Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez khaleesi 13 mar 2014, 00:08
Aurora92, no sorry Aurora ale szczera jestem :bezradny:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Samotność

przez cvijet 13 mar 2014, 00:11
To źle ci się wydaje. Przynajmniej u mnie w liceum zachowujemy się jak przystało na pełnoletnich ludzi. Poza tym to w ogóle już wygląda inaczej. W gimnazjum, podstawówce dzieciaki się obrażają nawzajem, wyśmiewają i w ogóle mają gówno w głowie (w większości przypadków). Jeśli kogoś na coś nie stać albo ma problemy to jest wyśmiewany przez całą klasę i tyle. Nikogo nie obchodzi, że sprawia się komuś przykrość. W szkole średniej za to takim osobom się pomaga.

Ja jak chodziłem do podstawówki i gimnazjum, to w klasie nie było dręczenia czy wyśmiewania z powodu wyglądu albo nieśmiałości. Chłopaki z podstawówki i gimnazjum mnie bronili, jak ktoś z innej klasy się mnie przyczepiał. Dla mnie to jest teraz dziwne, bo nie kolegowałem się z nimi z powodu nieśmiałości.
Natomiast w liceum było beznadziejne, każdy mi dokuczał i uciekał ode mnie, nawet tzw. normalne i ułożone osoby....

Samotność

przez koszykova 13 mar 2014, 00:13
Vett, u mnie też takie tematy były normą, łącznie z tym gdzie kto z kim co robił. Teraz jak na to patrzę to chyba lepiej, że byłam odludkiem. Na studiach już nie mam takich osób, segregacja ;)
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez SmutnaTęcza 13 mar 2014, 00:15
khaleesi, a co to miało do tego? Te rozmowy dotyczyły zupełnie innych tematów.

Samotność

przez mark123 13 mar 2014, 00:17
cvijet napisał(a):Ja jak chodziłem do podstawówki i gimnazjum, to w klasie nie było dręczenia czy wyśmiewania z powodu wyglądu albo nieśmiałości. Chłopaki z podstawówki i gimnazjum mnie bronili, jak ktoś z innej klasy się mnie przyczepiał. Dla mnie to jest teraz dziwne, bo nie kolegowałem się z nimi z powodu nieśmiałości.
Natomiast w liceum było beznadziejne, każdy mi dokuczał i uciekał ode mnie, nawet tzw. normalne i ułożone osoby....

Mnie dokuczali od podstawówki, z punktem kulminacyjnym w pierwszej klasie szkoły średniej. W sumie chyba już wiem, czemu mi dokuczali.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez khaleesi 13 mar 2014, 00:17
Aurora92, to przeczytaj odpowiedzi Lonely94
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez Abbey 13 mar 2014, 00:19
koszykova, wiesz, z jednej strony nie wyobrażam sobie wchodzić komuś do łóżek czy też robić innych rzeczy, o których gadają na lekcjach czy przerwach, nawet się cieszę, że nie potrzebuję do szczęścia takiego pustego i bezsensownego życia. No ale z drugiej to zamyka mnie na jakiekolwiek kontakty z rówieśnikami, bo np. o sensie istnienia raczej gadac nie będą :mrgreen: Ja po prostu potrzebuję kogokolwiek, by wyjść z domu, móc przedyskutować ostatnio przeczytaną książkę czy jakieś wydarzenie sportowe, no cokolwiek.

chyba się rozgadałam nie na temat, ale to norma.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez SmutnaTęcza 13 mar 2014, 00:21
khaleesi, czytałam i nie widzę żadnego związku.

Samotność

przez khaleesi 13 mar 2014, 00:23
Aurora92, a takie, że może ludzie nie chcą cały czas pierwsi pisac do Aurory i moze Aurora tez by sama coś wykrzesała z siebie.
Mistrz Avatara

Samotność

przez Candy14 13 mar 2014, 00:26
Chciałabym mieć choć jednego znajomego... Nikt nie chce mieć ze mną nic wspólnego, najlepiej by było, gdybym nie istniała. Nawet inni samotni mnie odrzucają. :cry: Jestem aż tak beznadziejna?

Aurora92, przestan pie.rdolic :roll: Tyle razy zapraszalismy Cie na spotkania i zawsze olalas. Na kolanach mamy blagac? :roll: Zawsze jakies wymowki. Jak sie chce miec znajomych to trzeba cos dac z siebie a nie tylko czekac na gotowe
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez khaleesi 13 mar 2014, 00:27
Candy14, o tym pisze ;)
Mistrz Avatara

Samotność

przez koszykova 13 mar 2014, 00:28
Vett, o samotność zahacza, tragedii nie ma :D
wiesz co, z doświadczenia wiem, że po prostu nie da się wejść w towarzycho, które nas ani trochę nie kręci. Zostań sobą. O wiele lepiej jest nawet znaleźć jakichś ludzi przez neta niż się męczyć. Jeszcze na pytanie 'co myślisz o życiu pozagrobowym?' pomyślą, że masz poczucie humoru... ;)

tak w ogóle, probowalas sie spotkac z kims z neta?
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez Abbey 13 mar 2014, 00:32
koszykova, tak, próbowałam. Cóż, skończyło się tak, że praktycznie tylko zdrowy rozsądek i moja wieczna reguła bardzo ograniczonego zaufania ochroniła mnie przed wykorzystaniem :roll: Ale oczywiście to wszystko była moja wina, ja już tygodniami przed spotkaniem garnęłam się do dania dupy i inne takie.
Teraz jedna osoba bardzo by chciała się ze mną spotkać, bardzo ją lubię, cenię i chyba za bardzo się boję, że to spartolę. (Ponoć już śpi, ale jak czyta, to pozdrawiam :*) Wiele rzeczy nowych dla mnie zebrałoby się na raz - pierwszy wyjazd na taką odległość samodzielnie, nocowanie u kogoś, takie inne sprawy. Boję się, że jestem zbyt dziwna.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez SmutnaTęcza 13 mar 2014, 00:41
Candy14, nie przyjdę na spotkanie, bo nie chcę spotkać tam kogoś, kogo znam. Teraz wszystko jasne?

Sortuj wg