Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

mama mnie dziś przytuliła, pocałowała w czoło i powiedziała że mnie kocha :shock:

nic nie brałam ani nie piłam - zaznaczam

bo tak powinno być.

Rodzice powinni okazywać swoje pozytywne uczucia względem dzieci, nie tylko jak widzą, ze jest źle, ale od tak, bez powodu.

Może coś zaczyna docierać do Niej?

Nie ma co doszukiwać się w tym zachowaniu podstępu.

To miłe z Jej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, do mojej mamy dotarło już w marcu jak się pochlastałam przez pozew a potem miesiąc chodziłam jak zombiak naćpana uspokajaczami. po rozmowie z lekarką na oddziale się popłakała i od tej pory mam u niej mega wsparcie. chwilami nawet czułam się zagłaskiwana a teraz jest... normalnie

i... to miłe usłyszeć coś takiego od mamy... :oops:

powiedziałam że ją też kocham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi dziś sprawiło przyjemność:) chyba wszystko!Od 3 dni czuję sie dobrze,wyszłam z łóżka i śpię juz 24h nie wiem może dlatego że zwiększono mi dawke leków.Niestety nie dojechałam kolejny raz do psychologa wczoraj nie wiem czego tak bardzo sie boję bo wysiadłam w połowie drogi i wróciłam do domu.Ale poza tym wszystko mi sprawia radość i czuje sie dobrze z czego najbardziej sie cieszę:):):)oby tak zostało już na zawsze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dawno wstałem z łóżka, więc przede mną cały dzień, ale jak znam swoje życie to raczej nigdy nie mam takich dni, w których "coś sprawia mi radość". Nie czuję się w życiu szczęśliwy, więc też nic nie sprawia mi radośći.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zakładam z góry, że "nic mi nie sprawi radośći" i nie chcę tak mysleć, rozumiesz? Ja tak stwierdzam na podstawie mojego życia, bo raczej od bardzo dawna nie miałem takich dni, w których czułbym wielką radość. Jeśli człowiek jest w życiu samotny, jego życie wygląda szaro, każdy jeden dzień wygląda tak samo lub nawet gorzej, niż poprzedni, to rzecz oczywista, że ciężko o radość dla takiego człowieka.

 

-- 01 cze 2012, 09:48 --

 

Myślisz, że nie chciałbym w końcu czuć radośći w życiu? Napisz mi kto chce być nieszczęśliwy i mieć zły nastrój? Chyba nie ma takich ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałam ciężki dzień.Za oknem pada i jest pochmurno..Uwielbiam deszcz..

Taka aura daje okazję, by zatrzymać się na chwilę i przemyśleć parę rzeczy.

Co mi sprawiło dziś radość? Uśmiech mojej córeczki zaraz po przebudzeniu..to najpiękniejszy moment dnia: )

Ogólnie co rano wstaję dla moich dzieci, w sumie to dzięki nim żyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo całego bólu i rozgoryczenia mój dzień poprawił mi fakt iż:

Kupiłam kolejną paczkę papierosów,

Jest weekend,chociaż trochę wolnego

Jutro odwiedzę chrześniaka i zapomnę przy nim o wszystkim co złe

Pogadałam o pierdołach z dawno niewidzianą koleżanką

 

Pozdrawiam i miłego wieczorku :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×