Natręctwa myśli...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natręctwa myśli...

przez *Monika* 18 gru 2011, 12:28
sebastian86 napisał(a):piotrekd04, ten moj ma certyfikat psychoterapeuty , a psychologów juz zmienialem. sprobowalbym prywatnie ale niestety nie stac mnie na dzien dzisiejszy

Może spróbuj terapii na NFZ grupowej, bardzo intensywnej, na tzw. oddziale dziennym. Trwa zazwyczaj codziennie , przez okres 3 miesięcy od godz. 8:00 do godz. 13:00. Popytaj o taką.
Obrazek
Główny Moderator

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 18 gru 2011, 12:31
Wydaje mi się że mówie do ściany. Ile razy mam Ci powtarzać, że mówie w swoim imieniu nie w czyimś, nie zawsze prawdę? Ludzie mają tu problemy i jakoś nikt się nie kwapi udzielić im chociaż podstawowych informacji, fajnie że mówisz cały czas o psychozie do której dałem Ci specjalnie link żebyś sobie na ten temat poczytał, i łaskawie dowiedział się, że skrajne zaawansowane przypadki mają coś takiego jak urojenia słuchowe i wzrokowe, może tego nie zrozumiesz bo sie tego boisz?
ja próbuje Ci tylko uświadomić jak mało jeszcze wiesz

Dziękuje mistrzu, uświadamiaj mnie dalej, prosze.
"I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną. Nawet najtwardsi mają chwile,kiedy potrzebują klęknąć"
Grammatik - Każdy ma chwilę ft. Fenomen

DDA

Natręctwa myśli...

przez *Monika* 18 gru 2011, 12:32
Rindpvp, piotrekd04, nie musicie ze sobą sympatyzować. Słowne przepychanki wymieniajcie między sobą na PW.
:evil:
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Natręctwa myśli...

przez depresyjny86 18 gru 2011, 14:58
Mam natrętne myśli na temat zawału serca i iiii i czegoś innego czego się boję....Od roku tak mam.Codziennie mam o tym myśłi,boje się że umrę na zawał albo na coś gorszego i że sobie to wywołam atakiem paniki.Nie radze sobie z tym..boje się wyjść z domu,boje się wyjechać na uczelnie...biore tabsy chodze do psychologa i nic,już nie daje rady...to mnie wykańcza.....codziennie bardzo się boję,że sobie spowoduje zawał serca lękiem/paniką....Nie mogę pozbyć się tych myśli....:(Mam w tym tygodniu szybko zrobić ankiete i pisać pisać i pisać pracę mgr ale nie pojadę do obcego miejsca daleko od domu bo BOJE SIĘ ;/////////........:((( Przepraszam,za tak dramatyczny post ale mam już tego dooosyć!:((Kiedyś umiałem opanować te myśli,dawałem sobie z tym radę,ale od roku jest fatalnie...Jeszcze dzisiaj do ojca do szpitala i tam też będe widział tętno ciśnienie..........:O......boje się......Do tego wpadłem w depresję znowu.....
W dodatku boje się że wyląduję na dworcu,albo że sobie nie poradze gdyby coś stało się moim rodzicom...bo sobie nie poradzę.....nie wiem co gdzie jak płacić,ile,za co, eeee....sorry to już offtop chyba......tej części nie komentujcie:)
:)

Natręctwa myśli...

przez sebastian86 18 gru 2011, 16:21
piotrekd04, pan psycholog powiedzial ze nie reprezentuje zadnego nurtu chyba , mowil ze do kazdego ma indywidualne podejscie i sposob terapeutyzowania. spotkania mam raz na dwa tygodnie.
gdybym tylko znalazl jakas prace to bym poszedl do prywatnego. na oddzial dzienny tez bym poszedl ale mieszkam w malym miasteczku skad mam 45 km do wawy. nie dalbym rady codziennie dojezdzac na oddzial.
We Are The Champions 2016(L)

Natręctwa myśli...

przez piotrekd04 18 gru 2011, 16:30
Rindpvp napisał(a):Wydaje mi się że mówie do ściany. Ile razy mam Ci powtarzać, że mówie w swoim imieniu nie w czyimś, nie zawsze prawdę? Ludzie mają tu problemy i jakoś nikt się nie kwapi udzielić im chociaż podstawowych informacji, fajnie że mówisz cały czas o psychozie do której dałem Ci specjalnie link żebyś sobie na ten temat poczytał, i łaskawie dowiedział się, że skrajne zaawansowane przypadki mają coś takiego jak urojenia słuchowe i wzrokowe, może tego nie zrozumiesz bo sie tego boisz?
ja próbuje Ci tylko uświadomić jak mało jeszcze wiesz

Dziękuje mistrzu, uświadamiaj mnie dalej, prosze.

czytałem ten tekst i to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.... mówisz w swoim imieniu ale zachowujesz się jakbyś miał monopol na rację.... jeśli chodzi o uświadamianie to musialbyś być bardziej pojętny :)

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 18 gru 2011, 19:48
Ok, powiedzmy utwierdzaj się dalej, ja zobacze jak pomagasz ludziom i potem Cie ocenie :) A na razie juz nie spamuje bo zrobilismy tu offtop a ludzie ktorzy chca się wyżalić nie mogą bo dwaj kretyni piszą o czytaniu ze zrozumieniem. Powodzenia
"I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną. Nawet najtwardsi mają chwile,kiedy potrzebują klęknąć"

DDA

Natręctwa myśli...

przez malnow1990 18 gru 2011, 21:07
Mam pytanie czy ktoś z was będąc u psychiatry przechodził test składający się z 400 lub więcej pytań?pytam ponieważ słyszałam że taki test jest konieczny by postawić odpowiednią diagnozę

Natręctwa myśli...

przez vifi 18 gru 2011, 23:17
malnow1990 napisał(a):Mam pytanie czy ktoś z was będąc u psychiatry przechodził test składający się z 400 lub więcej pytań?pytam ponieważ słyszałam że taki test jest konieczny by postawić odpowiednią diagnozę

Ja nic takiego nie miałem ani u psychoterapeuty ani u psychiatry, więc chyba konieczny nie jest, chociaż chętnie bym sobie trzasnął taki teścik (lubię takie rzeczy).
Na forum widziałem podobny temat (jakbyś nie widział)
viewtopic.php?f=12&t=5183
wygląda zachęcająco.

Natręctwa myśli...

przez malnow1990 18 gru 2011, 23:27
vifi faktycznie fajna sprawa ten test wiele sie mozna dowiedzieć chętnie bym sobie zrobiła może w końcu bym sie dowiedziala czy jestem normalna;)

Natręctwa myśli...

przez Rindpvp 19 gru 2011, 01:25
Że się wypowiem: Też bym chętnie takie coś zrobił, hmn, w styczniu do psychiatry, moooże? :D Malnow wg mnie każdy z nas jest tu normalny, nooo oprócz tej nerwicy :D

DDA

Ci co mają natrętne myśli niech sobie to przeczytają!!

przez kosiarzhh 20 gru 2011, 23:57
Ja się z tym nie zgodzę. Mam już od dłuższego czasu myśli o zabijaniu i torturowaniu innych. I po pierwsze nawet kiedy się ich nie bałem to one się pojawiały i to bardzo często. A po drugie niby i specjaliści mówią że to jest tylko strach a tak naprawdę nigdy chory nie wprowadzi tego w życie. Mimo to ja raz naprawdę straciłem panowanie i dusiłem dziewczynę która nic mi nie zrobiła, po prostu sobie pomyślałem że chcę kogoś zabić po czym wstałem i bez chwili namysłu poszedłem i zacząłem ją dusić. Na szczęście działo się to w szpitalu więc nic jej nie zrobiłem ale gdybym miał taką możliwość na pewno bym z niej skorzystał. Innym razem leciałem z rękami do pielęgniarki ale też 3 sanitariuszy mnie powstrzymało. Na podstawie tych zdarzeń stwierdzam że jednak to nie jest bezpodstawny strach

Ci co mają natrętne myśli niech sobie to przeczytają!!

przez Amon_Rah 21 gru 2011, 02:05
chybanerwica napisał(a):do monsterro wbij sobie do dzialu o orientacji tam napewno znajdziesz troszeczke odpowiedzi na swoje pytania

-- 02 gru 2011, 18:07 --

ja tez mam fobie spoleczna depresje 3 proby samobojcze za soba el dzisiaj mam zajebisty dzien i chce isc do kolezanki :) w wiadomym cleu mam troszeczke strchu ale czuje ze jak dotkne jej pupki to chyba dojde :> pamietam jak ostatnio jej dotknolem mhmhm :> a jak to pisze to az mi sam stoi

PRZEKROCZYLES GRANICE DOBREGO SMAKU. TO NIE JEST FORUM EROTYCZNE. DOSTAJESZ OSTRZEZENIE.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Natręctwa myśli...

przez Serena 22 gru 2011, 14:50
Nie ma gdzies na necie takiego przykladowego testu?moze ktos znalazl?ja znalazlam tylko testy osobowosci ale to nic nowego.
Serena

Sortuj wg