Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez kitty341 25 sie 2008, 21:15
ESTER, a gdzie sie robi badanie słuchu bezplatnie?? hmm z tego co wiem to nerwicowe mam juz chrzakanie.. :/ czy to mozliwe ze jeszcze to? najczesciej mam to w domu.. i teraz znowu wszyscy krzycza i sie kloca, a ja nie moge juz wytrzymac:( - nie z powodu uszu...
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez kitty341 25 sie 2008, 21:17
kajmanka, Ty przynajmniej masz szumy w uszach a ja juz nie moge wytrzymac z tym ze jak ktos cos powie glosniej to az mnie w uchu zaczyna bolec!

przez eligojot 25 sie 2008, 21:23
Mam do Was pytanie. Możecie opisać te szumy w uszach? Gdy na przykład kładę się spać i w domu jest cisza, to ta cisza jakby zaczynała brzęczeć? Powiedzcie mi proszę czy to są te szumy czy tylko tak brzmi cisza?
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Filomatka 25 sie 2008, 21:25
Ja czasami słyszę głośno, ale to nie są szumy. Kitty, ty masz nadwrażliwość na dźwięki czy rzeczywiste szumy?

przez ESTER 25 sie 2008, 21:32
gavril princip napisał(a):nie pisalem mz ejestes dobrym psychoanalitykiem ale to ze ty sie tak chwalisz, klepiac sama sie po posladku. To jest gra ktorej zasady dobrze znam,roznica jest taka ze ja gram czysto ,ty brudzisz,po prostu plebs i tyle ,ale dobrze ze toz auwazylas,swietnie tez wykrozystujesz 'fakt' badania nowotworu,zgrywanie ofiary,jechanie po ludziach,dyskredtyowanie zwiazku zaburzneiami inne plebejskie metody.Ale dobrze za wprost sie przyznalas ze grasz,manipulujesz reszta moze nabierze do ciebie dystansu.Choc w twoim wykonamniu to jest glownie rzucanie blotem.zaprzeczanie a pozniej w kolko to samo.Jestes taka zadufana w sobie panienka,niby milo i uprzejma ale byle by nie wkurzac ,bo zwiazku ze swoim 'jedynoczlowieczenstwem' masz przywileje by bardzij brudzic ,mieszac ludzmi wgonwem.Hipokryzja i cala twoja gra polega na maskowaniu tego.Wykoszystujesz swoje pewnosc siebie i 'dowartosciowanie' przez skaczenie studjow.Fajnie tak praktyce prawda?pamietam twoj post jak pisalas ze moje niefachowe rady zastepujesz swoimi fachowymi.Strasznie sie napodnicilas tymi studiami,az bila od pcozatku to od ciebie.

Z tym nowotworem to nie jest gra ! Ja go mam naprawde tylko nie wiem czy on jest złośliwy czy łagodny.Jesli okaze się łagodny to mi go usuną i będe w 100% zdrowa , ale jeśli złośliwy......
Ja prowadze tą gre tylko z Tobą! Nie widzisz tego?
Nie gra się z tymi co nie znają zasad ! Bo to wtedy żadna przyjemność jest, nie ma ekscytacji. W stosunku do innych na tym forum nie używałam swoich sztuczek manipulacyjnych bo po co miałabym to robić, jaką przyjemność bym z tego miała.Zresztą nie miałabym sumienia, ja jestem dobrym człowiekiem.Na pewno tez to dostrzegłeś.Ty jesteś silną osobowością więc Tobie takie gierki nie zaszkodzą , ale innym by mogły, jestem tego świadoma więc tego nie robiłam , nie robie i nie bede robić.Nie wierze , ze człowiek o tak wysokim IQ jak Ty tego nie wychwytuje! Nie wmówisz mi tego ! :lol:
ESTER

przez kajmanka 25 sie 2008, 21:40
eligojot, to takie wrazenie jakbys byl po calonocnej zabawie w klubie nocnym.. jak sie na tym nie skupiam, to jest okej, ale jak sobie przypomne, to koszmar.. piski az slysze..

