Skocz do zawartości
Nerwica.com

OLANZAPINA (Anzorin, Egolanza, Olanzapina Mylan/ STADA/ Apoex/ Bluefish/ Lekam/ +pharma, Olanzaran, Olanzin, Olazax, Olazax Disperzi, Olpinat, Olzapin, Ranofren, Zalasta, Zolafren, Zolafren-Swift, Zolaxa, Zolaxa Rapid, Zopridoxin)


Wera

Czy olanzapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy olanzapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      55
    • Nie
      13
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Dryagan napisał(a):

Chyba zależy co na Ciebie lepiej działa. Ja np. biorę olanzapinę, po kwecie nie czułem się najlepiej. Ale czasem bywa odwrotnie. Tak więc jak przy każdym leku, dla różnych osób dobre mogą być inne rzeczy. Poza tym dużo zależy od tego na co ten lek ma pomóc 

Na co bierzesz olanzapine ? I w jakiej dawce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ladyboy napisał(a):

Olanzapina to najlepszy lek jaki brałem i biore do dzisiaj, pomagała mi i pomaga nadal, sen jest głębszy nastrój lepszy, wystarczy ze dwa albo 3 dni nie wezme i jest tragedia której sie nie da opisać słowami ;)

 

Też mi bardzo pomaga, dzięki niej mogę normalnie funkcjonować.

 

Jak miałem przerwę 3 dni jakoś miesiąc temu, to zacząłem się czuć okropnie, lęki straszne, nastrój w dół, bałem się jak ktoś na klatce przechodził obok moich drzwi, spać nie mogłem, pełno czarnych, myśli, natręctwa okropne, rozkazujące, mega nieprzyjemne pobudzenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, 94. napisał(a):

 

Też mi bardzo pomaga, dzięki niej mogę normalnie funkcjonować.

 

Jak miałem przerwę 3 dni jakoś miesiąc temu, to zacząłem się czuć okropnie, lęki straszne, nastrój w dół, bałem się jak ktoś na klatce przechodził obok moich drzwi, spać nie mogłem, pełno czarnych, myśli, natręctwa okropne, rozkazujące, mega nieprzyjemne pobudzenie. 

U mnie to najbardziej ten nastrój idzie w dół juz gdy wstaje z łóżka to nie mam ochoty z niego wstać nawet mimo przespania 8 h mam prestensje do całego świata ze jest mi źle i mysli przychodza nawet takei zeby komus zrobić krzywde albo sobie, wszystko mnie drazni a gdy wychodze na ulice to mocniej odczuwam hałas tak ze ciezko to zniesc, czuje tez takie zagubienie jakby, nie wiem jak to opisac, wogole ciezko mi sie mysli, pobudzony tez chyba jestem ale jednoczesnie zmeczony. ja schizofreni nie mam ani psychoz, napewno mam zdiagnzoowane zaburzenia osobowości a wcześniej fobie nie wiem tez czy jakichś epizodów depresyjnych nie miałem a chyba miałem ale nie zdiagnozowane bo byly takei momenty ze caly czas lezalem w lozku, brałem jzu sporo leków ale wczesniej zaden lekarz nie zaproponowal mi olci, dopiero pozniej jak zalatwilem sobie czy to od kolegi ktory mial psychozy czy to rodzina mi zalatwila juz nie pamietam jaki byl poczatek, to zaczalem brac i wszystko poprawiło sie na tyle ze chyba nawet podjałem prace wtedy jakas, teraz mi lekarka normalnie przepisuje ale jak sie jej pytam na co ja to wlasciwie biore to nie slysze odpowiedzi a jak mowie jej ze to jest najlepszy lek jaki brałem i ze nie ma juz lepszych lekow dla mnie to sie krzywi i mowi ze gowno sie znam 🙂 wogole to mam wrazenie a raczej jestem prawie pewien ze ona mnie nie lubi xd ale mam to gdzieś 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×