Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Synsa 24 gru 2013, 13:20
Też mam to poczucie że wszystkim wyszło tylko nie mi. Że zazdroszczę im czasami tej przeciętności i dziwie się tak właściwie jak z takich pierdół wyrośli normalni ludzie a ja, ta której wszyscy wróżyli sukces i szczęście, utknęłam w czarnej dupie i zapadam się w nią coraz głębiej ;p
Nie pytaj o pustkę, nie pytaj o strach gdzieś w nas ukryty-widzisz, od tych pytań jest nasz psychoanalityk.

Setaloft + Convival + Hydroksyzynka

Samotność

przez ( Dean )^2 24 gru 2013, 22:38
Heh ja to samo,do dziś pamiętam słowa,bardzo szczere,mojego dobrego kumpla:"Stary ty jesteś skazany na sukces".A teraz?Ha zamieniłbym się z nim na zycia chętnie.

Że zazdroszczę im czasami tej przeciętności

Święte słowa,już kiedyś mówiłem że oddałbym wszystko zeby być takim jak wszyscy.
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez TEUFEL 24 gru 2013, 22:42
a ja tam stwierdził em, że nie chce się z nikim na nic zmieniać, wolę popracować nad tym żeby żyć jak inni
TEUFEL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez carlosbueno 24 gru 2013, 22:52
Ja wiem że mi w życiu poszło najgorzej ze wszystkich rówieśników w szkole i ze studiów pewnie też, oczywiście tego pewny być nie mogę bo wszystkich unikam aby nie widzieli jaki nędzny żywot prowadzę.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez TEUFEL 24 gru 2013, 23:01
carlosbueno, sądzisz że się nikt nic o Tobie nie wie?
TEUFEL

Samotność

przez carlosbueno 24 gru 2013, 23:05
light napisał(a):carlosbueno, sądzisz że się nikt nic o Tobie nie wie?

Pewnie niektórzy wiedzą, ale zdecydowana większość żyje w nieświadomości i nie zamierzam nikogo uświadamiać.

Samotność

przez TEUFEL 24 gru 2013, 23:09
carlosbueno, A czemu Carlos nie spróbujesz jakiejś luźnej relacji? Libido masz cieńkie bo nie masz partnerki, jakbyś miał dobrą kochankę to pewnie by się dało zrobić dobrego z tym. No i będziesz miał z głowy brak doświadczenia w związkach, a Twoja uroda gra na korzyść. To mógłby być złoty środek. A ludzi to /cenzura/, sami nie są lepsi, większość z nich to pozerzy udający ludzi sukcesu
TEUFEL

Samotność

przez Semir 25 gru 2013, 13:34
light napisał(a):carlosbueno, A czemu Carlos nie spróbujesz jakiejś luźnej relacji? Libido masz cieńkie bo nie masz partnerki, jakbyś miał dobrą kochankę to pewnie by się dało zrobić dobrego z tym. No i będziesz miał z głowy brak doświadczenia w związkach, a Twoja uroda gra na korzyść. To mógłby być złoty środek. A ludzi to /cenzura/, sami nie są lepsi, większość z nich to pozerzy udający ludzi sukcesu

Święte słowa co do ostatniego stwierdzenia zgadzam się w 100%. Dziś często ludzie lubią żyć aurą kłamstwa niż wiedzieć prawdę mniej kolorową od reszty. Ja miałem w życiu 3 związki takie które zasługują na to nazewnictwo(reszta to prawdziwa porażka) które pomimo swojej długości powiedzmy delikatnie nie skończyły się najlepiej co wbrew pozorom powoduje tylko uśmiech politowania nade mną i na chwilę obecną próbuję dalej szukać i zebrać się do kupy i o tyle nie jest mi łatwo bym nie czerpał lekcji z przeszłości zbieram już się ponad 5 lat. Nadal nie mam odwagi na to więc jak na razie skupiam się na rzeczach materialnych które mam do skończenia:).
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez mark123 25 gru 2013, 20:53
Ja nie wiem, jak się ułożyło życie moich rówieśników ze szkoły, oni raczej też nie wiedzą, jak mnie; ale raczej wszyscy rówieśnicy są dużo bardziej przygotowani do życia, niż ja.
Mnie nikt sukcesu nie wróżył, przypuszczam, że większość rówieśników mogło domyślać się, że nic ze mnie nie będzie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez carlosbueno 25 gru 2013, 21:09
mark123 napisał(a):Ja nie wiem, jak się ułożyło życie moich rówieśników ze szkoły, oni raczej też nie wiedzą, jak mnie; ale raczej wszyscy rówieśnicy są dużo bardziej przygotowani do życia, niż ja.
Mnie nikt sukcesu nie wróżył, przypuszczam, że większość rówieśników mogło domyślać się, że nic ze mnie nie będzie.

U mnie nauczyciele, ogólnie dorośli myśleli że coś ze mnie wyrośnie bo byłem grzeczny i sie przyzwoicie uczyłem, natomiast rówieśnicy zwłaszcza ci gnębiący mnie chłopacy pewnie dziś nie zdziwili by się że jestem takim zerem skoro zawsze byłem popychadłem.

Samotność

przez Orenda 25 gru 2013, 22:12
mój online friend myśli że przez niego jestem w psychiatryku i po części ma rację jak ja go nawet nie lubię a mówię że też go kocham :(
w pustym domu trzymam lalki
każda swoje imię ma

Samotność

przez abstrakcyjna 25 gru 2013, 22:47
Orenda, Jeśli go nie lubisz to po co z nim utrzymujesz kontakt?
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Samotność

przez jedyna 27 gru 2013, 14:08
kiedys mialam nk i fb ale juz nie mam bo mam poczucie ze inni zerkajac co u mnie beda sie cieszyc tym ze nadal jestem sama bez meza-stara panna z dzieckiem

teraz nienawidze fb tych slodkich fotek-chwalenia sie zyciem nie mowie ze kazdy tak robi ale zawsze wchodzac na takie portale dziwnie sie czulam
ciesze sie ze innym sie powiodlo ale ja czuje sie gorsza od nich i wole nie pokazywac swojego beznadziejnego zycia

albo udawac ze jest dobrze...
Być może Bóg chciał abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi...

Samotność

przez Candy14 27 gru 2013, 14:40
ciesze sie ze innym sie powiodlo

troche to przeczy temu
nienawidze fb tych slodkich fotek-chwalenia sie zyciem
a to to chyba projekcja
mam poczucie ze inni zerkajac co u mnie beda sie cieszyc tym ze nadal jestem sama bez meza-stara panna z dzieckiem

mysle ze reszta swiata ma inne rzeczy do roboty niz zajmowanie Twoim zyciem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg