TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon,Tatinol)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
39
48%

Nie
33
40%

Zaszkodziła
10
12%

Liczba głosów : 82

przez Potliwy 10 wrz 2016, 15:09
Nie chodzę do zadnego psychiatry, ale od rodzinnego mam wypisane opakowanie Tianesal 12,5mg.

Czasami stosuje, nieregularnie. Posiada jakies delikatne działanie przeciwlękowe ale bardzo słabe.

Wydaje mi sie jednak, ze warto pod okiem psychiatry zacząć stosować ten lek.

przez lamadelrey 29 paź 2016, 00:42
wiem, ze nie powinienem, ale jestem zwyczajnie zdesperowany. kupie tianeptyne z odbiorem na terenie warszawy, serdeczna prosba jesli u kogos zalega w apteczce

przez Relief 29 paź 2016, 12:56
Jak najlepiej dawkować tianęptynę? Czyli w jakich godzinach brać te 3 tabletki na przestrzeni dnia? Czy raczej jest to u Was np. 8 :00 - 14:00 - 20:00 czy może 8:00 - 12:00 - 16:00? Lepiej nie brać przed snem czy nie ma różnicy?

-- 31 paź 2016, 17:42 --

Na razie (ostatnie 3 dni) biorę po jednej tabletce wieczorem. Zgodnie z zaleceniami lekarza, żeby najpierw brać wieczorną dawkę, po paru dniach poranną i wieczorną i jeszcze po paru już normalnie 3x dziennie. Właśnie teraz połknąłem. Ogólnie nie czuję specjalnie żadnej różnicy, poza zasypianiem. Wczoraj połknąłem po 20 i próba zaśnięcia to była masakra. Praktycznie do 3 rano ni to spałem, ni to nie spałem, myśli cały czas kołatały się w głowie, takie na pograniczu snu i jawy, do tego rozdrażnienie.

Akurat zacząłem kurację w okresie, kiedy w miarę dobrze się czułem, muszę coś jednak zmienić w swoim życiu i pomyślałem, że Coaxil mi w tym pomoże. Póki co czuję się gorzej niż przed, no ale to dopiero 3 dzień, do tego mogę to zwalić na niewyspanie. Ponawiam pytanie - w jakich godzinach najlepiej dawkować te 3 tabletki, żeby można się było wyspać.

I czy to rozdrażnienie jest typowe i czy przejdzie w późniejszej fazie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wisnia80 06 lis 2016, 15:07
Czy tianeptyna zwiększa czy zmniejsza aktywność układu glutaminergicznego ?

Sortuj wg