Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92, żal że się źle czujesz... ale cieszymy się że jesteś tu z nami :*

 

Korba, kochanie... doprowadzisz się do lepszego stanu po leczeniu i nie będzie już problemu z pracą... pracodawca nie może Ci zabronić leczenia się do kur... nędzy... :roll: a w razie czego - sąd... :bezradny:

 

mam nadzieję że to nie afera związana ze mną przyczyniła się do waszych nastrojów... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, ja też się cieszę że Cię tu widzę..nie wiem czemu ciągle mam ataki..próbuję o czymś innym pomyśleć... chłopak mnie musiał uspokajać i tłumaczyć że nie umrę, nie mam tętniaka, obudzę się rano i nie stracę zmysłów...ale tak jakoś dziwnie się czuję wciąż..aczkolwiek już nei siedzę w kucki sztywno i nie płaczę :( boję się że on nie wytrzyma takich moich stanów :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, do mojego na pewno nie, ale za innych nie mogę odpowiedzieć. A poza tym, zajmij się sobą, nie przejmuj się nami :*

 

a i zobacz co Korbie napisałaś. Też powinnaś zastosować;)..

 

Chyba wszyscy jesteśmy świetni w teorii ;)

 

Dorotko, nie, to nie przez Ciebie. Ja się stresuje tym dziennym. Ostatnio jestem kiepska w podejmowaniu decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma jakiś związek z moim nawrotem, ale w ciągu tygodnia zmarły mi dwie osoby w rodzinie, nic nie chcę mówić póki jutro nie skontaktuję się z lekarzem, ale jak to nawrót nerwicy to się wku..rzę i to tak nie na żarty...

 

@DarkMaster, jedziemy na tym samym wózku, ja też kończę związek, ba skończyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×