Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malenstwo31 02 lut 2015, 12:16
muffinka25, znam ten ból. miałam to 2 tygodnie temu plus zapalenie zatok. po antybiotyku czulam się fatalnie. ja miałam ten o przedłuzonym działaniu. brałam jedną tabletkę dziennie. Maskara. a najgorsze jest to,ze po antybiotyku człowiek dochodzi do siebie jeszcze z 2 tygodnie

przez nefretis 02 lut 2015, 12:26
Mili róznie to bywa z moimi wyjściami, zalezy od dnia, kiedyś nie chodziłam NIGDZIE, wszyskie zakupy robił mąż. Nie miałam nawet normalnych modnych ubrań tylko jakieś łachmany by móc przejść 400m na drugą stronę ulicy do mamy do bloku.

Muffinka życzę zdrówka, dziewczyny tu pisały że jak chorowały to przechodziły im objawy nerwicowe, mi niestety nie i to mnie martwiło najbardziej:(

przez muffinka25 02 lut 2015, 13:11
Dzięki Dziewczęta :) udało mi się chwilę zdrzemnac obudzilam się cała w wewnętrznych dygotkach aż sama niw wiedziałam czy to dygotki czy serce :( ale i tak mi szybko bije...nigdy się od tego nie uwolnie :(
Do­piero późną nocą, przy szczel­nie zasłoniętych ok­nach gry­ziemy z bólu ręce, umiera­my z miłości.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pralinka1 02 lut 2015, 13:41
Mam depreche i wszystkiego dosyć. Gdyby nie moje najmłodsze dziecko to bym po prostu wyszła z domu i ... zniknęła ... Nic mi się nie układa i czuję się fatalnie.

-- 02 lut 2015, 12:42 --

Najgorsze jest to, że nie mam nikogo, z kim bym mogła o tym wszystkim porozmawiać.

-- 02 lut 2015, 12:44 --

Nigdy w życiu nie byłam jeszcze tak samotna i bezradna. Nie widze wyjścia ...

przez Mili89 02 lut 2015, 14:13
hej kochane!!
mnie rozlozylo i czekam na antybiotyk z Polski :( mam silne uczulenie na penicyliny, markroidow nie moge brac przez te leki ktore biore wiec zostalo mi czekac...a mam w apteczce ten 3 dniowy antybiotyk, jednak z tachykardia i setaloftem nie mozna go laczyc :(

dzisiaj od rana maz maluje sciany- mialam biala farbe i zielony barwnik- wymieszalam do uzyskania mietowego koloru, a na scianach okazalo sie, ze dalam za duzo barwnika i sciany sa zielone :( nie sprawdzalam w trakcie dodawania jak to wyglada na scianach :why: :why:
ale nie pozostalo nic innego jak pomalowac, bo cale sciany byly pomazane przez Mala...

pralinka1, ja codziennie zadreczam wszystkim meza, ale on tez juz ma dosc, dlatego pisze tutaj, jakos wtedy lzej mi na duszy ...

muffinka25, teraz juz bedzie tylko lepiej...na zapalenie gardla antybiotyk zazwyczaj szybko pomaga...
ja kiedys na angine prosilam o zastrzyki, bo dzialaly godzine po podaniu juz- ogromna ulga...zdrowka duzo!!
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez malenstwo31 02 lut 2015, 14:29
Mili89, ja też maam uczuculenie na panicyline i jej pochodne, Ja miał 3 dniowy antybiotykl (2x3 miałam brać 6 dni) AZITROX. skutki uboczne dla mnie tragiczne tyle,że ja miałam zapalenie zatok i gorączke powyżej 39 stopni. Jak masz do 38 to może nie beierz antybiotyków. bo na wirusy antybiotyk tak nie dziala tylko na bakterie!! lekarze w ciemno wypisuja antybiotyk a nie wiedza czy infekcja jest bakteryjna czy wirusowa:)
Mam lekarzy w rodzinie i oni sami mało kiedy biorą antybiotyk

przez Mili89 02 lut 2015, 14:56
malenstwo31, wlasnie zawsze z kataru robi mi sie zapalenie zatok, dlatego w razie wu czekam na antybiotyk- doxycykline. mam azitrox ale nie mozna go brac z Sertralina (moze wywolac zaburzenia rytmu serca)...

wogole to na ulotce Setaloftu jest ze nie nalezy brac ibupromu- to co ja moge wziac ?? ratuje sie poki co kanapkami z czosnkiem i herbata z miodem ... :(

przez malenstwo31 02 lut 2015, 15:04
Mili89 napisał(a):malenstwo31, wlasnie zawsze z kataru robi mi sie zapalenie zatok, dlatego w razie wu czekam na antybiotyk- doxycykline. mam azitrox ale nie mozna go brac z Sertralina (moze wywolac zaburzenia rytmu serca)...