kitty, mnie na badanie sluchu skierowala laryngolog. a taka nadrwazliwosc na dzwieki tez czest mam, wiec moze to jednak od nerwicy?
Kasia

przez wróbelek Elemelek 25 sie 2008, 21:41
eligojot, a cały czas słyszysz taki odgłos?? ja też tak czasami mam ze wydaje mi się ze cisza i tak jakoś brzmi;) ale częsciej niestety tak mam ze siedze sobie, cisza wokół, a tu nagle cos mi zaczyna dzwonić w uchu:/ nie wiem skąd to mozę być...
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez kitty341 25 sie 2008, 21:48
echh ja mam tak ze jak ktos cos glosniej powie lub krzyknie (nawet moge to byc JA) to wtedy dziwnie mi sie w uchu robi i tak mi cos przeskakuje, nawet nie wiem jak to nazwac.. szumów poki co u mnie brak.. mam to dopiero od kilku dni juz nie wiadomo czy to przez nerwice czy nie..:( bylam jakis miesiac temu u laryngologa i patrzyl mi w uszy i stwierdzil ze wszystko okey wiec juz sama nie wiem.. kurde mi to regularnie cos musi dolegac!! :cry:

przez ESTER 25 sie 2008, 21:49
Dziewczyny ja wam radze udać się czym prędzej do audiologa bo to nie sa żarty.Jak cos szumi , dzwoni to szybko zbadajcie sobie słuch.Moja siostra tak właśnie straciła słuch w lewym uchu.Słyszy na szczęście na prawe bo w pore lekarze zainterweniowali i pomogli.Rzadko kiedy dolegliwości ze strony ucha mają podłoze psychiczne no chyba , ze jakieś nerwicowe.
Nie wiem skąd jesteście, ale w Warszawie jest świetna placówka(w ramach NFZ) gdzie się tym zajmują, mają tam nawet KLINIKę SZUMóW USZNYCH. Szumy uszne to ogólna nazwa dla wszelkich pisków , dzwonień itp.Są tam nawet psycholodzy i psychoterapeuci jakby się okazało , ze z uszami nic tylko to psychika więc warto tam się udać.
Podaje adres: INSTYTUT FIZJOLOGII I PATOLOGII SłUCHU
ul.Pstrowskiego 1
TEL.022 835 13 77
022 864 08 90
022 864 08 86
022 864 08 87

Możecie też zajrzeć na ich strone, tam też znajdzicie info.o nadwrażliwości słuchowej : www.ifps.org.pl
www.telezdrowie.pl

Ta placówka ma też oddział prywatny gdzie za pieniądze można zrobić badania i krócej się czeka na wizyte

"MEDINCUS"

UL.KONWIKTORSKA

022 635 41 09

W obu placówkach przyjmują najlepsi w Polsce specjaliści lekarze audiolodzy i otolaryngolodzy .Naprawde polecam. Również psychologów i psychoterapeutów którzy tam są.
ESTER

przez eligojot 25 sie 2008, 21:52
wróbelek Elemelek, normalnie nic nie slysze, tylko takie jakby "wwiercanie sie" ciszy w uszy. Żadnych pogłosów.
Bóg zawsze odpowiada na prośby. Czasem jednak odpowiedź brzmi: "Nie".

przez kajmanka 25 sie 2008, 21:56
Ester, ale ja własnie w zeszlym tygodniu mialam badanie sluchu i zadnych ubytkow nie ma.. wiec co? jedynie jakas asymetria w badaniu błędnika wyszla..
Kasia

przez ESTER 25 sie 2008, 21:58
Kajmanka , ale byłaś u audiologa czy laryngologa? Bo to nie to samo jest.
ESTER

przez wróbelek Elemelek 25 sie 2008, 21:59
hehe, no to to chyba jest normalne ;) a przynajmniej ja też tak miałam bardzo często ^^'
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez kajmanka 25 sie 2008, 22:04
nie wiem, kim byla pani ktora mi robila badanie sluchu.. polegalo to na tym, ze mialam na uszach sluchawki i pani wlaczala rozne dzwieki, niski i wysokie tony.. jak je slyszalam, to mialam mowic "slysze". jaka roznica czy robi to audiolog czy laryngolog? na pewno nie robila mi ta sama lekarka co zagladala do uszu itp..
Kasia

Sortuj wg