MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
21
42%

Nie
20
40%

Zaszkodził
9
18%

Liczba głosów : 50

przez mvp95 15 lut 2013, 18:46
Skipper napisał(a):aree1987, tak tak, i zwiększa zarobki....ja /cenzura/, kiedy ludzie przestana naiwnie przekladac to ze jakis lek costam robi z danym neuroprzekaźnikiem, na to ze MUSI przez to wplywac na naped, samopoczucie, libido itp itd, poza tym to nie jest /cenzura/ ssri tylko inhibitor monoaminooksydazy, mechanizm zupelnie inny, a Twoje naiwe myslenie ze uwlanianie dopaminy, a raczej tylko INFORMACJA o tym przeklada sie na cokolwiek i ze mozna COKOLWIEK o tym wnioskowac jest /cenzura/ bardzo głupiutkie - to ze neuroprzekazniki odgrywaja role w samopoczuciu to fakt, ale nic ponadto - recepotorow dopaminergicznych jest od zajebania, tak jak kazdych innych i pobudzenie ich moze miec milard efektow wiec pierdolenie i wyciagnie jakichkolwiek wnioskow ze lek z racji tego ze dziala na to czy tamto powoduje to czy siamto jest po prostu naiwne, żalosne i śmieszne - bierz przez 2 miechy potem zabieraj głos i powiedz ja na CIEBIE działa i tyle a teorie możesz snuć do usranej śmieci i i tak nic ci to nie da, a najelpiej jedz i biegaj zamiast cpac leki ktore i tak niczego nie rozwiazuja tylko tlumia problemy - praca nad soba i zdrowy tryb zycia, potem jak to nie da rady to ewentualnie w ostatecznosci jak ktos siedzi skulony i sra pod siebie moze jakis lek, nie biore zadnych lekow, mam leki i fobie ale sobie jakos radze bo kazdy to czasem ma, ale poz atym czuje stez inne PRARDZIWE emocje czego ludzie po lekach nie doswiadczalem i nikt nie doswiadcza, pozdro 600

Według mnie ziomek to sam jesteś naiwny, żałosny i śmieszny... A jak twoim zdaniem lekarze przepisują leki? Dokładnie w ten sam sposób, znają mechanizm działania neuroprzekaźników i na tej podstawie dobierają lek. Gdyby robili to metodą chybił trafił tak jak sugerujesz to jeśli osoba na skraju samobójstwa dostałaby powiedzmy taki endronax to chyba nie muszę mówić jakby się to skończyło...

A i tak przy okazji to jak się ten moklobemid spisuje? Dużo lepiej wypada w porównaniu z SSRI? Po jakim czasie widać efekty?
mvp95

przez JużTuByłem 16 lut 2013, 18:06
Skipper na /cenzura/ piszesz takie rzeczy w tym dziale ? On jest poświęcony ,aby wymienić swoje zdanie na temat poszczególnych leków ,a nie do nawracania ,aby żyć zdrowo i czekać na cud z nieba.
Idz do innego działu i tam się afiszuj ,że jesteś twardy jak żelki z biedronki ,bo nie bierzesz leków.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez cytrynka84 16 lut 2013, 18:55
JużTuByłem, dobrze powiedziane!
Life is brutal!

Sertralina 100mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Skipper 16 lut 2013, 22:29
czekać na cud z nieba? /cenzura/ chyba ty, to wszytkie slabeuszki liczą na cud z nieba biorac leki zaimast zacisnac zwieracze i pracowac nad soba - ja jestem od 3 dni calkowicie bez moklo i czuje sie jak czlowiek a nie jak widz patrzacy na zycie z boku. a twardy to ja bylem po lekach ale de facto czynilo to ze mnie pizde wszechczasow ktora uciekala do tabletek bo bala sie rzeczywistosci, kazdy kto lyka tabletki taki jest
Heroina: 50mg 1-1-1
Acyklowir: 25kg 0-1-1
zbanowany

