OLANZAPINA (Olasyn,Olanzin,Olzapin,Sanza,Zalasta,Zolafren)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy olanzapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
34
54%

Nie
9
14%

Zaszkodziła
20
32%

Liczba głosów : 63

przez CórkaNocy 08 sty 2014, 23:21
amelia83, a masz też zwiększony apetyt na 2,5? aktualnie tyle biorę, a i tak ledwo rano się wywlokę z łóżka, później jest okej
i apetyt trochę zaczyna wracać ;)
CórkaNocy

przez amelia83 08 sty 2014, 23:27
CórkaNocy, mam zwiększony apapetyt nawet na takiej dawce ja mam zolafren swift tabsy rozpusczalne w wodzie, ponoc na tych mniej sie tyje tak mi doktor mowi

ja spie max 7 godz i jestem wyspana
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez CórkaNocy 08 sty 2014, 23:31
ja wykupuję najtańsze odpowiedniki, mam Ranofren

to zazdroszczę, że się wyśpisz, jak ja mam zamułę to potrafię nawet 12 godzin spać i być senna

teraz zasypiam między 24 a 1 i wstaję, bo muszę przed 9 albo wcześniej i ledwo się wyrabiam
CórkaNocy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 09 sty 2014, 19:59
CórkaNocy, na początku mojej przygody z olka tez spałam długo i rano by lam nieprzytomna ale wyregulowało się z czasem :yeah: ;)

-- 13 sty 2014, 21:45 --

mam pytanie do osób, które odstawiły olanzapinę i przytyły po niej
po jakim czasie zauważyliście chudnięcie??
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez CórkaNocy 23 sty 2014, 23:57
ups, coś przestaje mnie usypiać ta mikrodawka olanzapiny
apetyt zwiększony jest, ale po mirtazapinie był on kilka razy większy, ale daję radę :P
w dzień już nie muli w ogóle, więc tu plusik
miała mi pomóc na napady lęku - nie zauważyłam, żeby pomogła, dalej codziennie mam napady, ale plus, że ich nie nasila jak to zwykła robić mirta
CórkaNocy

przez on23 15 lut 2014, 16:25
Witam biore olanapine w 5 mg na noc, przepisana mi została na sen, ale spie tak jak wczesniej budząc się w nocy...

I teraz pytnie czy jakbym zwiększył do dawki 10 mg to czy by to coś poprawiło ?

i jak z apetytem? czy przejscie na większą dawke pobudzi moj apetyt bardziej? i zmniejszy mój metabolizm, bo fajnie jakbym przytył z 15 kg :)

Po trzech dniach brania 5 mg w dzien chodzę o spały i kiedy to możliwe zdarza mi sie przysnąć na godzine, chodze troszkę za mulony. Wiem ze to z biegiem czasu minie i sie nię przejmuje zależy mi na tym bym przespał w koncu całą noc no i przytył.

Pozdrawiam
:)
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

przez Marian_Paździoch 15 lut 2014, 16:31
Zwiększ dawkę i sam się przekonaj, reakcja na zmianę dawki to kwestia indywidualna.
Marian_Paździoch

przez Chaotic 15 lut 2014, 16:45
amelia83 napisał(a):mam pytanie do osób, które odstawiły olanzapinę i przytyły po niej
po jakim czasie zauważyliście chudnięcie??

W zasadzie zaraz po odstawieniu zmalał mi apetyt i zmieniło mi się trochę ciało, ale schudnąć niestety nie dam rady i strasznie mnie to wkurza :(
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

przez on23 15 lut 2014, 18:20
A możecie powiedzieć jak u was to wyglądało ?
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

przez hooain 15 lut 2014, 21:32
wiedza o reakcjach innych i tak w żaden sposób nie może równać się doświadczeniu. po olan tyłam ostro. o ile apetytu nie kontrolowałam nigdy w znaczeniu, nie zwracałam uwagi na stawianie go pod jakąś szczególną tabliczką określającą poziom, o tyle jednak przebieranie spyry trzymało jeden, wysoki, niezależnie od dawki
ତ୍କୃ

przez on23 16 lut 2014, 17:40
Czy jak przybieraliście na wadzę to dlatego że zwiększał się apetyt czy apetyt zostawał taki sam?. a obiło mi się o uszy że olanzapina zmiejsza metabolizm

przez Auman 16 lut 2014, 17:52
on23 napisał(a):Czy jak przybieraliście na wadzę to dlatego że zwiększał się apetyt czy apetyt zostawał taki sam?. a obiło mi się o uszy że olanzapina zmiejsza metabolizm

Mi się zwiększył apetyt, co do metabolizmu, nie mam pojęcia.
Auman

przez CórkaNocy 16 lut 2014, 18:59
mi się zwiększał nieznacznie apetyt, przytyłam chyba 1,5 kilograma, metabolizm taki sam miałam i mam
CórkaNocy

przez amelia83 16 lut 2014, 19:01
nie biorę olanzapiny już półtorej miesiąca a waga ta sama :bezradny: nie chudnę :why:
M. Luther King

Sortuj wg