Strach przed ludźmi ? + Mała ankieta

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Strach przed ludźmi ? + Mała ankieta

przez KACHA 05 maja 2008, 01:13
pracownik napisał(a):pracownik
wolność

Nigdy nie słyszłam o IBS dlatego pytałam, Ja na Początków lęków miałam "refluks żołądkowo przełykowy" tym się objawiały raz na jakiś czas. trudno to wszystko tu złożyć w jedną całość.

Jeśli chodzi o tą książke to nie mówie, że nie jest to do zrealizowania ale trzeba mieć silną wole, ja chyba takiej nie mam i nie wierze w to do końca. Ale może kiedyś...

A jak przeżywałeś to jak miałeś indywidualne nauczenie, ja raczej bym nie chciała wrócić w tamte czasy, dla mnie to był koszmar w szczególnie w liceum... :?:

Re: Strach przed ludźmi ? + Mała ankieta

przez pracownik 26 maja 2008, 23:05
mało pamiętam z tamych czasów, jakoś mi chyba umysł wywalił to ze łba

No i wątek się jakoś zamkną :( nikt już nie ma problemów z fobią społeczną?, ale fajnieeeeee
Jak mnie tu nie ma to jestem na [spam]
Niech moc będzie z wami !

przez ALEKS*OLO 27 maja 2008, 01:47
ja mam caly czas z nia problemy xD 24/dobe 7 dni w tygodniu xD

:?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 27 maja 2008, 01:50
ja też ja też mamxD,przez 24h 7 dni w tygodniu
:)

przez adam_s 27 maja 2008, 01:56
A ja od paru dni jakby mniejszą. Prawdę mówiąc jestem ciekaw czy przyzwyczaiłbym się do życia bez fobii społecznej. Jakoś nie wyobrażam sobie już jazdy autobusem bez stresu i miliona objawów :P. Zawsze to jakiś sposób na nude te lęki :) .
A teraz na poważnie: przyzwyczaiłem się do myśli że fobia jest i zapewne już nie przejdzie. Zniszczyła mi życie no ale cóż.. Inni mają jeszcze gorzej a ja "tylko" fobie społeczną. :?
GG: 5988000

przez khasia 27 maja 2008, 09:49
wiecie, co? polecialam do tej Anglii i nadal mam moje kochane objawy:D Mimo, ze jestem w otoczeniu fantastycznych ludzi, prace zaraz prawdopodobnie bede miec, itd. Nic mnie nie opuszcza:( a ja glupia myslalam, ze jak zmienie otoczenie,spelnie marzenie, bedzie ok.!

przez IceMan 27 maja 2008, 10:55
To nie przechodzi z dnia na dzień, ale po sobie wiem że taki wyjazd naprawdę wiele daje i po pół roku pobytu na studiach naprawdę wiele się u mnie poprawiło, a miałem w sumie podobne problemy. Twoje lęki na pewno osłabną z czasem, nie skupiaj się na nich, trochę cierpliwości.
Przyjaciel forum

przez KACHA 27 maja 2008, 21:52
khasia napisał(a):wiecie, co? polecialam do tej Anglii i nadal mam moje kochane objawy:D Mimo, ze jestem w otoczeniu fantastycznych ludzi, prace zaraz prawdopodobnie bede miec, itd. Nic mnie nie opuszcza:( a ja glupia myslalam, ze jak zmienie otoczenie,spelnie marzenie, bedzie ok.!

Nie poddawaj się, jeśli to twoje marzenie nie ryzygnuj będzie lepiej..

Oj to prawda nic nie przychodzi odrazu ale moje lęki od lat nie przechodzą lecz każdy jest inny...
I myśle by jeszcze raz spróbować pójść na terapie?

przez khasia 29 maja 2008, 00:31
jest lepiej.. napilam sie piwa. kurcze myślałam, że moze inni tego nie dostrzegaja ale dzis pare osob ze mna porozmawialo na powaznie i zwrocilo uwage ze mam bardzo napiete miesnie twarzy i widac ze zestresowana jestem. fakt, wrocilam do papierosow, nie mam apetytu, ciagnie do piwa:D ale na razie pakowac sie nie bede:D

wam tez tak sie wydaje zawsze albo macie nadzieje, ze inni nie dostrzegaja tego? a tu sie okzauje, że oni wiecej wiedza o nas niz my sami

przez khasia 29 maja 2008, 00:31
jest lepiej.. napilam sie piwa. kurcze myślałam, że moze inni tego nie dostrzegaja ale dzis pare osob ze mna porozmawialo na powaznie i zwrocilo uwage ze mam bardzo napiete miesnie twarzy i widac ze zestresowana jestem. fakt, wrocilam do papierosow, nie mam apetytu, ciagnie do piwa:D ale na razie pakowac sie nie bede:D

wam tez tak sie wydaje zawsze albo macie nadzieje, ze inni nie dostrzegaja tego? a tu sie okzauje, że oni wiecej wiedza o nas niz my sami

przez marmarc 29 maja 2008, 21:17
ja mam odkąd pamiętam problem z oceną tego czy coś po mnie widać czy nie widać... nie potrafię ukrywać emocji, więc osoby "znające się na ludzich" mają mnie jak na dłoni...
ludzie bezpośredni odnoszą się do tego co widzą i czują - zwracają uwagę - zwykle pewnie z dobrego serca -

przez Zmorek 29 maja 2008, 21:43
Hehe... A co powiecie na sytuację, w której mój ówczesny szef rzucił mi: "Weź się, k**wa, człowieku wyluzuj, bo jesteś taki spięty, że ja to czuję i się czuję jak popierdo**ny. Jesteś taki wydygany rolo!". Fajne, co?:/
A teraz mam inną pracę, ciągle z ludźmi i nieustannie przerażony chadzam. Oooo, spooky!
Jeśli masz do wyboru myśli głupie albo mądre, to dlaczego nie wybierasz tych mądrych?

przez marmarc 01 cze 2008, 17:53
trzymajmy się ciepło, w końcu za parę tygodni będzie szło do zimy....

przez LUX LISBON 13 cze 2008, 23:56
Wśród ludzi ogólnie
W pracy
W miejscach publicznych
Przy wygłaszaniu przemówienia
Przy sytuacjach intymnych
Przy kobietach
Przy mężczyznach
W sytuacjach towarzyskich
Przy jedzeniu z innymi
W kolejce
Gdy podróżuję środkami transportu
Wśród ludzi których mało znam
Wśród znajomych
Dzizys krajzys strach ma wielkie oczy:(BOje sie tego wszystkiego:/
Jakby kazdy chcial miec wielblada jakby to wygladalo jakby kazdy tak chcial miec?

Sortuj wg