Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Anna Maria 04 lip 2011, 19:33
mam puls 60
to dobrze czy źle?
słyszałam,że poniżej 65 to niedobrze,a gdzie indziej, że bardzo dobrze
Anna Maria

przez *Monika* 05 lip 2011, 09:59
Na pogawędki zapraszam do odpowiedniego działu i wątku np. "dzienne wrony".
perla86, Przypominam, że tu piszemy na temat objawów zakwalifikowanych do w/w tytułu tego wątku.
Obrazek
Główny Moderator

przez Anna Maria 09 lip 2011, 07:07
O mały włos co bym nie zemdlała.Musiałam siadać,napiłam się wody-nic nie przechodziło,a musiałam zrrobić siostrzenicy śniadanie.Dopiero jak się położyłam po ok.10 min przeszło i mogłam pujść sobie zrobić kawe.Jeszcze troche mnie trzyma jak siedze.
Nie chcę zemdleć przy siostrzenicy,jest jeszcze mała,przestraszy się :why:
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Eve 11 lip 2011, 14:51
kurde, teraz mam wrażenie, że wszystkie moje dolegliwości są spowodowane boreliozą...
http://www.nerwica.com/post593634.html#p593634 --> trochę o mnie
Eve

przez olinelka 11 lip 2011, 17:27
Hej dziewczynkii! Stęskniłam sie za Wami, ale nie miałam zupełnie czasu bo mam problem z dzieciną moją, bo ma 2 latka i 2 miesiące i nie mówi no więc poszłam na konsultację do wykwalifikowanej osoby i stwierdziła , że to zaburzenia integracji sensorycznej, potem zaczęłam sie zagłebiać w temat i sie autyzmu wystraszyłam , no więc kolejna wykwalifikowana osoba no i mówi, że wg niej to całościowe zaburzenia rozw2oju, czyli prawie wyszło , że autyzm bo ze spektrum autyzmu. No i wiecie co teraz robie? Po pierwsze wariuję, po drugie beczę, a po trezcie zapisuję dziecko na diagnozy ale już z całym zespołem specjalistów no i przede wszystkim terapie. Oczywiście przy tym wszystkim znowu mnie kłuje w okolicy szczęki tam gdzie te cholerne węzły i się znowu boję , że mam jakąś chorobę o której nie wiem a ja teraz nioe mogę chorować bo sie dzieciną zająć muszę!!! Leki wcinam oczywiście, ale znowu zaczynam sobie wkręcać....A wczoraj miałam taki szum w głowie, że sie wystraszyłam i znowu zaczęłam sie przejmować nierównymi źrenicami. Ale tak naprawdę to najbardziej sie przejmuję dzieckiem :why:
Asia kaszel po przeziębieniu może trwać bardzo długo, więc sie nie martw. Dobrze, że nie chorujesz obecnie na nic :D
Ewelinka do jakiego jedziesz lekarza ?
kasiątko mam nadzieję, że nie zemdlałaś? Bo ja też mam takie wrażenie od kilku dni , że zaraz fiknę :roll: Może to pogoda?
Eve a skąd pomysł , że borelioza?

przez perla86 12 lip 2011, 23:27
hej:)

Anetko trzymaj sie z mała napewno się ułozy:) A te szumy to napewno przejda.

A byłam u psychiatry.Mnie od wczoraj cos obok pachy lewej boli nie wiem czy to miesien czy co bo jak przycisne bardziej to wtedy.

Ostatnio pogoda zmienna wiec moze przez to te nasze samopoczucia sa do bani.

przez Eve 13 lip 2011, 00:00
olinelka, wszystko pasuje, zresztą kiedyś kleszcz czy coś chciało mi się wkręcic, ale chyba go strzepnęłam zanim to zrobił, ale to było kilka lat temu, nie wiem...
ale to co mi jest do wielu chorób pasuje.
http://www.nerwica.com/post593634.html#p593634 --> trochę o mnie
Eve

przez joakar4 13 lip 2011, 18:33
Cześć :smile:

Aneta
witaj :smile: Przykro mi, że masz kłopoty z dzieckiem. Będzie dobrze, przecież jeszcze nie ma diagnozy. Co do twoich węzłów, kłucia itp to na pewno z nerwów. Też tak miałam ostatnio. Wyczułam, że strasznie boli mnie mięsień przy żuchwie jak dotykam(oczywiście koło "mięsaka") więc od razu zaczęła mnie boleć całą szczęka, i czułam, że to to. Ale potem jakoś sobie przetłumaczyłam, że to boli mnie mięsień, a nie kulka i przeszło wszystko.

