Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez the_new_hope_not 29 maja 2016, 02:17
No co? Każdy ma jakieś marzenia.
the_new_hope_not

Samotność

przez living_dead_girl 29 maja 2016, 02:18
Taaaak...no bo w prawdziwej patriarchalnej gdzie ojciec boi się wziąć dziecko na ręce bo się boi że się 'spedali' , pojawia się tylko po to, żeby nawrzeszczeć albo bić dziecko kiedy juz wróci z pracy jest taaaak dużo jakościowego kontaktu z ojcem. Tak na prawde tym zawsze się zajmowały praktycznie same matki. Poza tym w podrywaniu mężczyzn przez kobiety nie ma nic złego czy dziwnego, chyba, że kogoś cieszy wizja potencjalnego molestowania seksualnego biednej, nieświadomej dziewoi która sobie tego nie życzy. Po prostu kobiety nie murza juz udawać męczennic (zazwyczaj) z libido na poziomie 0. A jeżeli mówiąc o pierdołach masz na myśli styl ubierania się, rurki itd. to polecam zapoznać się z historią sztuki czy bezpośrednio ubioru.

Eee, o co chodzi z tym równouprawnieniem?

Samotność

przez abrakadabra xx 29 maja 2016, 02:22
Wszystko co czytam to pierdolenie kota w bambus, choćbyś ja się zarzekał to i tak potrzebujesz bliskości, najważniejsze jest jak sobie z tym radzisz. Nie wiem inni ale uczę się cały czas... Nawet po okiełznaniu tej bestii...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez the_new_hope_not 29 maja 2016, 02:27
living_dead_girl napisał(a):Taaaak...no bo w prawdziwej patriarchalnej gdzie ojciec boi się wziąć dziecko na ręce bo się boi że się 'spedali' , pojawia się tylko po to, żeby nawrzeszczeć albo bić dziecko kiedy juz wróci z pracy jest taaaak dużo jakościowego kontaktu z ojcem.

Nie porównuj każdego kierowcy do tego, który po pijaku wjechał w przystanek, na którym stała gromadka przedszkolaków...
Tak na prawde tym zawsze się zajmowały praktycznie same matki.

Robieniem z chłopca - mężczyzny? Rili? Jak?
Poza tym w podrywaniu mężczyzn przez kobiety nie ma nic złego czy dziwnego, chyba, że kogoś cieszy wizja potencjalnego molestowania seksualnego biednej, nieświadomej dziewoi która sobie tego nie życzy. Po prostu kobiety nie murza juz udawać męczennic (zazwyczaj) z libido na poziomie 0.

Nigdy nie udawały. Gdyby udawały to nie miałyby tak złej opinii i nie musiałyby być trzymane krótko :)
A jeżeli mówiąc o pierdołach masz na myśli styl ubierania się, rurki itd. to polecam zapoznać się z historią sztuki czy bezpośrednio ubioru.

Mam na myśli osobowość, charakter.
Eee, o co chodzi z tym równouprawnieniem?

Taki żart... Nieistotne.
the_new_hope_not

Samotność

przez living_dead_girl 29 maja 2016, 02:35
A ok, zła opinia, trzymane krótko...wiesz co, zakończmy ten wątek Tak. Samotność. Samotność jest dobra. Czasami bardzo dobra. Najlepsze wyjście. Wskazana wręcz.

Samotność

przez the_new_hope_not 29 maja 2016, 02:47
Kolejna, która bierze wszystko do siebie...
the_new_hope_not

Samotność

przez Kiya 29 maja 2016, 03:09
*siada wygodnie z popcornem i przygląda się konwersacji*
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez elo 29 maja 2016, 03:20
przepraszam ale robie odkop bo mi sie przysnelo wczesniej

the_new_hope_not napisał(a):Może ta śmiałość bierze się z talentów, o których istnieniu nie wiesz?

eee wciaz nie widze korelacji miedzy rzekomym talentem a smialoscia wybacz dalej bede obstawac przy tym o czym pisala kiya i carlosbueno
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Samotność

przez the_new_hope_not 29 maja 2016, 12:36
Koniec końców i tak prawie zawsze wybieracie tych śmiałych. Nieśmiali są nudni. Jak mawiają podwórkowi myśliciele, są to "cioty". Zdania nie zmienię :P
the_new_hope_not

Samotność

przez Kiya 29 maja 2016, 20:25
the_new_hope_not, a Wy wybieracie ładne i zgrabne, cóż poradzić :P

Samotność

przez Bluepb 29 maja 2016, 21:59
Widzicie /cenzura/ antydepresanty pomagają a próby szukania swojej drugiej połówki ciągną w dół... :zonk:
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Samotność

przez magic 29 maja 2016, 22:51
Niewiem co jest gorsze samotność. Czy zaburzenia czy posiadanie obydwu stanów jednocześnie ,ja jestem samotnik wśród ludzi mogę z nimi przebywać a za wiele mi to nie daje...
''Największym lękiem napawają ci po których nie widać szaleństwa''

Samotność

przez the_new_hope_not 29 maja 2016, 22:59
Kiya napisał(a):the_new_hope_not, a Wy wybieracie ładne i zgrabne, cóż poradzić :P

Łatwiej jest schudnąć niż zmienić charakter i osobowość. Kobiety w ogóle mają łatwiej. Oczywiście o ile są ładne i zgrabne :P
the_new_hope_not

Samotność

przez Kiya 29 maja 2016, 23:23
the_new_hope_not, ale twarzy się nie zmieni.

Poza tym czy ja wiem, że łatwiej? Znam wielu ludzi, którzy się zmienili, niewielu, którzy schudli.

Sortuj wg