Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez platek rozy 05 kwi 2014, 10:30
marta80, dokladnie , skoro wyraznie napisane jest z e po 5 minutach juz nie jest wazny to nie masz sie co takim sugerowa. jak te zawroty? pochodzilas w kolnierzu?

nerwa, ja dzis tez mam slabosci okropne :-| a wczoraj bylam na miescie , na psychoterapii i pozniej polazilam po sklepach a dzis kicha , do tego mam jakies spadki c ukru znow.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez nerwa 05 kwi 2014, 10:35
platek rozy, no ja wczoraj tak samo, do pracy poszlam wczesniej niz zwykle, sile mialam, i tyle sobie rzeczy wypisalam na dzisiaj do zrobienia. A tu dzisiaj tragedia. W ogole w nocy tak sie pocilam (chyba przed okresem) i oczywiscie juz stresa zlapalam wtedy, ze pewnie sie odwodnilam, pewnie potracilam mineraly i w ogole :D

Wiesz, pocieszajace, ze mamy czasem dobre dni! Ale kurde no, zeby tych zlych bylo coraz mniej i mniej az do zaniku calkowitego... a narazie to jest ich zdecydowanie wiecej na moje oko :-/

-- 05 kwi 2014, 09:35 --

Wiecie co, ja to sie czuje taka slaba, jakby juz slabiej nie mozan bylo sie czuc ;) Tak mi sie wydaje, ze jak jeszcze gorzej by bylo, to juz bym umarla :mrgreen: hehheh
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez marta80 05 kwi 2014, 10:41
nie no jazda mam konkretna...az mi slabo(((:

platekpocwiczylam troche na ten szyjny polazilam w kolnierzu i ustalo...jakby:)

musze robic salatki szykowac a ryczec mi sie chce....((:po hu..ten test robilam....(::::

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez platek rozy 05 kwi 2014, 10:49
nerwa, mam dzis bardzo podobne samopoczucie. :x :x :x

marta80, cwiczenia rob codziennie :***** ja wlacza sobie relaksacyjna muzyke do nich i cwicze dzien w dzien :)
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

przez marta80 05 kwi 2014, 10:53
pisze wynik nalezy odczytac w ciagu 5min!!po dluzszym czasie jest on nie wazny....

ale ja dalej swoje :why: :why: :why:
platek tez zamierzam cwiczyc codzinnie...ale poki co szal :why: :why:

przez nerwa 05 kwi 2014, 11:01
platek rozy, a Ty cos bierzesz na te skoki cukru?
Ja sobie wczoraj pomyslalam, ze kurde tez cos mam nie tak, bo jak jestem glodna to tak sie momentalnie słabo czuje, ze musze natychmiast cokolwiek zjesc. I dziwie sie, np. jak ludzie sa glodni ale czekaja jeszcze na obiad czy cos.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez platek rozy 05 kwi 2014, 11:15
nerwa, poki co nic , mam diete i czekam na wizyte u diabetologa :bezradny:

mam to samo z glodem.

marta80, codziennie mimo nerwow i lekow cwicze.

przez nerwa 05 kwi 2014, 11:29
platek rozy, ale te badania ktore robilas co wykazaly? ze spada Ci cuker faktycznie, tak?
Kurde ja to tez czytalam, ze pryz nerwicy ludzie sie kiepsko czuja dodatkowo jak sa glodni, bo juz sam nizszy cukier powoduje taką panike lekką. I tez u siebie zauwzylam, ze szczegolnie dokucza mi to poza domem. Bo w domu czasem nie zjem, i np. zasiedze sie przy kompie i zapomne, i nie czuje sie tak tragicznie.

przez platek rozy 05 kwi 2014, 11:37
nerwa, tak skoki mi wyszly , ze spada poznizej nie jakos dramatycznie nisko ale jednak spadek jest.

przez księżniczka 05 kwi 2014, 11:39
marta, zrob nowy test :P.
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

przez nerwa 05 kwi 2014, 11:57
:why: ja sie boje, ze mam hipoglikemie, albo i cukrzyce jaką.
Tak poczytalam troche na ten temat i chyba sie zgadza, wlasnie mam takie spadki cukru, ze sie beznadziejnie czuje. I wtedy cos slodkiego mi pomaga. I ogolnie np. jak staram sie "zdrowo" jesc, typu - warzywka gotowane, to jakos tak sie zle czuje, taka nienajedozna itd. Albo jak owsiane platki ostatnio na sniadanie zjadlam - to to samo. A jak kanapki z dzemem, to duzo lepiej. I ogolnie duzo jem slodkiego i sie dobrze czuje. Albo po frytkach, pizzy tez ok.

Niby jak kiedys mialam takie oslabienie z braku cukru, i mierzylam tym urzadzeniem to wyszedl w normie. Ale i tak wydaje mi sie, ze moge miec :-/ I moze stad to ciagle oslabienie tez? :( ja nie chceeee

przez Kakunia 123 05 kwi 2014, 12:55
W poniedziałek do POlskiego laryngolog nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!!! Mam takie rozpieranie w lewej części nosa i non stop coś spływa do gardła czasem to odkrztuszam to taka jasna lub żółtawa maź ...no tak w Anglii konowały nawet niepotrafią mi leku na to dać..i chyba od tego jednak mnie zęby bolą. Ogólnie zatok nie miałąm chorych ale ból jest pod okiem i w nosie i przy pochylaniu się wzmaga ..i non stop po gardle ścieka coś....pewnie OB mi wyjdzie zawyżone i będę srała po siebie ....ale czuję że nie jestem doleczona ;/
All we need is faith
Faith is all we nee
d

przez fuzzystone 05 kwi 2014, 14:27
Dziewczyny, ja znowu mam obsesyjne myśli o raku. Wystarczyło, że wlazłam na Facebook, a tam ktoś polubił status Małgorzaty Braunek. Weszłam na jej profil, a tam pełno wpisów o raku itp. Normalnie aż niedobrze mi się zrobiło, mam doła.

Cokolwiek mnie zaboli a ja uważam, że to rozwijający się rak. Nawet jak głowa mnie boli, to ja uważam że to albo guz mózgu albo anemia (w domysle białaczka).

Wykończę się.

przez księżniczka 05 kwi 2014, 14:42
a mnie nogi dzisja bola, cale. ciezkie jak nie wiem :( Utnom....
Obrazek
Push me and then just touch me... Till I can get my... satisfaction!

Sortuj wg