Ewelina
pewnie mięsień sobie wyczułaś, a jak cię boli tylko jak mocniej naciśniesz to normalne. Nie duś tego :nono:

Mojemu tacie kaszel przeszedł na szczęście już prawie zupełnie :uklon: strasznie mi ulżyło. Mnie od wczoraj czasami coś zakłuje koło kulki, ale nic nie boli przy dotyku ani się nie powiększyła, to pewnie z nerwów. Niedługo powinnam dostać okres, a wtedy mam najgorsze lęki.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez kitty341 13 lip 2011, 22:15
cześć!! dawno mnie tu nie było, ale znowu mnie boli w mostku i po lewej stronie przy mostku mam takie uwypuklenie i co jakis czas kluje i boli=( mieliscie kiedys cos takiego? strasznie sie boje ze to rak=(((( a kiedys juz bylam z tym u lekarza i stwierdził ze taka moja budow (bo co jakis czas mnie to pobolewa) i teraz znowu...=( masakra, tak się boje, wlasnie teraz mnie kłuje.... :why:
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez Anna Maria 16 lip 2011, 08:08
Cześć dziewczynki :105:
Budzę się cała opuchnięta.Palca,twarz,aż utrudnia mówienie,oczy i to tylko tyle co mogę zauwarzyć.Raczej to nie od leków tylko z rana mocno mi chce się siku :oops: myślę,że to od nerek.Czy może to normalne? :?
Anna Maria

przez szybki_g 16 lip 2011, 09:20
czy ktos z was bal sie ze straci wzrok ??
Każdego dnia upadam, by na nowo powstać....

przez _asia_ 16 lip 2011, 10:46
Kasiu, przyczyny mogą być różne, może być to np. zatrzymywanie wody w organizmie, słabe krążenie i niedotlenienie, zbyt wolna limfa, nieprawidłowa przemiana materii...
"Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania"

"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, otwierają się inne, ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo, że nie widzimy tych drugich"

Helen Keller

przez sunflowerseed 16 lip 2011, 15:29
Ale dawno mnie tu nie było. To niesamowite, ale miałam kilkumiesięczną przerwę w objawach. Teraz wszystko mi wróciło. Bóle głowy, poczucie odrealnienia, bardzo męczące zmiany nastroju. Do tego to poczucie niestabilności, stąpania po niestabilnym gruncie, poczucie, że zaraz się przewrócę, i coś jak gdyby ciśnienie uderzające do głowy. I ogólne osłabienie :( dzisiaj byłam zrobić sobie badania krwi z rozmazem, w poniedziałek odbiorę wyniki i strasznie się boję, że wyjdzie ob wystrzelone w kosmos albo coś, co uzasadniałoby powiększony prawy węzeł na szyi, bo chyba mam :( zwariować można, a było już tak super :(

przez Riffo 17 lip 2011, 01:08
szybki_g, drugi miesiąc tracę i jeszcze widzę. Czasami jak rano wstanę zamulony , to wiadomo , że człowiek widzi inaczej , bo ropa się zbiera w oczach itp. ale ja schizuje , że koniec. Czasami sobie też zadaje pytanie dlaczego ja widzę , dlaczego ja czuję , dlaczego słyszę...

Wariat pierwsza klasa :twisted:

Z nowych chorób u mnie pojawił się guz odcinka szyjnego , ale tyle chłoniaków i nowotworów już miałem , że i z tym sobie dam radę ;-)

Sortuj wg