Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez pan26xyz 11 lip 2014, 00:24
Czy jest ktoś z kim mógłbym popisać lub porozmawiać?
pan26xyz

Samotność

przez koszykova 11 lip 2014, 02:19
I znow czlowiek czuje ze jest sam. Nocki nie sprzyjaja spokojnym myślom. Akceptacja by sie przydala...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Uczuciowy 11 lip 2014, 02:55
Makabra napisał(a):
Uczuciowy napisał(a):Co miesiąc miałem inną dziewczynę i zawsze to się rozpadało . Przestaje szukać jakiś czas bo coś nie potrafię się związać na dłużej :(
A co do samotności to w Polsce jest takie społeczenstwo które wszystko wie że lepiej czasem być samemu .

Zazdroszczę, że udawało Ci się kogoś znaleźć...

Kazdy moze kogos znalezc , zazdroscic nie ma czego bo jestem sam dalej . W sumie chcialbym kogos pokochac z wzajemnoscia ale widze ze chyba predzej skonczy sie swiat .
http://www.wkfilms.pl Geniusze kina

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez abrakadabra xx 11 lip 2014, 02:55
Umrę w samotności, jeżeli się z kimś zwiąże umrę w cierpieniu i samotności.
abrakadabra xx

Samotność

przez Jam Van Dahl 11 lip 2014, 03:02
advanced, a może nie umrzesz. Będziesz żyć wiecznie. A nie, jednak nie... W takim razie skup się na życiu a nie gadaniu o śmierci i czy wtedy poda Ci ktoś szklankę, kubek czy może nie dosięgniesz.
Jam Van Dahl

Samotność

przez abrakadabra xx 11 lip 2014, 03:13
Ja gadam o życiu a nie o śmierci ;)
abrakadabra xx

Samotność

przez Saraid 11 lip 2014, 03:31
advanced napisał(a):Umrę w samotności, jeżeli się z kimś zwiąże umrę w cierpieniu i samotności.

skad to wiesz? Sami umieramy sie i rodzimy cos to sa dwie drogi w ktorych nikt bezposrednio nam nie moze towarzyszyc,ale jakosc zycia w duzej mierze zalezy od nas i na tym warto sie skupic.
Saraid

Samotność

przez abrakadabra xx 11 lip 2014, 04:54
Za innych nie mogę ręczyć za siebie też nie do końca, biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności włącznie z moim stanem ryzyko jest zbyt duże. Powrót do zdrowia może to zmienić. Pożyjemy zobaczymy.
abrakadabra xx

Samotność

przez Saraid 11 lip 2014, 07:54
advanced napisał(a):Za innych nie mogę ręczyć za siebie też nie do końca, biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności włącznie z moim stanem ryzyko jest zbyt duże. Powrót do zdrowia może to zmienić. Pożyjemy zobaczymy.

wazne by miec pozytywne nastawienie to połowa sukcesu.
Saraid

Samotność

przez Nocka 11 lip 2014, 08:01
Witajcie. Samotność ma różne oblicza. Ja jestem sama ze swoimi problemami w domu pełnym ludzi.
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

Samotność

przez Saraid 11 lip 2014, 08:05
Nocka napisał(a):Witajcie. Samotność ma różne oblicza. Ja jestem sama ze swoimi problemami w domu pełnym ludzi.

znam teb ból natomiast dzięki temu nauczyłam się liczyc na siebie.
Saraid

Samotność

przez Nocka 11 lip 2014, 08:15
A ja nauczyłam się maskować ze swoimi problemami Ale koniec z tym! Po raz kolejny postanowiłam zawalczyć o siebie
Patrzeć poprzez mrok i widzieć
Dostać więcej niż dziś mam
Cały w sobie krzyk wykrzyczeć
Z losem wygrać w to w co gram
Żebym poczuć mógł jak się czuje Bóg

http://www.youtube.com/watch?v=mksboDiArm0

Samotność

przez Saraid 11 lip 2014, 09:19
Nocka napisał(a):A ja nauczyłam się maskować ze swoimi problemami Ale koniec z tym! Po raz kolejny postanowiłam zawalczyć o siebie

:great: i trzymam kciuki ! walcz warto !
Saraid

Samotność

przez Semir 11 lip 2014, 16:25
A u mnie zawsze jest tak samo jednocześnie brakuje mi jakiś wspólnych wyjść a tym samym mam powoli dość ludzkości (związane po części z rodzinką a znajomymi którzy dla swoich partnerek i tym podobne niby nie mają dla mnie czasu) chociaż wiem dlaczego tak jest już nikt mnie nie rozumie w tym moim dążeniu do lepszego życia zawsze będę uważany za dziwadło i odłamańca że jestem nienormalny i obudzę się jako 60-cio latek uganiający się za 18-tkami. Wkurwia mnie to niemiłosiernie ale co zrobić :(
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Sortuj wg