Skocz do zawartości
Nerwica.com

DIAZEPAM (Neorelium, Relanium, Relsed)


marioagas

Czy diazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy diazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      27
    • Nie
      3
    • Zaszkodził
      1


Rekomendowane odpowiedzi

NAjlepsze bezno, do tego zsyntetyzowane przez Polaka, a dopiero teraz się tu taki temat pojawił...

Relanium brane doraźnie nie uzależnia a działa sto razy lepiej od syfów typu alprazolam czy klonazepam.

Do tego jets po 8zł. Jest też polskie relanium-neorelium, trochę tańsze.

Jak dla mnie najlepsze benzo-rożluźnia miesnie, przeciwdrgawkowe i nasenne. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAjlepsze bezno, do tego zsyntetyzowane przez Polaka, a dopiero teraz się tu taki temat pojawił...

 

Taki temat na tym forum istnieje od 21 listopada 2005.

 

Indeks leków zawiera raptem pięć stron do przejrzenia. Na przyszłość proszę używać opcji "Szukaj". Połączono z wątkiem zbiorczym o diazepamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jednej dziennie już można, wiem coś o tym.

Przy takich kilkudniowych odstępach jest też groźba, że będziesz chciała sobie te przerwy skracać aż dojdziesz do jednej dziennie.

 

Ktoś kto spróbuje raz w życiu jakiekolwiek benzo, już nie skończy z nim. Jedna tabletka, potem kolejna... Mam mądrego kuzyna bierze raz na 2 tygodnie, raz na miesiąc, ale bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że to najmilej działająca benzo którą miałem okazje testować, a testowałem te głownie wielkiego kalibru alprazolam, klonazepam i lorazepam. Ale diazepam jest po prostu milutki pluszowy i fajniutki :105: Pierwsza benzo do której mam ochotę wracać, właśnie zapodałem sobie 5mg na relaks i dobry sen przed jutrzejszą rozmową telefoniczną (sic!) z pracodawcą. I tu pewnie powinna zapalić mi się czerwona lampka. Już wiem czemu Valium zrobiło taką furorę na świecie. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że to najmilej działająca benzo którą miałem okazje testować, a testowałem te głownie wielkiego kalibru alprazolam, klonazepam i lorazepam. Ale diazepam jest po prostu milutki pluszowy i fajniutki :105: Pierwsza benzo do której mam ochotę wracać, właśnie zapodałem sobie 5mg na relaks i dobry sen przed jutrzejszą rozmową telefoniczną (sic!) z pracodawcą. I tu pewnie powinna zapalić mi się czerwona lampka. Już wiem czemu Valium zrobiło taką furorę na świecie. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych benzo. Swego czasu byłem 'zakochany' w tych lekach, bo czułem się po nich świetnie, lęk znikał, życie stawało się dla odmiany przyjemne. Oczywiście skończyło się uzależnieniem bo za mocno polubiłem ten stan. Teraz do benzo nie mogę się już zbliżać, a niestety nic tak nigdy nie działało na lęk skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych benzo. Swego czasu byłem 'zakochany' w tych lekach, bo czułem się po nich świetnie, lęk znikał, życie stawało się dla odmiany przyjemne. Oczywiście skończyło się uzależnieniem bo za mocno polubiłem ten stan. Teraz do benzo nie mogę się już zbliżać, a niestety nic tak nigdy nie działało na lęk skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

totalna bzdura, przedruk z brukowca i w dodatku zapewne źle przetłumaczony

przy okazji, "mother's little helper", o którym śpiewali Rolling Stones, to nembutal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze Relanium dostałam dożylnie na pogotowiu (5mg)

potem rozpoczęło się najszczęśliwsze 20min w moim życiu, odkąd jestem chora

czułam się zupełnie zdrowa

wszystko ze mnie opadło, to było niesamowite uczucie, n i e s a m o w i t e

ale po upływie tych 20min wszystko wróciło do poprzedniego stanu

 

potem brałam kilka razy w domu. trudno mi mówić o efektach, nie zauważyłam nic specjalnego

któregoś wieczoru tabletka wywołała strasznie silne drżenie rąk, przeraża mnie wpływ tych wszystkich leków na organizm

nie wzięłam już więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×