MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Mocloxil,Moklar)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
21
42%

Nie
20
40%

Zaszkodził
9
18%

Liczba głosów : 50

przez kalikali1 21 lip 2015, 18:57
Kiedyś napewno przetestuje ssri+moklo,trzeba tylko od małych dawek wystartować np.10mg paro + 300mg moklo na początek i obserwować reakcje organizmu.Paro jest najsilniejsza serotoninowo ale jakoś wybitnie mi nastroju nie poprawiała ani na fobie tez nie dzialala tak jakbym chciał,jedyne co mi leczyła paro to zok,ale to nie jest dla mnie najważniejsze.Moklo brałem krótko solo w dawce 300mg przez miecha,może delikatnie mi nastrój poprawił.Raczej w moim przypadku ciężko by było o ZS,bo czuje że tej serotoniny mam bardzo mało.
Jest tu ktoś kto brał SSri+moklo ???

przez lato 21 lip 2015, 19:17
Spróbuj Tianeptynę - działa na sero, trochę na dopa i chyba też na receptor opioidowy. Moklo zwalnia blokadę, pewnie nie we wszystkim, ale efekty pewnie się potęgują, są bardziej wyraźne i szybciej następują. Czy wyleczą z depresji? Nie wiem. Są tu mądrzejsi, jak kolega, który mi ładnie wszystko wytłumaczył. Powinno być jednak lepiej - miks tiany z moklo. :tel2:

przez Kalebx3 21 lip 2015, 19:28
Jest tu ktoś kto brał SSri+moklo ???

ja brałem kilkakrotnie ,,, jak już naprawdę wpadałem w czarną depresyjną dupę . Brałem z paro , a nawet jeszcze dodawałem wenle i po tygodniu , dwóch po depresji ani sladu .Brałem też jak mi się zaostrzał ZOK. Bez tej mieszanki byłoby ciężko szybko wyrwać się z macek czarnej madam Depres ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lato 21 lip 2015, 19:50
Czyli już jest u Ciebie OK? Jak reagowałeś na tianeptynę? Ile brałeś? Jak długo?

przez Lord Kapucyn 21 lip 2015, 19:51
Ja brałem 600mg moklobemidu "na zakładkę" z 60mg fluoksetyny (tzn. jak już byłem na końcu jej odstawiania). No powiem, że 600mg moklo mnie po 2 tygodniach wyciągnęło z mega-hiper-ultra czarnej du.py.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez lato 21 lip 2015, 19:54
Dark Passenger napisał(a):Ja brałem 600mg moklobemidu "na zakładkę" z 60mg fluoksetyny (tzn. jak już byłem na końcu jej odstawiania). No powiem, że 600mg moklo mnie po 2 tygodniach wyciągnęło z mega-hiper-ultra czarnej du.py.

A potem przestał działać? Ogólnie to lek aktywizuje? Nie chce się spać jak po większości SSRI?

Jak sobie teraz radzisz? Już jest OK z depresją? :zonk:

przez Lord Kapucyn 21 lip 2015, 19:56
Działał dłuuuuuugo super, ale potem przestał. Niestety u mnie tak jest z większością leków. Ogólnie to lek top1 u mnie. Aktywizuje, działa prospołecznie, antydepresyjnie i mi o dziwo pomógł na ZOK- chociaż nie ma zbyt wiele badań nad wykorzystaniem IMAO w tym zaburzeniu i wątpiono w ich skuteczność.

Teraz biorę 200mg sertraliny+200mg lamotryginy + 100mg amisulprydu i jest ok- nie tak jak na moklo-ale w 90%.

Moderator/ R2 - D2

przez lato 21 lip 2015, 20:06
To super, że jest OK. Tak ma być! Planujesz redukować i być "czysty"?

A co do moklo, to właśnie na tej aktywizacji mi najbardziej zależy. Właściwie, dzięki tianeptynie nie mam większej depresji, a czasami mam wrażenie, że działa doraźnie, a nie długofalowo. W tianeptynie jest ogólnie spokój, mniej stresu, ale brak koncentracji - przynajmniej ja jej nie odczuwam. Potrzebne jest mi lekkie pobudzenie i tzw. clear head, bo pracuje przy komputerze. A leki takie jak Mozarin mi tą pracę niestety utrudniał. ;-/

przez Lord Kapucyn 21 lip 2015, 20:07
U mnie wszelkie próby redukcji się zawsze źle kończą. Póki jest dobrze mogę to brać do usranej śmierci.

Moderator/ R2 - D2

przez lato 21 lip 2015, 20:13
Życzę Ci więc powodzenia i wytrwałej pracy nad sobą, bo jak wiemy, leki to tylko część sukcesu! Z pewnością będzie już tylko lepiej ;-)

A co do Moklo - jak z alkoholem? Można pić? Mowa o piwku raz na jakiś czas i ewentualnie większe ilości przy spotkaniu z rodziną.

przez Lord Kapucyn 21 lip 2015, 20:17
W suchej teorii- jak z większością antydepów- nie zaleca się pić/zachować ostrożność.
W praktyce- chlałem na umór i nic mi nie było.

Moderator/ R2 - D2

przez lato 21 lip 2015, 20:41
No tak, też czasami lubię wypić. Poprawia humor, ale nie jak kiedyś. Swoją drogą dozowałem też trzy razy w ciągu dnia 5 mg etylo. Niby na motywacje, czy tzw. clear head. Ale nie działało to za dobrze. Coś na granicy placebo. Lepiej działa tianeptyna, ale liczę też na to, że moklo uzupełni jej działanie i będzie znacznie lepiej, że w końcu ruszę w pracy, bo zleceń kupę, ale chęci brak.

przez ICD-10 22 lip 2015, 16:24
Mi właśnie psychiatra chce zaserwować to cudeńko. Właśnie przechodzę okres wash-out po odstawieniu sulpirydu i escitalopramu. Muszę powiedzieć, że w tej chwili wcale nie czuję się tak źle. W ciągu tego półrocza brałem już dużo leków: sulpiryd, trazodon, escitalopram, wenlafaksynę, coaxil, bupropion - i leki te albo nie pomagały , albo szkodziły. Toteż z moim szczęściem myślę, że moklobemid najprawdopodobniej nie będzie działał albo zaszkodzi raczej. W to,że zadziała, wierzę najmniej. Poza tym w tej chwili, kiedy nie biorę żadnych leków, wcale nie jest tak źle. Momentami mam wrażenie, że czuję się lepiej niż na tych wszystkich tabsach, które dotychczas brałem.;
Klomipramina 225mg

przez Vengence 27 lip 2015, 00:35
Dark Passenger, Siema, ile czasu brales moclobemid kiedys, ile na ciebie dzialal, w jakiej dawce i po jakim czasie miales dobra poprawe na tym leku??, pzdr.
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

Sortuj wg