Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse, spróbuj przynieść na wizytę, dwie filiżanki i trochę kawy i zaproponuj Jej. ;) Czajnik na 100% mają, a co Ci szkodzi? :P

 

Bonus, czułem się dokładnie tak jak Ty. Zero znajomych, przyjaciół, brak dziewczyny, ale trafiłem na to forum, wypłakałem się w odpowiednich tematach, w innych popisałem o bzdetach, powspierałem innych userów i mogę teraz powiedzieć, że jakąś radość sprawia mi samo wymienienie paru postów z innymi na jakikolwiek temat. Poznałem tutaj parę osoby, które uważają mnie za ciekawą i interesującą postać, a nawet z niektórymi już się spotkałem i stale utrzymuję kontakt. Śmiało mogę powiedzieć, że moje życie się odrobinę zmieniło. Mam teraz motywację, żeby walczyć o siebie na psychoterapii i zmienić swoje życie o pozostałe 179 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam, że na tym forum jest bardzo nie wiele ludzi wpatrzonych w siebie. poza tym: na świecie miliony osób jest nieszczęśliwych, dzieci umierają z głodu, kobiety są mordowane i gwałcone, a mężczyźni tracą wszystkie pieniądze itd. pamiętam o tym wszystkim, pamiętam, że ludzie są nieszczęśliwi z wielu powód i to bardzo różnych, ale czy w związku z tym mam bić się w pierś i żałować, że mam jakieś powody do radości? myślę, że tutaj jest mało głupich osób, które nie zdają sobie sprawy, że są ludzie, którzy są samotni i nieszczęśliwi. Ba, na tym forum jest wiele osób, które też jest nieszczęśliwe, tylko uczy się właśnie stawiać kroki w kierunku doceniania drobnych spraw i cieszenia się z każdej nawet najmniejszej rzeczy. W ten sposób uczymy się być szczęśliwi.

Tobie też bym polecała o tym pomyśleć, bo wydaje mi się, że gdybyś tylko chciał, albo i nawet spróbował cieszyć się z drobnych rzeczy to i walenie konia byłoby dla Ciebie przyjemnością skoro nikogo nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, z tym waleniem konia to pojechałaś. :lol: Z doświadczenia mogę powiedzieć, że jak jest się w kompletnym dole, to nie sprawia to żadnej przyjemności. :/ I staje się jedynie aktem rozładowania napięcia seksualnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2 wiem, że to nie sprawia przyjemności w takich okolicznościach, ale trochę zbulwersował mnie wpis, więc odezwała się we mnie moja wrodzona złośliwość ;P

 

Transfuse takie coś minie. Miałam tak samo z pierwszą poważniejszą miłością, jednak z czasem to się zmieniło. Tzn. do tej pory mam miłe wspomnienia, sentymenty, nikogo z nikim nie próbuję porównywać. Po prostu każdy jest w czymś lepszy. I jak z nową partnerką będziesz szukał Waszych wspołnych upodobań, w niej będziesz szukał innych rzeczy, ktore Ci odpowiadają, to powinno być ok. Gorzej jak będziesz szukał w niej swojej byłej. W tym wypadku polecam na początku po prostu się wyleczyć z byłej miłości. Może potrzebujesz czasu, albo nawiązując nowe znajomości nie szukaj na początek poważnych, stałych związków. Ustal jasne zasady: luźny związek, przyjacielska relacja itp. na jasnych kartach. Ja po rozstaniu z moją największą miłością szybko weszłam w kolejny trwalszy związek i to się źle skończyło, w efekcie rozpadło. Potem postanowiłam wejść w raczej luźną relacje, kumpelską i to był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że wszystko było jasne, partner wiedział o wszystkim, po prostu miło spędzaliśmy czas we dwoje itp. Gdy już czułam się gotowa i "odkochana" w tamtym byłym to zakończyłam luźną relacje i po jakimś czasie byłam gotowa na zupelnie nowy związek, rozpoczęty od początku, nie oceniany przez pryzmat tamtego pierwszego. Pamiętaj, że nie można nic na siłę, jak nie jesteś gotów na nowy związek to nie ma sensu. Jeżeli zależy Ci tylko na seksie i kumpelskim towarzystwie, znajdź dziewczynę, która zgodzi się na takie relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×