Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kalebx3 11 sie 2013, 19:14
To już lepiej było szukać na portalu dla niepełnosprawnych?

Na wejściu trzeba mieć legitkę o stopniu niepełnosprawności ,im większa niepełnosprawność tym większe szanse ,,,wyjść z wózkiem ,a na wózku kilo klusków :lol:,,,narzeczona uwalona
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez khaleesi 11 sie 2013, 19:16
Kalebx3, chodziło mi o niepełnosprawność lekką nie znaczną :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez ( Dean )^2 11 sie 2013, 19:17
Kalebx3 napisał(a):Ile za to płacisz , szczerze?

Za darmo to wiesz w co można dostać..:P
Cena to 30 złotych.

Byłbym skłonny się założyć z Tobą, że jak pójdziesz sam do klubu to sam z niego nie wyjdziesz, pod warunkiem że swoim zachowaniem nie będziesz odpychać. Jak będziesz zachowywać się normalnie to nie ma opcji żebyś kogoś nie poderwał w dużym dobrym klubie.

Chce iść do tych klubów i pójde,tyle że nie za bardzo wiem gdzie.Sporo ogarnąłem swój wygląd,ciuchy,nawet pewnośc siebie,ale samemu niestety latwo nie będzie.Nie wiem co to znaczy dobry klub,ja uderzam raczej w studenckie i jakieś bardziej eleganckie bo nei będe sie bił w moich nowych drogich ciuchach na które musze zapieprzać na budowie po 10 h:P:P

Na odwage paro i jedno,maks 2 piwka i witaj przygodo ! lol
W tym roku będe miał 23,ale wole mowic ze mam 22 z racji na moje doświadczenie w związkach ;)
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez khaleesi 11 sie 2013, 19:20
( Dean )^2, o Jezu 30 zł to sporo a ile lasek ma być ? Z racji na doświadczenie? Bez przesady jak ja miałam 23 to nie miałam w ogóle nikogo i dobrze wspominam ten czas :mrgreen:
Ostatnio edytowano 11 sie 2013, 19:23 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez polnormalny 11 sie 2013, 19:23
( Dean )^2, Ciuchy dają dużo, sam ubieram się bardzo dobrze i widzę nieraz jak laski się patrzą na to czy na tamto. Śmieszne ale prawdziwe :( Najważniejsze żebyś czuł się w nich sobą, ja noszę się tak jak lubię i z klasą, do tego dobry perfum i jeżeli o kwestie wierzchnią jest tak jak być powinno. Problemy zaczynają się pod nią ale nie o mnie tutaj teraz mowa ;)
polnormalny

Samotność

przez khaleesi 11 sie 2013, 19:26
polnormalny, :great: a widzisz A co to za ostatnie zdanie? :twisted: Na samym początku trzeba było napisać :twisted:
Mistrz Avatara

Samotność

przez ( Dean )^2 11 sie 2013, 19:29
Ale ja w ogóle nie miałem nikogo nigdy.Kiedyś beczałem że nikt mnie nie chce,ale ostatnio zrobiłem sobie rachunek sumienia mały i nie do końca to była prawda :roll: także terapia też mnie nie ominie bo odpycham i odpycham a potem becze że jestem sam :brawo:
Oj 30 zeta to drogo za miłość? lol :P

( Dean )^2, Ciuchy dają dużo, sam ubieram się bardzo dobrze i widzę nieraz jak laski się patrzą na to czy na tamto. Śmieszne ale prawdziwe Najważniejsze żebyś czuł się w nich sobą, ja noszę się tak jak lubię i z klasą, do tego dobry perfum i jeżeli o kwestie wierzchnią jest tak jak być powinno. Problemy zaczynają się pod nią ale nie o mnie tutaj teraz mowa

No to samo zauważyłem + kontakt wzrokowy którego nagminnie unikałem<za to znam wzór płytek podłogowych we wszystkich miejscach> i nagle jakoś aptekarki i sklepowe się szeroko uśmiechają,aż miałem do jednej zagadać o numer ale jakoś czułem że za młody dla niej jestem.
Choć to błąd pewnie bo już raz tak mi sie zdawało i nie wziąłem numeru od najlepszej laski jaka mnie w życiu podrywała,bo starsza.Jak tak sobie mysle czasem co ja wyczyniam w tym życiu to normalnie krew mnie zalewa.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez polnormalny 11 sie 2013, 19:31
psyche., Teraz to kolega powyżej walczy o fyfrunięcie z gniazda - nerwicy.com i trzeba mu w tym pomóc :lol: Ja jeszcze nie mam nawet skrzydeł :lol:
polnormalny

Samotność

przez khaleesi 11 sie 2013, 19:31
( Dean )^2, ale wyglądasz dużo powazniej więc uderzaj do aptekarki/sklepowej. Co tam metryka.
Miłości to raczej nie wróże na tym speedzie ;) Jestem szczera po prostu :mrgreen:
Mistrz Avatara

Samotność

przez polnormalny 11 sie 2013, 19:34
psyche. napisał(a):( Dean )^2
Miłości to raczej nie wróże na tym speedzie ;) Jestem szczera po prostu :mrgreen:

To chyba oczywiste ;)
polnormalny

Samotność

przez khaleesi 11 sie 2013, 19:36
polnormalny, toż ja wiem ale ( Dean )^2, liczy pewnie na miłość. Biorąc pod uwagę 30 zł za nawet chwilowe rozkosze to nie jest wygórowana cena. ;)
Mistrz Avatara

Samotność

przez ( Dean )^2 11 sie 2013, 19:38
Oj tam oj tam czy to nie na tym forum ciągle mi powtarzali że miłośc można spotkać wszędzie?:P Jak wszędzie to wszedzie.
psyche. napisał(a):( Dean )^2, ale wyglądasz dużo powazniej więc uderzaj do aptekarki/sklepowej

Może jak sobie kupie trymer i zapuszcze 3 dniowy zarost :yeah:
Tylko może mi ktoś poleci co mam kupić żebym był go wstanie utrzymać,bo mówią mi ludziki że lepiej mi z zarostem?
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez khaleesi 11 sie 2013, 19:40
( Dean )^2, dawaj z zarostem i bez fotkę. ;) Dobra wszędzie można spotkać ale nie na takim zegarkowym poznawaniu się bez przesady :mrgreen:
Mistrz Avatara

Samotność

przez polnormalny 11 sie 2013, 19:41
( Dean )^2 napisał(a):Oj 30 zeta to drogo za miłość? lol :P

No fakt tanio jak za seks, ale szanse na niego na czymś takim masz adekwatne do kwoty jaką w nią wkładasz.

( Dean )^2aż miałem do jednej zagadać o numer ale jakoś czułem że za młody dla niej jestem.

Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy że kobiety dopiero rozkręcają po 30-stce :smile: A znam przypadki osobiście, gdzie wyzwolone 50-tki bawią się z małolatami takimi jak my,(sam miałem okazje żeby skosztować zadbanej 40stki ale oczywiście zjebałem jak zawsze :lol:) także nie przesadzaj. Poza tym jest jedno dobre porzekadło odnośnie tego, ale odpuszczę je sobie bo jest zbereźne bardzo :twisted:
polnormalny

Sortuj wg