Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez marta80 10 lis 2014, 12:44
angie1989 cierpisz na zjd??to witaj w klubie...7lat temu mialam akcje chyba z 1.5roku dzien w dzien jelitami,,,,przeszlo a teraz znow,,,,od roku...ciagle sie boje ze to jakis guz na jelicie((:jakie masz objawy....?moze jak pogadam z kims kto ma to samo co ja to mi ulzy.... :bezradny: :bezradny:

przez sinister 10 lis 2014, 13:40
Hej kochani. Przed chwilą brałem prysznic zrobiło mi się słabo, po postanowiłem się położyć, nagle zaczęło mi się robić gorąco i słabo. Lęk w żołąku, to było o 12:00 teraz minęło 35 jest mniej więcej lepiej, podczas tamtej sytuacji miałem uczucie kłucia w sercu i teraz mam nad dole pod lewym zebrem czy to nerwicowe czy cos powaznego? sam juz nie wiem

przez lucy1979 10 lis 2014, 13:42
sinister napisał(a):Hej kochani. Przed chwilą brałem prysznic zrobiło mi się słabo, po postanowiłem się położyć, nagle zaczęło mi się robić gorąco i słabo. Lęk w żołąku, to było o 12:00 teraz minęło 35 jest mniej więcej lepiej, podczas tamtej sytuacji miałem uczucie kłucia w sercu i teraz mam nad dole pod lewym zebrem czy to nerwicowe czy cos powaznego? sam juz nie wiem

Jeśli wciąż nie zdajesz sobie sprawy, ze wszystkie Twóje dolegliwości mają podłoze nerwicowe to co robisz na tym forum??
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sinister 10 lis 2014, 13:46
Lecze sie dopiero 1,5 miesiaca, ale leki nie daja rezultatu, wiec sam nie wiem, martwie sie.

-- 10 lis 2014, 13:51 --

lucy1979 napisał(a):
sinister napisał(a):Hej kochani. Przed chwilą brałem prysznic zrobiło mi się słabo, po postanowiłem się położyć, nagle zaczęło mi się robić gorąco i słabo. Lęk w żołąku, to było o 12:00 teraz minęło 35 jest mniej więcej lepiej, podczas tamtej sytuacji miałem uczucie kłucia w sercu i teraz mam nad dole pod lewym zebrem czy to nerwicowe czy cos powaznego? sam juz nie wiem

Jeśli wciąż nie zdajesz sobie sprawy, ze wszystkie Twóje dolegliwości mają podłoze nerwicowe to co robisz na tym forum??

A co do zdawania sobie sprawy, każdy hipochondryk szuka wytłumaczenia , w ciele, a nie psychicze i ciężko zrozumieć, że ma się nerwicę.

przez beciiia 10 lis 2014, 14:22
sinister trzy lata temu mialam takie stany lekowe jak opisujesz ,dwa razy zabrala mnie karetka dotalam relanium i cos przeciwbolowe i przeszlo,jak mowie lekarzem nie jestem ale wydaje mi sie ze to silny strach powoduje takie reakcje organizmu (ja mialam z silnego strachu bo sie naczytalam w necie),a po llekarzach musisz chodzic i sie badac bo nic innego cie nie uspokoi,no chyba ze psycholog ale farmakologicznie a to tez dobre wyjscie nie jest.wiec postaraj sie nie myslec!nie czytac!poszukaj sobie zajecia!zdrowa dieta troche sportu i moze wyjdziesz na prosta,
dziewczyny z problemami z jelitami,poczytajcie o lewatywie,nie wiem czy na chore jelita mozna stosowac,ale podobno to cudownie uzdrawia,nawet zespol jelita drazliwego przechodzi,ja mam zamiar wkrotce sobie zrobic.

i lekarz mi dzis powiedzial NIE CZYTAC O CHOROBACH W INTERNECIE !!!!

przez sinister 10 lis 2014, 15:24
beciiiaTo samo mnie powiedział psychiatra kilka dni temu, żeby nie czytać, bo nawet jak się nie czyta kilka dni u nerwicowca i tak mogą wrócić myśli na temat tego czego się wcześniej naczytał. No ja byle, że tak powiem brzydko ''pierdnięcie'' i od razu czarne myśli, że to pewnie coś zlego, mozarin tak na mnie zaczął działać po podwojeniu dawki, że jestem pobudzony i się budzę w nocy, ale te tarczycę sprawdzę dla świętego spokoju.

