Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Amarant_89 03 kwi 2014, 21:05
Indifference1, ale spędziłaś czas na miłej dyskusji, więc nic straconego ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 21:09
Amarant_89, owszem. Aczkolwiek moja 5 na koniec stoi teraz pod znakiem zapytania :P
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Arhol 03 kwi 2014, 21:11
Indifference1 napisał(a):Amarant_89, owszem. Aczkolwiek moja 5 na koniec stoi teraz pod znakiem zapytania :P

Charyzma,spryt i pracowitość,to najważniejsze będzie w przyszłości,kartkówka kartkówką,who cares.
Ale to ogólnie dobrze rokuje,że robotna będziesz.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez jetodik 03 kwi 2014, 21:14
Perplessa,
wlasnie, dlaczego boicie sie zagadywac do ladnych dziewczyn? przeciez one tez maja rozne gusta i nie podobaja im wszystkim sie tacy sami faceci

a Ty się nie boisz zagadywać do przystojnych facetów?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez Kalebx3 03 kwi 2014, 21:18
wlasnie, dlaczego boicie sie zagadywac do ladnych dziewczyn? przeciez one tez maja rozne gusta i nie podobaja im wszystkim sie tacy sami faceci

Perplessa , to w sumie trudne ( na trzeżwo ) dla zdrowego faceta ,,,a co dopiero dla lękowców , w które To Forum obfituje jak mało inne ;) . Ja swoją Żone "wyrwałem " mozna powiedzieć " na ulicy " , na bezpośrednio czy umówi się ze mna na kawę. Akurat pracowalem w Geodezji i mierzyliśmy jej dom i podwórko ,,, i poszło , nie żałuję.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez mark123 03 kwi 2014, 22:30
Amarant_89 napisał(a):Indifference1, mi tego mówić nie musisz :P Też zmieniłem swoje nastawienie i stałem się naprawdę otwarty i zagaduję dość często do dziewczyn (na zagadywaniem na żywo muszę jeszcze trochę poćwiczyć), ale ze względu na Twoją urodę to bym się zawahał zagadać do Ciebie :mrgreen:

Ja boję się nawet przywitać z kimś; a rozmowa byłaby dla mnie znacznie bardziej kłopotliwa.
Musiałbym sobie zrobić wtyk w głowie, podłączyć komputer pod układ limbiczny i pozmieniać to i owo :pirate:
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez inbvo 03 kwi 2014, 22:51
i znowu się pojawiam xD
Indifference1 napisał(a):-myślisz, że miałabym podejść do "obserwatora" i zapytać czy chce ze mną zatańczyć? Nie, to tak nie działa. To faceci są od takiej gadki. Czułabym się jak totalna idiotka. I oczywiście nie zrobiłabym tego bo bałabym się, że odmówi.
1. a facet nie ma prawa już się czuć jak idiota w identycznej sytuacji, albo bać odrzucenia? tylko dlatego że jest facetem ma się nie bać odrzucenia?
2. To faceci są od takiej gadki? mamy równouprawnienie przecież...

Indifference1 napisał(a):Perplessa, zgadzam się. Zresztą najbardziej pociągający są pewni siebie mężczyźni. Przynajmniej dla mnie. Raczej nie zwróciłabym uwagi na takiego, który siedzi w kącie, milczy, nie bawi się, jest zestresowany. Raczej tacy nie powinni liczyć, że jakaś ich poderwie. To faceci są od podrywania :)
jednym zdaniem skreślasz wszystkich introwertyków płci męskiej. to oczywiście nieprawda co piszesz i moje osobiste doświadczenie o tym mówi...
i jak wyżej... mamy równouprawnienie co do wszystkiego, więc podrywania, no chyba że Ty też nie dasz rady podrywać... :P
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez Kalebx3 03 kwi 2014, 22:53
Inbvo to facet zawsze poluje , kobieta łowi .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez inbvo 03 kwi 2014, 22:53
ahhh jak ja kocham tę ideologię, gdzie każdy ma znać swoje miejsce i robić co mu społeczeństwo każe, bawić się kiedy Ci każą i jak Ci każą :) a płakać kiedy cały tłum spędzonych na owczym pędzie bezmyślnych istot płacze :D

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 22:55
inbvo, przeczytałeś chociaż wszystkie posty? Bo na prawdę nie chce mi się powtarzać :(

Samotność

przez inbvo 03 kwi 2014, 22:56
Indifference1, wszystkie i to kilka razy

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 22:57
Poza tym na prawdę nigdy wcześniej nie spotkałeś się z tym, że to mężczyzna zabiega o kobietę?

Samotność

przez inbvo 03 kwi 2014, 22:58
ale ja tego nie napisałem....

występują przeciw dyskryminacji introwertyków

Samotność

przez Indifference1 03 kwi 2014, 23:01
Nie mam nic do introwertyków, mówiłam raczej o ich szansach na poznanie kobiety w przypadku np. imprezy. Polecam ponowne przeczytanie postów, a jeśli to nie poskutkuje to radziłabym zastanowić się nad swoimi umiejętnościami czytania ze zrozumieniem. Tematu kontynuować nie będę, bo go ze swojej strony wyczerpałam i idę spać. Dobranoc ;)

Sortuj wg