DIAZEPAM (Relanium,Valium,Relsed,Neorelium)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy diazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
19
83%

Nie
3
13%

Zaszkodził
1
4%

Liczba głosów : 23

przez emilk 26 cze 2015, 20:30
aga85 napisał(a):O tak. Przeszłam kardiologa, gastrologa, neurologa, laryngologa i mnóstwo różnych badań. Na sorze byłam trzy razy, a u internisty pojawiałam się raz w tygodniu. W końcu na nocnej pomocy lekarskiej trafiłam na świetną panią neurolog, która mnie dokładnie przebadała i skierowała mnie do psychiatry.

Mnie za ktoryms razem zawiezli z soru do szpitala psychiatrycznego w srodku nocy,na poczatku tez mialem mase badan zawsze wychodzilo wszystko dobrze.

-- 26 cze 2015, 20:31 --

Pierwszy mo atak to myslalem ze na zawal schodze,w szpitalu mnie podlaczyli pod monitor puls 150 cisnienie 190/100 :P lezalem na tej kozetce i juz czulem ze zaraz bede na drogiej stronie,to byl koszmar...
emilk

przez aga85 26 cze 2015, 20:38
Do tej pory przy ataku jeszcze zdarza mi się umierać. Tylko nauczyłam się trochę panować nad tym i po prostu spokojnie leżę lub siedzę i czekam aż mi przejdzie. Tłumaczę sobie, że nic się przecież nie stanie. Na początku brałam hydro, bo ta pierwsza lekarka nie przepisywała benzo. Hydro szybko przestała działać, więc Xanax stał się wybawieniem. Tylko stał się też problemem, bo u mnie doraźnie to dwa razy dziennie. Mam nadzieję, że jak Relanium dłużej działa, to będę go rzadziej musiała brać.

przez emilk 26 cze 2015, 20:40
aga85 napisał(a):Do tej pory przy ataku jeszcze zdarza mi się umierać. Tylko nauczyłam się trochę panować nad tym i po prostu spokojnie leżę lub siedzę i czekam aż mi przejdzie. Tłumaczę sobie, że nic się przecież nie stanie. Na początku brałam hydro, bo ta pierwsza lekarka nie przepisywała benzo. Hydro szybko przestała działać, więc Xanax stał się wybawieniem. Tylko stał się też problemem, bo u mnie doraźnie to dwa razy dziennie. Mam nadzieję, że jak relanium dłużej działa, to będę go rzadziej musiała brać.

Szczerze powiem ze pakujesz sie w to samo co ja,to jest bledne kolo te benzo.Czytalas PW ? ;)

-- 26 cze 2015, 20:40 --

Pozniej oszalejesz jak nie wezmiesz benzo,albo bedziesz musiala brac kosmiczne dawki.
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aga85 26 cze 2015, 21:39
Czytałam, ale ja z tych nieśmiałych :oops: Jak na razie lepiej mi się pisze. Zawsze ciężko mi było rozmawiać, nawet z najbliższymi :-|
Dobrze będzie. Moja mama od 30 lat choruje na nerwicę, miała kilka epizodów i zawsze udawało jej się wyjść z benzo.

-- 26 cze 2015, 20:50 --

A Ty co bierzesz na uspokojenie?
F41.0
Baby blues...

przez emilk 26 cze 2015, 22:28
aga85 napisał(a):Czytałam, ale ja z tych nieśmiałych :oops: Jak na razie lepiej mi się pisze. Zawsze ciężko mi było rozmawiać, nawet z najbliższymi :-|
Dobrze będzie. Moja mama od 30 lat choruje na nerwicę, miała kilka epizodów i zawsze udawało jej się wyjść z benzo.

-- 26 cze 2015, 20:50 --

A Ty co bierzesz na uspokojenie?

No spoko :D U mnie w rodzinie to depresje bardziej,moja siostra tez choruje na nerwice.Biore Alp teraz w razie czego ale bardzo rzadko ;) Najbardziej w lekach to Paroksetyna mi pomogla,ale za to strasznie zamulala.
emilk

przez Patryk29 26 cze 2015, 22:28
Emilk na uspokojenie pije kawe :mrgreen:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 26 cze 2015, 22:28
Patryk29 napisał(a):Emilk na uspokojenie pije kawe :mrgreen:

Nie jedna :P
emilk

przez Patryk29 26 cze 2015, 22:33
emilk napisał(a):

hehem, wczoraj jak kawe wypilem to mnie zmiotla, a dzisiaj nic jakbym sie wody napil. :pirate:
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

przez emilk 26 cze 2015, 22:36
Patryk29 napisał(a):
emilk napisał(a):

hehem, wczoraj jak kawe wypilem to mnie zmiotla, a dzisiaj nic jakbym sie wody napil. :pirate:

Na mnie kawa jeszcze lepiej dziala na wenli,speed ze gacie zrywa :P
emilk

przez aga85 27 cze 2015, 08:29

:mrgreen:

-- 27 cze 2015, 07:33 --

emilk napisał(a):
No spoko :D U mnie w rodzinie to depresje bardziej,moja siostra tez choruje na nerwice.Biore Alp teraz w razie czego ale bardzo rzadko ;) Najbardziej w lekach to Paroksetyna mi pomogla,ale za to strasznie zamulala.

U mnie babcia ma depresje, mama zaburzenia nerwicowo-depresyjne, a Ś.P. ojciec brał Relanium, żeby nie dostać padaczki po operacji głowy. Poza tym babcia, mama i ja DDA. Muszę się zgłosić na terapię dla współuzależnionych.

przez emilk 27 cze 2015, 12:07
Tak się zastanawiam czy to tez genetyka nie ma nic z tym wspólnego.
emilk

przez aga85 27 cze 2015, 13:07
emilk napisał(a):Tak się zastanawiam czy to tez genetyka nie ma nic z tym wspólnego.

Podobno genetycznie można mieć skłonności do zaburzeń psychicznych. Jak byłam w tym wszystkim wychowywana, to kiedyś musiało wyjść szydło z worka :?

przez emilk 27 cze 2015, 14:41
aga85 napisał(a):
emilk napisał(a):Tak się zastanawiam czy to tez genetyka nie ma nic z tym wspólnego.

Podobno genetycznie można mieć skłonności do zaburzeń psychicznych. Jak byłam w tym wszystkim wychowywana, to kiedyś musiało wyjść szydło z worka :?

Ja co prawda nigdy nie zwracalem uwagi na takie choroby w dziecinstwie,moze moja slaba psychika ktora ksztaltowala sie od dziecinstwa i dopalacze do czegos sie przyczynily.
emilk

przez aga85 21 lip 2015, 22:51
Bardzo dobrze na mnie działa Relanium. Biorę 2 mg doraźnie. Jest to raz na dwa,trzy dni. Lepiej się czuję niż na Xanaxie. No i rzadziej go biorę.

Sortuj wg