Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kalebx3 08 lip 2012, 14:10
Przez net wszystko pieknie wyglada bo wpasowuje sie w nasza wyobraznie.. a real to juz nie to samo

Dokładnie. Nic dodać nic ująć.
Poza tym dla żonatego faceta takie chocki-klocki to bardzo niebezpieczna ,acz bardzo pokuszajaca zabawa z miną.
Rodzi sie mnóstwo pytań ,których odpowiedzi mogą być nieprzewidywalne w skutkach. Bo nawet jakby wypalilo i było pięknie ładnie ,to na 1000% chciałbym to powtórzyć ,powtórzyć i jeszcze powtórzyć. Wtedy trzeba kłamać ,kłamać ,kłamać najbliższych. Lawirować jak najlepszy aktor . Albo zostawić żonę( bo zawsze można się zakochać w kimś nowym )i dziecko rozbić rodzinę i odpłynąć w nieznana krainę na nowym młodym kobiecym łonie.. Niebezpieczna zabawa, choć Panna była piękna i młodsza....o 22 lata. Ajajajajajaj...
Jeszcze raz, czasami żałuję ,czasami nie. Choć był to mój wybór ,a z każdymi wyborami łączą się odpowiednie konsekwencje . I tak zrobił sie tu nam Off-top. A miało być o samotności ,potem zrobiło się o częstotliwości a teraz o zdradzie i jej możliwych konsekwencjach.Ufff,jak dzisiaj gorąco...wytrzymamy i to.Wszystko przejdzie.
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez wiejskifilozof 08 lip 2012, 14:20
Candy14 napisał(a):Przez net wszystko pieknie wyglada bo wpasowuje sie w nasza wyobraznie.. a real to juz nie to samo

Dokładnie tak , nic dodać , nic ująć . :idea:

Samotność

przez jaa145 08 lip 2012, 20:12
Jak czytam te Wasze wpisy to jeszcze bardziej czuje się samotnie i bezradnie,nie mając przy sobie zupełnie nikogo :(
jaa145

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez carlosbueno 08 lip 2012, 20:16
jaa145 napisał(a):Jak czytam te Wasze wpisy to jeszcze bardziej czuje się samotnie i bezradnie,nie mając przy sobie zupełnie nikogo :(

nie jesteś sama w swej samotności tutaj wielu jeśli nie większość samotnych jest
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Stark 09 lip 2012, 08:30
Poczucie samotności wśród przyjaciół,czy w związku, to jest chyba najgorsze....
Nie mam ani jednego z nich, więc samotność nie jest tak przybijająca.
Stark

Samotność

przez kafka 09 lip 2012, 09:49
Poczucie samotności wśród przyjaciół,czy w związku, to jest chyba najgorsze....

Dlaczego najgorsze, myślisz, że to przyjaciele i partnerzy powodują to poczucie samotności?
kafka

Samotność

przez wiejskifilozof 09 lip 2012, 10:07
Ja byłem, samotny zawsze , nawet , gdy chodziłem do szkoły . :roll:

Samotność

przez Lajka04 09 lip 2012, 10:29
Stark napisał(a):Poczucie samotności wśród przyjaciół,czy w związku, to jest chyba najgorsze....
Nie mam ani jednego z nich, więc samotność nie jest tak przybijająca.

Tak masz rację, to najgorsze uczucie, ale skoro czujesz samotność w obecności tych osób, to znaczy, że oni wcale nie są tacy "bliscy".
Wszechświat nie lubi błagających, tylko odważnych.

Samotność

przez Candy14 09 lip 2012, 10:34
Nie bedziemy sie czuc dobrze w towarzystwie kogokolwiek jezeli sami ze soba czujemy sie zle... to niekoniecznie jest wina otoczenia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez kafka 09 lip 2012, 10:37
Tak masz rację, to najgorsze uczucie, ale skoro czujesz samotność w obecności tych osób, to znaczy, że oni wcale nie są tacy "bliscy".

nie zgodzę się z tym
Candy14, racja, też tak uważam.
kafka

Samotność

przez Stark 09 lip 2012, 10:39
kafka, nie, źle mnie zrozumiałaś . Miałem na myśli to że jeśli ktoś jest "otoczony ludźmi" a mimo to czuje sie samotny,kontakt z innymi powinien to niwelować a jeśli tak nie jest,to dopiero wtedy jest "tragicznie“ .
Stark

Samotność

przez Pieprz 09 lip 2012, 10:40
Candy14 napisał(a):Nie bedziemy sie czuc dobrze w towarzystwie kogokolwiek jezeli sami ze soba czujemy sie zle... to niekoniecznie jest wina otoczenia

A co z ludźmi którzy nam imponują? Osoba zakompleksiona może czuć się dobrze w takim towarzystwie, mieć wrażenie że jest wtedy bardziej wartościowa, fajna itp.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez kafka 09 lip 2012, 10:43
Stark, no tak rozumiem, dlatego właśnie spytałam.

-- 09 lip 2012, 10:45 --

Mushroom, ale my tu mówimy o samotności, a ty chyba o czymś innym, nie wiem, podwyższaniu samooceny.
kafka

Samotność

przez carlosbueno 09 lip 2012, 10:47
Mushroom napisał(a):
Candy14 napisał(a):Nie bedziemy sie czuc dobrze w towarzystwie kogokolwiek jezeli sami ze soba czujemy sie zle... to niekoniecznie jest wina otoczenia

A co z ludźmi którzy nam imponują? Osoba zakompleksiona może czuć się dobrze w takim towarzystwie, mieć wrażenie że jest wtedy bardziej wartościowa, fajna itp.

chyba odwrotnie jest przynajmniej w moim przypadku.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg