Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez khaleesi 28 kwi 2014, 20:56
Martwie się, że zostałam ugryziona przez muche plujkę i mam w sobie larwy i chorobe muszyce. Zaczynam oglądać wieczorem ciało.

-- 28 kwi 2014, 20:57 --

http://pl.wikipedia.org/wiki/Muszyca :hide: :hide: :hide: :hide: po co ja tyle czytam
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez marta80 28 kwi 2014, 21:05
evvelinkaa o super pocieszylas mnie;)))bo neurolog mi kazala zrobic rezon szyjnego i nap.z podejrzeniem zespolu chariego...tylko ona nie wiedziala ze ja pojde i rezon glowy zrobie...bo mialam akcje z guzem mozgu((:ehhh
ale ta jamisosc rdzenia to na szyjnym wychodzi tak????

przez nerwa 28 kwi 2014, 21:05
joasik01, aha, no to dobrze - dzieki za pocieszenie :) A o tych bolach roznych to tez czytalam, ze ludzie miewali takie kłucia w roznych miejscach ale po badaniach okazywalo sie, ze nic im nie dolega, wiec od nerwicy chyba tez mozliwe :-/

khaleesi, bleeeee :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 28 kwi 2014, 21:06
weś wszystko mnie swędzi. :hide: :hide: :hide: :hide:

-- 28 kwi 2014, 21:07 --

czekam czy tego nie pojawi sie na skórze. http://www.youtube.com/watch?v=cZ472bilAkE
myslałam, ze takie larwy dotykają tylko żuli nie myjących się. :hide: :hide: :hide: :hide: :hide:
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez nerwa 28 kwi 2014, 21:12
khaleesi, to ja jeszcze lepszy filmik widzialam. Robili komus operacje mózgu, i tam larwy w tym mozgu! :)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez księżniczka 28 kwi 2014, 21:14
no to dobrze evv :) ratuluje, a ja mam jazdy..... w /cenzura/ az placze i depresja pelna geba.....

http://www.mozginerwy.pl/pl/choroby-org ... kregowego/

mam te mrowienia i dretwienia :((( masakra, napewno mam juz guza :((((((((((( i rosnie. :(
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez khaleesi 28 kwi 2014, 21:28
księżniczka, guz to jeszcze nic pomysl o tych larwach łażących po skórą :hide: :hide: :hide: :hide:

-- 28 kwi 2014, 21:28 --

nerwa, :hide: :hide: :hide:
Mistrz Avatara

przez księżniczka 28 kwi 2014, 21:31
ja mam permaentne owsiki.
Nie chce skonczyc na kalekowozie i z pierdnięciami mózgu :(((!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek

przez khaleesi 28 kwi 2014, 21:35
księżniczka, owsiki to małe robaczki w gównie :P lepiej tasiemca sie bój
Mistrz Avatara

przez marta80 28 kwi 2014, 21:55
ksiezniczka te mrowienia i dretwienia jakich czesci ciala masz??ale chyba od niedawno co??
przeczytalam o tym raku rdzenia...co dodalas...i juz mam jazde....bo tez mam mrowienia i dretwienia(((((:

przez księżniczka 28 kwi 2014, 22:04
ja ? od roku, w zeszlym roku na czerwiec / lipiec mialam badania na reumatyzm :((( itp bo juz bylam u lekarza ze nogi bola ale mi powiedizla z to od tabl. anty hahahaha a to kregoslup teraz jebie :D

-- 28 kwi 2014, 21:05 --

khaleesi, taismca bym nie oddala ;) chuda bym byla :D
Obrazek

przez evvelinka 28 kwi 2014, 22:17
marta80 napisał(a):evvelinkaa o super pocieszylas mnie;)))bo neurolog mi kazala zrobic rezon szyjnego i nap.z podejrzeniem zespolu chariego...tylko ona nie wiedziala ze ja pojde i rezon glowy zrobie...bo mialam akcje z guzem mozgu((:ehhh
ale ta jamisosc rdzenia to na szyjnym wychodzi tak????

Czasem może tylko na piersiowym, więc albo szyjny albo piersiowy.

przez Kaja1981 28 kwi 2014, 22:27
nerwa napisał(a):Kurde a mnei dziwny bol zlapal. Jak wstalam z lozka to tak mnie zaczelo bolec na srodku, jakby pod zebrami (a moze troche pomiedzy), ale pod sercem. Nie wiem, czy zoladek czy co to. Ale jakby taki ucisk czy kolka :-/ Sie wystraszylam! bo juz mialam przed oczami, ze mi jakis organ pękł czy co. Teraz troche lepiej, ale dziwne to, nigdy nie mialam takiego bólu...

To identyczne dziś objawy mamy ja też zagwozdkę caly dzień miałam czy aby mi coś w środku nie pęklo:)
Jest taka cierpienia granica,
Za którą się uśmiech pogodny zaczyna,
I mija tak człowiek, i już zapomina,
O co miał walczyć i po co..........

przez Fabienka 29 kwi 2014, 00:01
Hejka
Lo Matko I corko jakie straszne choroby poszly w ruch:/
Dziewczyny bylam u lekarza mam ostre zapalenie zatok. Dal mi zarabisty spray do nosa mam go uzywac 3 tyg jak zauwaze ze jest pogirszenie albo nie ma popraey bedziemy robic testy alergiczne I antybiityk wtedy. Czytalam o tym sprayu wszyscy chwala Wiec moze I mnie pomoze. W ogile jestem dumna z siebie poszlam sama nie mialam atakow zadnych ani schizow na poczekalni:) jedynie zlapalo mnie w aptece fala goraca I jak uzylam sprayu bo sie wystraszylam ze mam reakcje jajas moze uczuleniowa slabo mi sie zrobilo as usiasc musialam:/ ale to chyba z nerwow bylo bo sie wlasnie balan tego...
Evelinko zrobisz dalsze badania I bedzie Juz pi wszystkim napewno bedzie dobrze musisz wierzyc...to napewno trudne dla ciebie te wszystkie badania I wuzyty u lekarzy...ale jak juz posprawdzasz bedziesz miec pewnosc I odetchniesz ze to nie najgorsze jednak..
Nerwa klucia takie czesto tez miewan ostatnio. Pomaga jak cos cieplego przykladam. Tez myslalam na poczatku ze mi cos peklo I krwawi pewnie:)
Marta na nerwice choruje dluuugo kiedy mialam 13 lat zistalam napadnieta I pobita. Potem walczylam dzielbie z depresja I nerwica na wszelkie sposoby. Jej oblicze xbam az za dobrze. Teraz po kilku latach znow wrocila:(
Ksiezniczko powiedz staRasa sie jakos racjonalnie tlumaczyc sobie ze np nie masz jednak guza? Wiecie co mi bardzo pomoglo jak wmawialam sobie raka jak ten pierwszy atak od kilku lat dostalam? czytalam bloga prowadzonego przez mame chorej dziewczynki na raka mozgu. Po tej lekturze mi lrzeszlo calkowicie...czasem schizy mam ale to raczej chwilowe leki ...jak wam wieczor mija??

U mnie burza:) lubie burze I horrory ogladac:) albo ksiazke czytac:) ostatnio jestem bardziej wrazliwa I nie moge cos horrorowva tak lubie:)

Sortuj wg