Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem coraz bardziej zalamana mieszkaniem z Babcią,ktora chodzi i obczaja co robię-dzis rozeszlo się o JEDNĄ tabletkę paracetamolu.Zaczela sie wypytywac co mi jest-no to odpowiadam lakonicznie-boli mnie brzuch-a dlaczego?-(nie chcę się wdawac w szczegóły,bo moja mentalnosc różni sie zasadniczo od mentalności matki i babci)-odpowiadam:nie wiem.Kolejne pytania:a nie domyslasz sie dlaczego?-nie.

A może jednak?-Babciu,poprostu mnie boli-a może okres ci sie zbliża?-może.I tak ze 20 minut.

 

To samo wczoraj:zakladam buty,wiążę włosy w kucyk-babcia-a dokąd to?

a ja(starając się zawrzec wszelkie niezbedne informacje w jednym komunikacie):do Adama,na 10 minut,przejedziemy się,spalimy i wrócę.

-A adam to nie może wejsc na górę,napic się herbatki?

-Babciu(tłumaczę),Adam już nie jest moim narzeczonym,może tu czuc się nieswojo.Pogadamy sobie na neutralnym gruncie.

-a tak wychodzisz ubrana?wyglądasz jak obszczymurek

-idę tylko do auta,Adam widywal mnie w gorszych stanach

-a co ten Adam chce tak w ogole?Po co wy sie spotykacie,co?

 

Gdzies w tym momencie,nie mam zwykle cierpliwości,nie umiem wyluzowac,od kliku lat chodzę sama do łazienki,i już nie umiem wrocic.

To samo jak dzwoni Natala:

-Nienawidzę tej dziewczyny,to narkomanka,z kim Ty sie zadajesz!!!Ja sobie nie życze,żeby ona wydzwaniala.

O Kasi-gdy przeczytala,jakiegos esa,ktorego wysylalam z jej komórki,

-Ta też pierd..rywalizujecie,ktora bardziej sie potnie!!!!!Po czym:jestes lesbijką?:mrgreen:

Jak Sebastian przyjechal i siedzial ze mna,bo babcia pojechala na ploty do ciotki :

Kto tu nocowal????Ja sobie nie życze,żeby tu jacys dorosli( :mrgreen: ) mężczyzni przesiadywali,powiem ojcu!!!!

 

Śmiech przez łzy,naprawdę.A ja tak lubilam swoją prywatnosc,nietykalnosc. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, nie chce isc na dwutygodniowa obserwacje,zarzygam się.To nie dla mnie.Też mam dola (nowość :mrgreen: ) i tęsknię za Piotrem i za Tobą...ogolnie tęsknota stanowi chyba 90 proc bogatej przecież palety uczuc jaką mam w sobie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×