[Rzeszów]

Szukasz kogoś, z kim mógłbyś porozmawiać w cztery oczy? Myślisz, że w Twojej miejscowości tylko Ty masz nerwicę/depresję czy inne zaburzenia? Teraz masz okazję odnaleźć bratnią duszę w Twojej okolicy.

[Rzeszów]

przez kuba1992 28 paź 2012, 12:28
Witam. Jestem już omówiony na wizytę prywatną u Pana Witolda Kucharskiego. Może ktoś napisać coś o pierwszej wizycie u Niego? Jak zacząć rozmowę? Podejrzewam u siebie coś z depresji i nerwicy, może niektóre symptomy fobii społecznej. W sumie to nie wiem czy uda mi sie cos wykrztusić. Nigdy nie byłem u psychiatry/psychologa i bardzo sie stresuje na samą myśl. Ktoś może wie czy doktor częściej przypisuje leki czy wysyła na terapie? Może stosuje dwie metody naraz? W sumie to nawet nie jestem pewien czy powinienem iść , czy potrzebna mi wizyta u psychiatry, nie wiem czy moje "problemy" to problemy a nie błachostki i odeśle mnie z niczym. W sumie to preferowałbym leki albo leki plus terapia. Kiedyś ktoś na forum sie kłócił i wstawiał za lekami. Powiedział że leki pozwoliły mu zobaczyc że można się otworzyć i lepiej żyć i jest to sprawa tylko i wyłącznie nastawienia i chęci. Nie muszą uzależniać. Chciałbym doświadczyć tego stanu, uwierzyć że można się otworzyć i wyluzować. Nie wiem czy sama terapia dałaby radę i czy w ogóle bym na nią poszedł.
Dobra chyba się zabardzo rozpisałem. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie z Panem Kucharskim to proszę o jak najszybszą odpowiedź, ponieważ wizyta tuż tuż. Pozdrawiam.

[Rzeszów]

przez quiedro 23 lis 2012, 01:21
Mało nas z Rzeszowa widzę :(
Jakby ktoś chciał pogadać, to niech pisze na PW, może z czasem wyjdzie z tego jakieś realne spotkanie :roll:

Przy okazji, jak ktoś ma namiary na jakiegoś dobrego psychologa w Rzeszowie, to byłbym wdzięczny za pomoc.. Wolałbym "psycholożkę", z kobietami lepiej mi się rozmawia :mrgreen:
quiedro

[Rzeszów]

przez cacharel 04 gru 2012, 17:19
Witam, czy może mi ktoś powiedzieć kiedy i gdzie prywatnie przyjmuje Pan Kucharski? Będę wdzięczna. Ile wcześniej trzeba się zapisać? Podany na poprzednich stronach nr tel jest aktualny? Z góry dzięki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Rzeszów]

przez mm_ 06 gru 2012, 16:36
Dr Kucharski przyjmuje prywatnie na ul. Piłsudskiego 31, taki duży budynek na przeciwko galerii handlowej, jest tam jego tabliczka. A kiedy to już tego nie wiem.
mm_

[Rzeszów]

przez marcel 10 gru 2012, 13:11
Witam ! Jestem po pierwszej wizycie u doktora Zaborowskiego ( pierwszy kontakt świetny) . Zdiagnozował u mnie lekką depresję i niską samoocenę . Ocenił że w moim przypadku najlepsza formą terapii będzię psychoterapia ( poznawczo behawioralna ) z elementami farmakoterapii (przepisał zomiren 0.5, ) . Czy ktoś miał doświadczenia z tym lekarzem . Czy stosowana przez niego terapia pomaga .Jakich leków mogę sie jeszcze spodziewać ( z tego co przeczytałem zomiren szybko uzależnia i nie można go długo stosować). Dzięki serdeczne za wszelkie sugestie i Pozdrawiam.
Szary świat piekny być może - w kolorowym telewizorze

[Rzeszów]

przez trish 17 gru 2012, 19:14
marcel, a czy oprócz zalecenia terapii poznawczo behawioralnej dostałeś też może namiary na kogoś kto ją prowadzi?
usilnie szukam w Rzeszowie takiego terapeuty i poza p. Wiecheć nikogo nie znajduję...

[Rzeszów]

przez marcel 17 gru 2012, 22:46
trish .Pan doktor Zaborowski prowadzi także terapie ( jest psychiatrą i psychoterapeutą ) . Ja będe chodził prywatnie bo NFZ mam w czterech literach. Jutro mam pierwsza psychoterapię i nie moge się doczekać . Chcę wygonić to cos z mojej głowy , mysle że z doktorem Zaborowskim to sie uda .

[Rzeszów]

przez trish 18 gru 2012, 18:00
i jak wrażenia po pierwszej sesji? nadal pozytywne? ;-)

P.S. a jak ta terapia wygląda cenowo?

[Rzeszów]

przez marcel 19 gru 2012, 19:41
Wrażenia spoko. Pan doktor jest bardzo otwarty ,( mam wrażenie że to lekarz z powołania) narazię to początek wiec nie mozna mówić o efektach . 7o zł za wizytę. Po świetach idę znów.

[Rzeszów]

przez mm_ 10 lut 2013, 09:15
A gdzie przyjmuje doktor Zaborowski na NFZ i prywatnie?
mm_

[Rzeszów]

przez xanciax 16 lut 2013, 11:33
hey może polecicie dobrego psychologa najlepiej kobietę bo bardziej się otworzę niż przed mężczyzną:)

[Rzeszów]

przez mrs.grey 16 lut 2013, 14:28
xanciax, ja polecam Panią Jadwigę Jochym-Stachyrę. Chodzę do niej prywatnie, ale wiem że przyjmuje też w ZOZie przy ul. Fredry. Moim zdaniem jest świetna. :D

[Rzeszów]

przez marcel 22 lut 2013, 13:00
mm_, Przyjmuję prywatnie. Ale juz do niego nie chodze . Miałem umówiona wizytę i zagadał sie z poprzedzajacą mnie pacjentkom .Na mnie pozniej juz nie miał czasu , bo czekał ktoś inny. Generalnie to mnie "olał".Przeniosłem sie więc do doktora Dariusza Mazurkiewicza. Leczenie tylko farmakoterapią . Od miesiaca zażywam wenlafaksynę i zycie nabiera barw . Oby tak dalej

[Rzeszów]

przez misiek_1 26 mar 2013, 14:12
dr Wróblewski
leczył się ktoś u niego???jakie macie opinie?

Sortuj wg