przez netusia_20 10 lis 2014, 18:17
Witajcie po dosyć długiej przerwie w mojej hipochondrii :) Od soboty mam wkrętkę na raka jajnika, ponieważ podczas zakupów odczułam dosyć silny ból brzucha, który na szczęście się nie powtórzył :) Dzisiaj w ubikacji zauważyłam, że (chyba) mam krew w kale... Ja już nie wiem co się ze mną dzieje... Muszę się zebrać jakoś w sobie i pójdę na aerobic dzisiaj, może wysiłek mi jakoś pomoże :)
Oj wychodzą te czytania o rakach... Trzeba z tym skończyć... Tylko jeszcze ten Internet w telefonie... zawsze można coś poszukać...

Trzymajcie się wszyscy ciepło, jestem z Wami codziennie, jednak bardzo biernie uczestniczę w tym forum, ale czytam Wasze wpisy... Razem damy radę, musimy dać radę :)
"Życie to wędrówka... ciesz się każdym krokiem..."

przez angie1989 10 lis 2014, 23:57
marta80, Tak cierpię na jelito drażliwe...tzn właściwie kiedys cierpiaam teraz czasem nawraca...ale miałam juz spokój z 3 lata z ty. No jakie objawy skurcze podbrzusza...zaraz musze znaleźć się w toalecie... Potem boli mnie brzuch. A ty jakie masz objawy?
sinister, To wszystko w nerwicy jest normalne i dopóki będziesz się nakrecal to nie minie będzie jeszcze gorzej. Póki co to ta nerwica ma nad Toba przewagę. Nie daj sie! To ty rządzisz nie ona! Zero Internetu i olewaj ataki powtarzaj sobie mam tylko nerwice wiem ze i tak nic mi sie nie stanie.

-- 10 lis 2014, 22:59 --

netusia_20, hej ja ostatnio tez to sobie wkrecalam, ale ginekolog troche mnie uspokoił chociaż nie do końca.
Ja przeklinam juz ten Internet w telefonie zawsze mogę zajrzeć...;/ i czytać.
Glowa do góry jestesmy zdrowi!

przez malenstwo31 11 lis 2014, 00:50
angie1989, bardzo dobrze napisałaś jestesmy zdrowi.
Ja dziś miałam jakis atak i znowu wziełam xanax teraz chłopak mi zrobił masaz stop i czuje się jak młody Bóg:)

przez angie1989 11 lis 2014, 09:36
A mi znów wracają loty z moim dziąsłem. Mam taka mala kuleczkę na dole na dziasle kolo wedzidzelka...
Ostatnio stwierdziłam ze juz znika ale jak zaczelam ja drażnić językiem to znów jakby minimalnie urosla. Tlumacze sobie ze to nie nowotwór...bo taki w tym wieku?
To moze być znów jakas pierdola ale troszkę sie boje...

-- 11 lis 2014, 09:24 --

Przeklęty Internet...nam go powinni wylaczyc..

przez sinister 11 lis 2014, 10:54
angie1989i tak też postaram się robić będę olewać te ataki, szczególnie po zwiększeniu dawki leku mogą się nasilić, bo organizm musi 1-2 miesiące mieć na przyswojenie, także będę robić tak jak mówić, i nie idę na tę tarczycę, pójdę jak lek i terapia po 3 miesiącach nie pomogą.

przez angie1989 11 lis 2014, 11:38
sinister, tak jest tak zrób. Ja jestem dobrej myśli co do Ciebie.
Mnie znów pokusilo i czytałam fora onkologiczne...Masakra...
Ja pierdziele...

przez sinister 11 lis 2014, 11:44
Nas w nerwicy powinni od uzaleznienia leczyc , bo takieczytanie to jak uzaleznienie.

przez angie1989 11 lis 2014, 11:51
sinister, Dokladnie tak jak piszesz. Ale jak można byc takim glupim żeby takie rzeczy czytać. Przecież to tylko doluje nas!

Sortuj wg