Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Białoczarna 03 lip 2016, 22:26
Kiya pudło :D
Joha, znów się nie zrozumieliśmy , a raczej ja nie zrozumiałam , chodziło mi o to, że młodsza spokojnie może być z rówieśnikiem np 20 i 22 .
Carlos, gorzej jak tak ok 30stki jest bez pracy i dodatkowo jest brzydka :D

Samotność

przez carlosbueno 03 lip 2016, 22:30
Carlos, gorzej jak tak ok 30stki jest bez pracy i dodatkowo jest brzydka :D
no to przechlapane, ale dla 50 latków wciąż może być atrakcyjna bo młoda. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Kiya 03 lip 2016, 22:30
Marudzicie, prawda jest taka, że statystyka statystyką, ale potrzebujecie tylko JEDNEJ osoby, która byłaby skłonna się Wami zainteresować :P To wystarczy.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez joha 03 lip 2016, 22:39
Białoczarna napisał(a):Joha, znów się nie zrozumieliśmy , a raczej ja nie zrozumiałam , chodziło mi o to, że młodsza spokojnie może być z rówieśnikiem np 20 i 22 .

Zdecyduj się, bo wcześniej pisałaś, że dla faceta 30 lat to świetny wiek. W takim razie za kim ma się rozglądać, jeśli jego równolatki kobiety to "stare baby"?
joha

Samotność

przez Białoczarna 03 lip 2016, 22:41
Tak piszę o tym braku pracy... nawet mając 20 lat jak mnie jakiś chłopak zaprosił i coś postawił czułam się głupio. W związku to jeszcze to rozumiem, ktoś nie ma pracy ,partner płaci, wspieranie się. Spotykanie się z facetem w sytuacji gdy jestem bez pracy jakoś mi się to nie widzi. Wiadomo, że to przejściowa sytuacja,no,ale czułabym dyskomfort. Jednak są kobiety/panie ,którym to odpowiada.

Joha, ty stwierdziłeś, że starszy musi się mocno nastarać żeby mieć młodszą.

Samotność

przez Kiya 03 lip 2016, 22:46
Białoczarna, facet ZAWSZE płaci. Nawet zwykły kolega czuje się zobligowany by raz na jakiś czas postawić coś koleżance. A jak jesteś na randce, to nie ma bata - facet płaci. My musimy dbać o siebie, a facet płacić, takie jest prawo natury :D

Samotność

przez Limitrophe 03 lip 2016, 23:09
"Facet ZAWSZE płaci. Nawet zwykły kolega czuje się zobligowany by raz na jakiś czas postawić coś koleżance. A jak jesteś na randce, to nie ma bata - facet płaci."

A kobieta ZAWSZE daje .... , prawa natury, cos za cos ^^
Szpikuje sie obecnie:
Wenlafaksyna 150mg
dorażnie dekstrometorfan
sporo kofeiny

Samotność

przez Kiya 03 lip 2016, 23:15
Limitrophe, facet płaci i w zamian za to może sobie POPATRZEĆ z bliska :mrgreen: I przytrzymać drzwi :mrgreen: A jak sobie zasłuży, to wtedy dostanie ;p

Samotność

przez Limitrophe 03 lip 2016, 23:25
Zamiast inwestować w ignorancką kolezanke, ktora Cie ewidentnie wykorzystuje finansowo, to lepiej pojsc do pewnego miejsca rozkoszy i mozna tam wiecej niz tylko patrzec ^^
Szpikuje sie obecnie:
Wenlafaksyna 150mg
dorażnie dekstrometorfan
sporo kofeiny

Samotność

przez Kiya 03 lip 2016, 23:37
Limitrophe, ale jak ignoranckiej koleżance włożysz obrączkę na palec, to masz do końca życia seks za darmo, a ona do końca życia zmywa gary i pierze Twoje gacie :twisted:

Samotność

przez joha 03 lip 2016, 23:56
Białoczarna napisał(a):Joha, ty stwierdziłeś, że starszy musi się mocno nastarać żeby mieć młodszą.

Bo tak jest. Ty twierdzisz, że starszemu jest łatwiej a jego równolatce trudniej a potem wyjaśniasz, że jednak myślisz o związkach osób w tym samym wieku. Jeśli 30 latkowi jest łatwiej związać się z 30 latką a 30 latce jest trudniej związać się z 30 latkiem to ja nic z tego nie rozumiem :bezradny:
joha

Samotność

przez Kiya 04 lip 2016, 00:02
Białoczarna, joha, gubię się w Waszych rozważaniach na temat wieku, może więc ustalmy, że każdemu jest trudniej i wtedy będzie nam łatwiej :D

Samotność

przez joha 04 lip 2016, 00:17
Kiya napisał(a):Białoczarna, joha, gubię się w Waszych rozważaniach na temat wieku, może więc ustalmy, że każdemu jest trudniej i wtedy będzie nam łatwiej :D

Ty nie podskakuj tylko się z tego wytłumacz:
Kiya napisał(a):Białoczarna, facet ZAWSZE płaci. Nawet zwykły kolega czuje się zobligowany by raz na jakiś czas postawić coś koleżance. A jak jesteś na randce, to nie ma bata - facet płaci. My musimy dbać o siebie, a facet płacić, takie jest prawo natury :D

To nie jest prawo natury, to jest prawo dżungli i pora wreszcie się ucywilizować :smile:
joha

Samotność

przez Kiya 04 lip 2016, 00:18
joha, a zastanawiałam się którego z tych dwóch słów użyć, uznałam, że "natura" jest bardziej ogólna :D

Sortuj wg