Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZOLPIDEM(ApoZolpin, Hypnogen, Nasen, Noxizol, Onirex, Polsen, Sanval, Stilnox, Zolpic, Zolpidem Genoptim/Vitabalans, ZolpiGen, Zolsana)


Gość

Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zolpidem pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      71
    • Nie
      10
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

nigdy też sie od niego nie uazależniłam ...a takie rózności można w necie przeczytać że ho ho!

brałam nie przerwalnie 2 razy po pół roku oczywiście z etapami zmniejsznia dawki łącznie ..ale nie czułam jakiegoś fizycznego uazleżnienia nigdy!

 

[Dodane po edycji:]

 

chociaż wiem ,że nie jest potrezbne jakieś zmnijszanie dawki ale ja sobie lubie wolno leki odstawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom neuroleptyki sa czasami bezpeiczniejsze do leczenia bezsennosci - do dlugotrwalego leczenia (nie ma po nich bezsennosci z odbicia oraz tolerancja jest znikoma.

 

Czytalem takie info o Chloropromazynie (bardzo chwalona).

 

Rowniez Risperidon i czasami Chlorprotixen usypia.

 

Nie mowiac o Haloperidolu.

 

No i jeszcze Klozapina, ale tego to raczej nikty przy zdrowych zmyslach Ci nie da.

 

 

Swoja droga szokujaca masz ta bezsennosc - skad to sie wzielo - naduzywales srodku nasennych przez wiele lat ?

 

Czlowieku TY pownienies trafic chyba do jakiegos osrodka terapii snu...

 

 

AHa jeszce Promazyna daje rade ponoc.

 

Pernazyna to bardziej placebo - do dawek 150 mg to sie nic tego nie czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Mój najdłuższy ciąg na lekach nasennych to jakieś 4 miesiące (trwa to do dzisiaj). Ogólnie mam wrażenie, że odzwyczaiłem się od naturalnego zasypiania, stąd mój problem. Postaram się przeżyć bezsenność z odbicia. W najgorszym wypadku wezmę Dormicum, jakby po kilku dniach efektu nie było, w postaci naturalnego snu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to dostałem do Alventy, gdybym miał problemy ze spaniem. Miałem więc brałem ale słabo na mnie działał. Budziłem się po 3 godzinach. Zacząłem pić kilka piw i na to jedna tabletka albo dwie tabletki bez piwa, wtedy spałem do rana. Po miesiącu mi się skończył stilnox i antydepresant. Nie poszedłem po recepty, "leczę" się sam etanolem. Na jedno wychodzi finansowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

chcialem Was wszystkich ostrzec - nie bierzcie tego gowna.

W nocy z soboty na niedziele napilem sie alkoholu. Rano obudzilem sie czujac sie jak trup,

napotkalem rozwalony stol, telewizor na ziemi itp, po czym dzis znalazlem na telefonie

zdjecia ZE SKLEPU O 3 W NOCY - okazalo sie ze poszedlem po wiecej piw. Kompletnie

tego nie pamietam, nie wiem jak wygladalem, kto mnie spotkal, czy z kims gadalem

- stracilem swiadomosc tego dnia - MOGLEM SIE ZABIC wchodzac pod samochod.

 

To moja przestroga dla Was i dla siebie - zebym sam pamietal o tym poscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nemis, ale napiłeś się bezpośrednio po zażyciu leku? O takich akcjach słyszałem często w przypadku niedługiego czasu między zażyciem leku z grupy benzodiazepin a wypiciu alkoholu. Natomiast pierwsze słyszę o czymś takim przy dłuższym czasie między 'posiłkami'. Dobrze wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisalem jasno - juz wyjasniam:

Bylem pijany i wzialem zolpidem dla "fazy". Skonczylo sie cudem - cudem ze przezylem. Rozwalilem kawal wynajmowanego mieszkania i jeszcze mialem polaczenie wykonane do szefa - dobrze ze nie odebral.

 

Boje sie teraz - bo mieszkam sam, moglem sobie cos zrobic. Musze wyrzucic to do kosza i obiecac Wam ze juz tego nie wezme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys dostalem Stilnox na sen lecz ten sen mi sie nie podobal, byl jakis plytki, na szczescie wystarcza mi teraz Melatonina.

Po 30mg Stilnoxu urwał mi się film do tego stopnia że zeżarłem chyba 120mg nie wiedząc co robię, totalne pozbawienie kontroli, wiem

to tylko dlatego ze ubyło mi 12 tabletek bo nie pamietam tego co sie ze mna działo.

Dziwny lek tak czy siak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie stilnox 10mg nie dziala , wiecej nie probowalem z obawy o efekt niepamieci

Jak potrzebuje biore estazolam

Nie dosc ze dobrze dziala nasennie , to jeszcze "w miedzyczasie" nieco aktywizuje , co mi pozwala zrobic plan na dzien nastepny

Pozdrawiam

W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×