Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Znów wyginam nadgarstki, kolana i kostki, tak że aż bolą. Znów jestem zdenerwowana, i nie wiem o co chodzi. Nie wytrzymam za chwilę.

Ale myślę- poczekam 20 minut, może samo minie. Wtedy wezmę hydroxyzyne.

Nie wytrzymuję nawet 10. Szukam, w siatce leków które mi dali z oddziału. NIE MA. Jak to, nie dali mi!? No kurwa, zwariuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, Korba, nie mogłem Sobie odmówić, żeby nie podziekować za zainteresowanie sie moimi nerwicowymi humorami. :*

 

ostatnio czuje się jakoś fatalnie, zeby nie powiedzieć ch***wo .. wracają stany lekowe, problemy somatyczne. Jakoś staram się to olewać, ale nerwica wygrywa 1-0. Jak bedzie powtórka sprzed pół roku to palne Sobie patelnia po głowie. ;) póki co kontynuuje terapie, branie leków i mam nadzieje, że to przejściowe. Oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojojojoooooooooooj, Kasia, pomyślę o Tobie, kiedy będę szamać budyń, a wcześniej mielonego lub pangę ze świeżymi ziemniakami i smażonym kalafiorem 8):pirate:

 

 

:*

 

-- 18 kwi 2011, 09:01 --

 

ALEKS*OLO, powiedz Kice, że tamta to dziwka, skoro tak szybko się białasowi oddała :pirate: może to jej polepszy humor :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstałem bardzo rano. Słoneczko świeciło, zjadłem, zrobiłem siusiu, zapaliłem, umyłem sie, popsikałem, wychodze na dwór i nagle łubudu - mysle Sobie coś nie tak, jakoś z lekka lękowo się czuje. Tak jakby świat był strasznie mały, za mały dla mnie. :shock: pochwaliłem dzien przed zachodem słonca, mysle Sobie z poczatku tygodnia bedzie tragicznie .. .., ale w miare upływu dnia powrocilem do "normalności" i z tego sie ciesze. eh. ;) Pogoda do bani, nuda maksymalna, w pracy też sie wynudziłem jak nigdy, kasy juz braknie xD i jeszcze dziś wieczorem do dentysty na kanał. :pirate:

Korba,

tez mysle, ze jest fujasto-dupniasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×