przez Popiół 17 lut 2013, 02:40
Skipper obserwuje twoje wypowiedzi na forum, nie tylko w tym temacie i widać że dla ciebie to wszyscy są słabeuszami, "wiara jest dla słabych i frajerów" "leki są dla debili" itp. za to widać że z ciebie straszny twardziel, nie bierzesz leków od 3 dni i już uważasz się lepszy i silniejszy od innych uświadamiając wszystkim na forum jacy to są słabi i naiwni bo ratują się lekami.
Chłopie po samych twoich wypowiedziach widać że masz nie mały problem ze sobą a będziesz tu ludzi pouczał i się wywyższał jaki to ty jesteś twardy i mądry.

Aha i poszerz trochę swój horyzont myślenia bo nie każdy ma takie zaburzenia jak twoje i może sobie od tak odstawić leki zacisnąć zwieracze i zacząć pracować nad sobą, życie to nie bajka czy film.
Popiół

przez Skipper 17 lut 2013, 02:46
mam czuć się obserwowany? fakt, zmieniłem swoje zdanie o lekach, 3 dni temu przyjąłem tabletkę ostatniego, który brałem, jednak do wniosku, iż leki są dla leniwych słabeuszych doszedłem znacznie wcześniej, to samo tyczy się wiary, a z moimi problemami radzę sobie dobrze, mam sporo problemów zdrowotnych natury organicznej ale mimo to mam na tyle samozaparcia i zaufania do siebie by nie iść na łatwizne i zapychać problemy lekami, ot co
Heroina: 50mg 1-1-1
Acyklowir: 25kg 0-1-1
zbanowany

przez Michuj 17 lut 2013, 08:06
aree1987, i jak się moklo spisuje?
Loża szyderców

przez aree1987 17 lut 2013, 16:43
JużTuByłem, w jakim celu łaczysz mirte z moklo? Sprawdza się takie połączenie? Mysle o niewielkiej ilości mianseryny, na sen do moklo, ale nie chce, żeby zakrywała działanie moklo...

Michuj, no bez zmian na razie, wydaje mi się ze dalej trzeba czekać gdyż to właściwe działanie jeszcze sie nie pojawilo.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez JużTuByłem 17 lut 2013, 21:25
Mirtazapinę jadłem razem z Anafranilem,ale ten drugi nie działał jak należy,więc zamiast tego lekarz dołączył mi moklo. .Aktulanie nie widzę jakiegoś dużego działania z jej strony ,nawet po wzięciu wieczorem nie czuje efektu usypiającejgo jak z początku.
Mirta z początku super tłumiła lęki i dlatego lekarz postanowił żebym ją brał cały czas.Ostatnio mu powiedziałem ,że nie widzę różnicy i najprawdopodobniej przestała działać ,to mi odpowiedział ,że się myle i na pewno działa.Jakoś tak się uparł i kropka.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez Popiół 17 lut 2013, 23:31
Też miałem przy dłuższym stosowaniu mitrazapiny takie uczucie jak by przestała działać, dopiero jak ją odstawiłem stwierdziłem że jednak działała ;) tylko że ja brałem ją solo.
Popiół

przez mvp95 20 lut 2013, 17:44
Czy można moklobemid łączyć z innymi antydepresantami? Konkretnie z wellbutrinem.
mvp95

przez beladin 20 lut 2013, 19:29
mvp95, Są tacy co twierdzą,że można. Co powiedział lekarz kiedy go zapytałeś?
beladin

przez mvp95 20 lut 2013, 19:35
Dzięki. Jeszcze go nie zapytałem, jutro mam wizytę i szykuje sobie jakieś niezłe combo żeby wkońcu z tej je**nej depresji (dystymi?) wyjść
mvp95

przez beladin 20 lut 2013, 19:38
mvp95, Miałem na myśli użytkowników forum ;) Wątpię żeby lekarz był za takim połączeniem, ale jestem ciekawy jak się na ten temat wypowie.
beladin

Sortuj wg