Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Adam Smith 09 lip 2014, 21:43
Dziś byłem u lekarza i polecił mi zrobić test na tarczycę ft3 i ft4. Chociaż mówi, że chudnę raczej od nerwicy i przez swoją dietę. Nie jem w ogóle nabiału i mięso tylko 2 razy w tygodniu :roll: Mimo tak małej wagi, to nie wyglądam na wychudzonego. Poza tym mówiłem o problemach z cerą, a doktor mówi, że ich wcale nie widzi. Może jestem przewrażliwiony, chlip, chlip :cry:
Adam Smith

przez *Wiola* 09 lip 2014, 22:03
Tomcio Nerwica, Napisz jakie wyniki jak bedziesz miał ;) A tyje się rczej od węglowodanów, a te chyba jadasz.
Moderator

przez Ferdynand k 09 lip 2014, 22:14
Tomcio Nerwica napisał(a):Dziś byłem u lekarza i polecił mi zrobić test na tarczycę ft3 i ft4. Chociaż mówi, że chudnę raczej od nerwicy i przez swoją dietę. Nie jem w ogóle nabiału i mięso tylko 2 razy w tygodniu :roll: Mimo tak małej wagi, to nie wyglądam na wychudzonego. Poza tym mówiłem o problemach z cerą, a doktor mówi, że ich wcale nie widzi. Może jestem przewrażliwiony, chlip, chlip :cry:

bez białka daleko nie zajdziesz :lol: :mrgreen:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alice in wonderland 10 lip 2014, 11:24
Hej, jak się dziś czujecie???

Ja dziś idę po diagnozę do psychiatry aby rozpocząć terapię. Boję się, że powie, że najpierw mam wykluczyć przyczyny organiczne. Przecież u hipochondryka to niemożliwe... :hide:
Dziś zrobiłam wymaz z gardła i nosa (udało się nawet na NFZ) oraz morfologię ogólną, TSH i poziom wapnia (to może być ciekawe...). A wczoraj wnerwił mnie mój internista. :evil: Robiłam RTG klatki i tam mam "płuca o zaznaczonym rysunku oskrzelowym i okołooskrzelowym o charakterze nieżytowym". W necie pisze, że to przewlekły nieżyt oskrzel. Pulmonolog też uważa, że przeszłam zapalenie (a nie leczyłam!!!) lub może to być od refluksu. Natomiast internista twierdzi ze taki opis moze miec kazdy i t nic nie oznacza....! :/ i juz mam metlik w glowie....
Zapomniałam jeszcze dodać, że miewam straszne zlewne nocne poty - i od razu myśl - rak :(
A wiecie czego się boję najbardziej? Alergii i Astmy. Generalnie wszystkiego co niewyleczalne, związane z dusznościami i unikaniem wielu rzeczy.

Ferdynand, w czym jest najwięcej białka? co jeść, żeby przytyć? :bezradny: ja też chcę...

Tomcio Nerwica, no ja też zrobiłam dziś badania tarczycy jeszcze raz ale kurka bez FT4, zapomniałam...eh. Ciekawe od czego tak chudne.

-- 10 lip 2014, 14:18 --

Sluchajcie, glupie pytanie: czy wasze jezyczki podniebienne (te malutkie u gory gardla), jak otworzycie buzie i spojrzycie w lustro - sa prosto ? Czy ktos ma lekko w bok? Moj jest w bok, do tego czuje dretwienie jezyka po tej stronie i ciagniecie nerwu ktory mialam przeciety przy usuwaniu osemek! :/
Ostatnio edytowano 10 lip 2014, 22:36 przez *Wiola*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: usunieto duble
Moje objawy: Ucisk w szyji, napięcia mięśni szyi, flegma w gardle

przez księżniczka 10 lip 2014, 18:28
moj też jest w bok :P
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 10 lip 2014, 19:30
ja tez mam w bok :D

A wiecie co, mnie dzisiaj cos pobolewa lewa ręka na wysokosci serca. A slyszalam kiedys, ze to tak przed zawałem jest... :zonk:

-- 10 lip 2014, 18:57 --

kurde i zaczelam czytac o tym i wyczytalam,z e choroba wiencowa moze pojawic sie nagle i nawet skonczyc nagla smiercia sercową :(
Ja nie chce umierac!!!!
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 10 lip 2014, 21:54
a mi utną noge ;((((((((( i denerwują mnie w grze, i umarł mi sims, a jutro musze isc roznosic cv i sie denerwuje :( az mi sie do kibla chce -.-
Obrazek

przez Alice in wonderland 10 lip 2014, 22:11
Ksiezniczka, normalnie uwielbiam Cie za ten ostatni post ! :D Biedny sims....Tez kiedys gralam :)

W ogole to dodalo mi ostatnio kilka razy ten sam wpis. Nie wiem czemu... Przepraszam..

Dzis bylam na wizycie u psychiatry po diagnoze i tak mnie kobitka zdenerwowala ze az nie chce mi sie wspominac. Generalnie wyszlam od niej bardziej zalamana i zaplakana niz przyszlam :( szkoda slow...jutro moze opowiem.
Bylam dzis tez na badaniach. Wymaz z gardla i nosa za tydzien. Morfologia ok, poziom wapnia ok, Tsh 1,66 - tez ok, choc dziwnie spada sam.

przez księżniczka 10 lip 2014, 23:32
ja mam psychologow w dupje, zbieram tylko zaswiadczenia od psychiatry, bo od 2015 roku renta na glowe 1200 zł do raczki ;) bede mogla napier**** w simsy ile wlezie . A jedna moja pani psycholog była fanatyczka religijna, ja jestem ateistką a ona mnie przekonywala do wierzenia... az na koncu sie zdenerwowalam, i powiedzialam jej dosadnie. ;) takze sie nie przejmuj :D. aaa i miala dla mnie diagnozy od socjopatki przez chorobe sieroca po /cenzura/ nie wiem, downa :D także wyjebane miej na nich, samemu trzeba sobie pomoc * (wg mnie)
Obrazek

przez nerwa 11 lip 2014, 00:26
A ja wam powiem tyle - ta lewa reka mnie boli od czasu do czasu i mam tam widoczna zyle. I teaz tak sobie pomyslalam, ze pewnie zator mi sie zrobil tam jakis :(
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Ferdynand k 11 lip 2014, 00:54
Alice in wonderland, przytyć?
mięso tłuste tylko do tego ziemniaków czyli cukry i tyjesz tylko nie przesadź
Naczelny Użyszkodnik

przez księżniczka 11 lip 2014, 09:14
nerwa, zator to bys miala te rękę koloru malinowo/fioletowego itp :P i goraca by była :P

-- 11 lip 2014, 08:16 --

Ide zaraz cv roznosic.... a już 3 razy kibel zaliczony ;/;/;/ ciekawe co to będzie jak pójdę na rozmowę o prace @.@
Obrazek

przez nerwa 11 lip 2014, 10:13
księżniczka, powiesz, ze masz duze doswiadczenie w zarzadzaniu simsami :P i tylko czasem umieraja... hehhe :D powodzenia!

przez Alice in wonderland 11 lip 2014, 12:24
Kakunia, hop hop, co u Ciebie??

Sortuj wg