Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez perla86 11 gru 2010, 00:11
napewno to tym bardziej podczas owulacji :)

przez joakar4 11 gru 2010, 00:15
a jak tam twoje kolano?
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez olinelka 11 gru 2010, 00:17
Padam na ryj. Remont w kuchni przeprowadzam i mam dość. Palce mnie dziś bolą od rana i jakoś dziwnie mieśnie i te kości . Ale inaczej niż przy grypie. :why: Sama nie wiem co o tym myśleć, czy to może być objaw od tych węzłów czy od leków bo w ulotce napisane , ze mogą wystąpić bóle stawów i mięśni. Już głupia jestem...
Ale się porobiło.. Palec do ucięcia, hiv, białaczki standardowo, rak szyjki, bóle niewiadomego pochodzenia i te wszystkie choroby porozwijały się jak dzis nie miałam czasu....
Chodźcie razem na wakacje wyjedziemy. Obóz rozbijemy( tylko gdzieś blisko szpitala). Na pewno nie będziemy się nudzić! :mrgreen: I koniecznie z dostępem do internetu!!
A teraz ziewnęłam i mnie jakoś tam boli w gardle, ale w mięśniu w tym gardle a nie samo gardło jak przy bólu gardła ,po stronie tych gorszych węzłów. :zonk:

[Dodane po edycji:]

W boku jeszcze mnie dziś chwile bolało i temperaturę tylko 4 razy zmierzyłam bo zapomniałam.... Ale była w normie :uklon:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mateusz1010 11 gru 2010, 00:21
olinelka, hiv? Od skaleczonego palca? Z powietrza go złapałaś? Spokojnie :P

Ah ta nadżerka wasza nieszczęsna dziewczyny... Przynajmniej mogę być spokojny, że ja jej nie mam :lol:

przez olinelka 11 gru 2010, 00:24
mateusz1010 o Tobie pisałam! To Ty przecież hiv sobie wkręcasz, a ja tylko sie boje , że coś nie tak z moimi węzłami. A wracajac do Twojego hiv to przecież dopiero robiłeś test to po co bedziesz leciał znowu robił? Zdrowy jak koń jesteś! Jak mama?

przez joakar4 11 gru 2010, 00:25
olinelka napisał(a):Chodźcie razem na wakacje wyjedziemy. Obóz rozbijemy( tylko gdzieś blisko szpitala).

hahaha, rozwaliłaś mnie :lol: Zapraszam do Bydgoszczy, rozbijemy się pod centrum onkologii, to jest na takim zadupiu, ze prawie jak na wsi :lol:

Mięśnie Cię pewnie bolą od remontu. A co do bólu gardła po stronie węzłów to mam to samo. Ja mam ten węzeł po lewej stronie i tak:bolało mnie gardło po lewej stronie, lewe ucho bolało i się zatykało, kłuje mnie w lewy obojczyku, pije mnie pod lewą pachą i coś mi tam przeszkasdza to samo wlewej pachwinie i jeszcze do tego lewy jajnik. :mrgreen: Nikt mnie nie przebije :mrgreen:

przez olinelka 11 gru 2010, 00:25
Pisałam, majac na myśli, że nie wchodziłam dziś prawie i przegapiłam wasze "choroby" :D

a właśnie , ze ja mam tak samo! Wszystko gorzej mnie boli po stronie tych gorszych węzłów. Prawe ucho, prawe gardło, prawa noga, prawy jajnik, w prawej pachwinie węzły mi wtedy wylazły... tylko staw barkowy boli lewy.
Pod centrum onkologii to akurat, bo jakbyśmy tam wleźli wszyscy i koczowali od rana do wieczora to musowo musieli by nas przebadać od stóp do głów. I pewnie w tv by nas pokazali, że nas tyle jest :D
A może jakiś związek założyć? Partię jakąś?
Remont zaczęłam dziś a miesnie i kości od kilku dni mnie pobolewają.... :zonk:

przez joakar4 11 gru 2010, 00:32
ja mam dzisiaj lepszy dzień, naprawdę zaczynam wierzyć, że ten deprim trochę działa. Ciekawe jak tam palec paradoksy

No nie do końca dobry, bo wybrałam się do myjni bez dowodu rejestracyjnego i dostałam mandat :evil:

przez mel89 11 gru 2010, 00:36
joakar4, Mnie to tam teraz wszystko boli, więc nie pytaj :P a tam mnie "kłuje" od czasu do czasu, a podobno r nie boli, to może nie r..

mateusz No widzisz! Przynajmniej możesz być szczęśliwy z tego powodu. oby u mnie tylko nadżerka :(

olinelka Ale skoro nie pisałaś cały dzień to chyba zajęta byłaś i na myślenie nie było zbyt wiele czasu, co? :)

przez joakar4 11 gru 2010, 00:39
ooo i to coś na podniebieniu też mi wyskoczyło po lewej stronie. :D Ale to jest czysta psychosomatyka, przecież gdyby coś nam było to bolało by nas całe ciało - w sensie obie strony, a nie tylko ta jedna.

To centrum onkologii ma też taki plus że przyjmują 24/7 :lol:

Ja to się szczerze cieszę, ze nie mam prostaty bo co włączę tv to jest reklama czegoś na prostatę :mrgreen:

przez mateusz1010 11 gru 2010, 00:42
Mama dobrze, była nawet z koleżankami w kawiarni :D
Ja jestem za! To wakacje w Bydgoszczy? :D :D
Co do testu, to robiłem, ale wkręcam sobie, że może ten test nie wykrywa przeciwciał jakie wytworzył mój organizm (wiem, to bez sensu). Robiłem 4 testy :D (2x2) Jest za darmo, więc :lol:

przez olinelka 11 gru 2010, 00:42
Ja też ciekawa jestem co z tym palcem. Mam nadzieję, ze nic groźnego. Podobno takie szczurki domowe nie maja takich zarazków jak te śmietnikowe , więc myślę , ze będzie ok. Moze jakiś antybiotyk zapobiegawczo i opatrunek? Bo na pewno palca nie utna. Kiedys sobie ucięłam na krajalnicy do chleba(od teściowej dostałam :evil: ) opuszek palca i poleciałam do chirurga na zszycie, ale jak zobaczyłam w kolejce tych ludzi jakie mieli rany do szycia(np pan jeden to chyba jakąś piłą sobie rękę prawie uciął bo tyle krwi miał na tym opatrunku co sobie chyba sam zrobił że o matko)i poszłam stamtąd bo się zawstydziłam , ze ja z takim paluszkiem. I zrosło się i ok.
Też miałam dziś lepszy dzień i mam nadzieje, że leki zaczynaja działać :D

przez perla86 11 gru 2010, 00:44
joakar89 moje kolano nie boli to jest wedrujace przechodzi z miejsca na inne miejsce :zonk:

olinelka widzisz ile chorób powstalo w ciagu dnia hohoho :D

przez olinelka 11 gru 2010, 00:47
mel89 no właśnie miałm lepszy dzień i mało myśłałam i rzeczywiście dużo roboty miałam i nawet tylko 4 razy temperature zmierzyłam :D
joakar4 ja też się cieszę , ze nie mam prostaty ale ja znowu widzę reklamy skierowane do kobiet z tymi wyliczankami albo te o białaczce :silence:
mateusz1010 to super , że mama dobrze. Oby tak dalej :great: . Nie rób tych testów bo tylko stres zanim odbierzesz...

Sortuj wg