nie jest złe, powiedziałbym nawet, że jest dobre, ale warto zachować dystans do niektórych opinii, wątków itp. Zdrowy rozsądek wskazany. Wydaje mi się, że serwując sobie forum w nadmiarze można przesiąknać apokaliptyczną atmosferą beznadziei. Dyskusyjny może być udział np. w "jęczarni", co może przybrać postać wyścigu cierpienia - Kto bardziej? Kto mocniej? itd. Dla odmiany warto poświęcić czas wesołemo obliczu Nerwicy, uczestnicząc w jakichś luźnych, wesołkowatych dysputach o niczym. Ogólnie forum ma znacznie więcej plusów niż minusów.
 9. Ciii... Przed chwilą odpisalem. Cmokasy! :*
 10. refren, Agnieszko, no proszę Cię... Chrześcijaństwo to jest trwajacy dwa tysiące lat mentalny gwałt, który rezonuje na każdej sferze życia wierzących i niewierzących. Nie wydaje mi się, że bzykanie jest złe. Złe jest wmawianie ludziom, że bzykanie jest złe. Tysiące lat temu ludzie dmuchali się po lasach i rowach i nikte nie widział w tym problemu, w starożytności ruchali się na potęgę i też nikt nie widział w tym problemu, w jednej z legend dotyczących powstania starożytnego Rzymu Romulusa i Remusa wychowała dziwka, co dawała komu popadnia. Kiedyś seks był postrzegany w bardziej zdrowy sposób, na luzie. Może ludzie byliby teraz zdrowsi, gdyby seks nie był jakimś wielkime tabu, a rzesze smutnych-wierzących nie czułby, że od walenie konia na łapach wyrosną im włosy.
 11. Palące pytania i bardzo na czasie. Oczywiście pod warunkiem, że dyskusję przeprowadzimy w krajach arabskich. Ale to akurat jest bardzo dobre pytanie. Od 2000 lat kultura chrześcijańska próbuje wmówić czlowiekowi, że szczęście osiągnie będąc jedynie zaszczutym, biednym sukinsynem bez własnego zdania, a za dotykanie wlasnych jajek pójdzie do piekła. Myślę, że aż tak źle nie jest i ludziom powinno się wmawiać, że seks jest, fajny przyjemny i warto ruchać... od czasu d oczasu. :)
 12. Co do tematu, to: nie obrażam boga, tak jak nie obrażam ściany, psa sąsiada i świętego Mikołaja.
 13. A co do gier to jeszcze wspomnę, że jestem ostatnio zafascynowany Peggle Deluxe.
 14. A co do gier to jeszcze wspomnę, że jestem ostatnio zafascynowany Peggle Deluxe.
×