Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez khaleesi 17 lip 2013, 21:00
mark123, oj ogarnięty jestes może nie będzie tak żle? ;) na siłe Cię nie znękam na pw rzecz jasna :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez Siding Spring 17 lip 2013, 21:02
mark123 śmialo:). Nie daj sie namawiac;P

Samotność

przez carlosbueno 17 lip 2013, 21:03
mark123, jesteś jedynym na forum który dorównuje mi w samokrytyce i niskiej samoocenie. ;) Postawiłbym Ci piwo ale nie pijesz, to chociaż energy drinka.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez mark123 17 lip 2013, 21:05
psyche. napisał(a):mark123, oj ogarnięty jestes może nie będzie tak żle? ;)

Nie wiem.

psyche. napisał(a):na siłe Cię nie znękam na pw rzecz jasna :lol:

W ogóle to trochę swobodniej się czuję przy pisaniu publicznym niż przy pw.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez khaleesi 17 lip 2013, 21:07
mark123, a ja preferuje pw ;) no to sobie pogadalismy :mrgreen: Może pytania z serii pele mele ? :lol:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez buka 17 lip 2013, 21:10
mark123jest chyba jedynym na forum który na tak ewidentny podryw odpowiada:nie wiem :D
carlos chyba właśnie został zdetronizowany :P

Samotność

przez khaleesi 17 lip 2013, 21:11
buka, ja nie podrywam mam chłopaka ja tutaj sprawdzam czy kolega jest aspołeczny ;)
Mistrz Avatara

Samotność

przez mark123 17 lip 2013, 21:12
carlosbueno napisał(a):mark123, jesteś jedynym na forum który dorównuje mi w samokrytyce i niskiej samoocenie. ;)

Ale w największym unikaniu nawet niewielkiego wysiłku i stresu to chyba "króluję".

-- 17 lip 2013, 21:14:40 --

psyche. napisał(a):mark123, a ja preferuje pw ;) no to sobie pogadalismy :mrgreen: Może pytania z serii pele mele ? :lol:

Nie wiem, co to jest pele mele :D
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez socorro 17 lip 2013, 21:17
psyche, a czemu to chcesz sprawdzić ? ;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez khaleesi 17 lip 2013, 21:18
socorro, bo sie chłopak może marnuje niepotrzebnie ;)
Mistrz Avatara

Samotność

przez buka 17 lip 2013, 21:20
Ale w największym unikaniu nawet niewielkiego wysiłku i stresu to chyba "króluję".

no i co,jesteś z tego dumny?

Samotność

przez mark123 17 lip 2013, 22:20
buka napisał(a):jesteś z tego dumny?

Nie, nie jestem dumny z bycia głupim.

Samotność

przez socorro 17 lip 2013, 22:38
mark123, nie jesteś głupi!

każdy ma swój stajl, jedni lubią paplać w nieskończoność językiem, poznawać nowych ludzi i z nimi rozmawiać (ja tak mam), drudzy wolą w spokoju obserwować innych, rozmawiają z ludźmi tylko jeśli jest taka konieczność, a i tak i ci pierwsi i ci drudzy dają sobie nieźle radę i nie można porównywać ich ze sobą, bo to jest kwestia osobowości iii własnych upodobań ;) w niektórych sytuacjach przydaje się gadulstwo, w innych znowu lepiej być raczej małomównym- mówi się że MILCZENIE JEST ZŁOTEM, a mowa tylko srebrem ;)

tak samo z podejmowaniem ryzyka i rezygnowaniem z niego. :) ja wychodzę z założenia NO RISK- NO FUN ale każdy ma prawo mieć inne zdanie i postępować wg własnego widzimisię ;)

pozdrawiam 8)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez rotten soul 17 lip 2013, 22:43
mark123
Pisząc, że na forum nie umiem normalnie rozmawiać, głównie miałem na myśli pogawędki, a nie wypowiadanie się.

Wiesz jakby nie spojrzeć, to w pogawędkach się wypowiadamy, więc ja naprawdę nie widzę dużej różnicy.

carlosbueno
mark123, jesteś jedynym na forum który dorównuje mi w samokrytyce i niskiej samoocenie. ;)

Fakt, masz w Nim naprawdę godnego przeciwnika :D Choć macie nieco odmienne style moim zdaniem. mark123 krytykuje siebie bardzie poważniej i dostojniej, u Ciebie krytyka jest często zgrabnie przemycona w postaci żartu czy ironii. Przynajmniej ja tak to widzę. Niemniej jednak mam duże uznanie dla Was obu. W dziedzinie samokrytyki już dawno zjedliście zęby. Czas chyba szkolić jakiś następców. ;)

psyche.
Też nie wiem co to jest pele mele :bezradny: Objaśnisz?

buka
no i co,jesteś z tego dumny?

Niby czemu miałby być :?: Wymienił szczerze swoją wadę i tyle.

mark123
A Ty do głupców to masz lata świetlne. W czym innym tkwią Twoje problemy, a nie w intelekcie.
rotten soul

Sortuj wg