Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Mianseryna nie pomogła mi, podejrzewam, że mirtazapina też. Poza tym nie chcę ich brać ze względu na tycie (i tak mam parę kilo za dużo). Pramolan pomaga mi o tyle, że jak już zasnę to budzę się tylko raz w nocy, rano wstaję w miarę wyspany. Największy jest tylko problem z zaśnięciem...

I nie mogę spać jak jest jasno. Muszę zasłaniać wszystkie okna, wyłączać światło, czasem jeszcze zasłaniać oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ja jednak wolę brać te nasenne...

Czy jest coś jeszcze naturalnego (naturalniejszego od zolpidemu) oprócz melatoniny czego mogę spróbować? W sumie zastanawiałem się czy nie mam z nią jakiegoś problemu, bo nigdy nie mogę spać jak jest za jasno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę na 15mg stilnox od pół godziny. Lekko nieogaarniam sysstemu. Wszystko mi faluje, ciężko się chodzi (jak robokop jakiś).

Totalny rozjazd organizmu. Mam problem nawet z napisaniem tu czegoś sensownego. Grawitacja jakby miała odchylenia od normy. Czuję, jakbym wszystko w lewo ciążyło na biurku.

Nie jest to straszne w żaden sposób. Pierwszy raz doświadczyłem tego co mam. Pisząc to, mam wrażenie, że biurko jest przechylone o 45 st i zaraz spadnie wszystko.

 

Ide pochodzic po chacie, pozwiedzac pomieszczenia i spac.

A pisało w ulotce - brac w lozku i nie lazic. Czasem trzeba sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do lekarza się nie wybieram. Zamówiłem melatoninę. Nie czuję się jak narkoman w ciągu :P Mogę odstawić Zolsanę od razu, po prostu nie będę spał najlepiej (ale tak już miałem jeszcze przed zaczęciem, przywyknę). Nie chcę w miejsce jednej chemii brać drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BSN ja probowalam melatonine o przedluzonym dzialaniu i chyba musze ci powiedziec, ze nie dzialala na mnie. poza tym melatonina podobno dziala na jakosc snu. nie pomaga w zasypianiu!!!ja niestety uzywam mocniejsze leki na sen ale moze sprobujesz cos takiego jak kalms (naturalny) lub mniej naturalny bellergot(nie wiem czy dobrze napisalam, a nie chce mi sie wstac po opakowanie).w kazdym razie bron sie rekoma i nogami przed chemia (oczywiscie jak mozesz). pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Onirex. Pierwszy lek, na którym doświadczyłem słabszego działania generyku.

Michuj ,tez brałem różne generyki zolpidemu. Jakoś w przeciwieństwie do Ciebie chwalę sobie Onirex. Łupie równie konkretnie co i inne "zolpiki".

Za to nie polecam ( też z tych nowoczesnych) zopiklonu( lek Inovane) ,po 40 minutach w mordzie taka gorzkość ,że spać się odechciewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał chodzić do apteki po jedną tabletke to szybko ktoś by w niej umarł :D

 

ale ty czy aptekarz :?: ,

bo wiesz w sumie nerwica mogłaby sie pogłebic również ;)

 

Zanim by się pogłębiła to by miał łeb rozkwaszony na tej ladzie, a tabletkę wsadziłbym mu w odbyt tak szybko jak mnie zawinęli by za kratki.

Gorzej jak by aptekarka była, ja nie wiem czemu zawsze się do mnie uśmiechają :D Im więcej dragów kupie tym bardziej się cieszą... Też się uśmiecham, może swój swojego pozna po prostu. Na pewno czasami coś sobie walną na polepszenie nastroju bo w sumie czemu nie, ludzie walą wódę do zgona i nie jest to źle postrzegane zwykle, a tabletka też chemia i często mniej szkodliwa niż ten alkohol :).

 

Co do substancji bez recepty to nie na takie przypadki jak nasze.

Mój lekarz sam powiedział, że to wszystko co bez recepty z tych leków to równoznaczne z placebo jest i ja to potwierdzam z doświadczenia.

Tak samo środki na odchudzanie, jeśli obiecują że schudniesz w miesiąc to znaczy, że w 3 miesiące bo żeby szybko schudnąć to trzeba działać radykalnie, a radykalnego środka nie dostanie się bez recepty, no chyba że z innego źródła jak się ktoś postara.

 

Kupiłem sobie Benosen w nadziei, że pomoże mi uzyskać w końcu fale Theta odpowiadające za relax. Wziąłem 3 razy tyle i równie dobrze mogłbym zjeść paczke tic taców. Ścierwo i naciąganie ludzi gównem które tak naprawdę nie działa, a jeszcze jest drogie. Tzn owszem działa pewnie w jakimś stopniu (może jak ktoś ma chomika to się wyłoży na trociny i pośpi chwile), tylko w stopniu nie odczuwalnym więc naciąganie i tyle.

 

 

Troszkę się rozpisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos po Stilnoxie byl pobudzony ? ja zamiast snu czuje pobudzenie po 10 mg

 

Ja miałem nie tyle co pobudzenie ale świat staje się bajkowy jakiś taki i dostaję się wytrzeszczu gał ;p

Kolejne 20mg załatwiło by sprawę myslę. Chociaż mnie 1mg xanaxu usypia lepiej niż 30mg zolpidemu hehe.

Po zolpidemie śpie ze 3h i już, a po xanaxie to w biały dzień potrafie przespać i 6 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×