wogole to na ulotce Setaloftu jest ze nie nalezy brac ibupromu- to co ja moge wziac ?? ratuje sie poki co kanapkami z czosnkiem i herbata z miodem ... :(

ja brałam ten antybiotyk i lekarz powiedział ,że nic mi sie nie będzie dziać. ale nie radze Ci brać azitrox to co ja przechodziłam to maskara i wziełam 4 dawki, ale w tedy nie brałam setaloftu. a co do ibupromu to mozna. ja pytałam Pani dr psychiatry , która mi przepsiała.Na mnie apap nie działa więc tylko ibuprofem.
Polecam ibuprop z pseudoefydryna w polsce to modafen. nie dośc ,że przeciwazaplny to pseudo fajnie działa na zatoki

przez Mili89 02 lut 2015, 15:13
malenstwo31, tylko pseudo przyspiesza akcje serca... a ja mam straszny ten puls :( teraz siedzac mam 100 :( wzielam wlasnie proprananol :(:( oszaleje :( moze puls wzrastac przy przeziebieniu ??

przez malenstwo31 02 lut 2015, 15:23
Mili89 napisał(a):malenstwo31, tylko pseudo przyspiesza akcje serca... a ja mam straszny ten puls :( teraz siedzac mam 100 :( wzielam wlasnie proprananol :(:( oszaleje :( moze puls wzrastac przy przeziebieniu ??

denerwujesz się to cała sytuacją to temu

przez muffinka25 02 lut 2015, 16:35
właśnie, co z tym pulsem...? ja leze w lozku jak zombie i czuję w szyi jak mi puls daje. sama już nie wiem co o tym mam myśleć boje się że serducho się w końcu zatnie i ze mną koniec. ...:( zwłaszcza ze miałam uklucia dzisiaj w klatce i lekkie pobolewanie. a moŻe organizm tak reaguje na to moje gardło. ..wzięłam febrisan...czekam ehh :)
Do­piero późną nocą, przy szczel­nie zasłoniętych ok­nach gry­ziemy z bólu ręce, umiera­my z miłości.

przez paulag24 02 lut 2015, 16:38
Proszę nie wysmiejcie mnie, ale mam podstawy by sądzić, ze mam guza w głowie, pare dni temu opisywalam objawy

uczucie jakbym byla pijana
zapominanie i mylenie słow
klujace bole głowy
no i doszłą częsta czkawka:((( czytalam ze moze to byc objaw guza,ze podrazniany jest jakis nerw:((, od paru dni kilkakrotnie w ciągu dnia mam taką pojedynczą czkawkę, nigdy tak nie mialam:((
pisk w uchu

Czuję się fatalnie, od paru tygodni biorę fluoksezyne, trittico, efevelon i sulpiryd, ale nie czuje poprawy, bóle są, jak były, myśli takie same....

NIe chcialabym robic mr i tk głowy, więc pomyślalam ze zrobie badanie eeg, co o tym myślicie?

Martwi mnie ta czkawka, czy Wam się tez zdarza taka pojedyńcza?
No i to ze od prawie dwóch tygodni czuje sie jak pijana, lekkie zzawroty głowy, poczucie niestabilności no i te ukłucia silne w głowie....
o niczym innym nie myślę...Co to może byc??

Rzadko odpisuje, bo nie mam siły, ale na bieżąco czytam forum

Jak ja sie boje.....:((proszę o Wasze doświadczenia bo ja juz widze wyrok

przez Mili89 02 lut 2015, 16:45
muffinka25, a jaki masz puls w spoczynku?
czytalam, ze podobno przy przeziebieniu, grypie, infekcjach lub goraczce puls przyspiesza do 100-120... takze moze to efekt choroby..
ale naczytalam sie o sepsie i tych innych :( goraczki nie mam tylko zatkany nos zimno mi i ogolnie mnie rozklada... :why: :zonk:

paulag24, ja mam czkawke czesto jak pale papierosa- biore macha i jest czkawka i tak za kazdym zaciagnieciem sie.. nie wiem czemu, ale nigdy sie nad tym nie zastanawialam...
moze te uczucia to skutki uboczne brania lekow? wczesniej tez tak bylo ?
ja gdybym miala mozliwosc zrobilabym rezonans glowy zeby miec spokoj... jakos nie widzi mi sie to badanie eeg ...

przez ska1977 02 lut 2015, 17:10
muffinka25 napisał(a):właśnie, co z tym pulsem...? ja leze w lozku jak zombie i czuję w szyi jak mi puls daje. sama już nie wiem co o tym mam myśleć boje się że serducho się w końcu zatnie i ze mną koniec. ...:( zwłaszcza ze miałam uklucia dzisiaj w klatce i lekkie pobolewanie. a moŻe organizm tak reaguje na to moje gardło. ..wzięłam febrisan...czekam ehh :)

Przy stanach podgorączkowych podwyższony puls to norma, ja ostatnio miałem zapalenie migdałków i pomimo, że biorę beta-bloker to puls miałem w granicach 90.
Parogen 20mg

Sortuj wg