Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Na takiej, ze nie robisz nic żeby poprawić pisownię.....

 

7. Każdy użytkownik jest zobowiązany dbać o kulturę własnych wypowiedzi - treści publikowane za pośrednictwem forum powinny być zredagowane poprawnie, w stopniu umożliwiającym jasny i czytelny przekaz zawartych w nich informacji. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do poprawiania, bądź kasowania wiadomości, które nie są czytelne.

 

 

Ja ładnie proszę, czy możesz zrobić z tym coś a Ty mi piszesz - cmoknij się...wiec ....no cóż..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, nie przesadzaj nie pisze Ci " cmoknij się w ....", po prostu zwracasz mi uwagę w sposób złośliwy, więc i ja odpisuję w podobny sposób.

Staram sie pisać poprawnie, i pracuję nad tym, ale Ty chcesz żebym zrobił to z dnia na dzień.

Poza tym to że napisze góra przez u-otwarte, nie powoduje że moje wypowiedzi są nie czytelne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...powtarzanie po mnie.Moich słów,zwrotów i przemyslen.Przypomniala mi się koleżanka z liceum,ktora powtarzala wszystko po mnie-moje slowa,moja fryzurę,nawet kolor szminki i preferencje kulinarne.Pewnego dnia ukradla zeszyt z moimi dramami i chodzila je odczytywac jako wlasne.

Myslalam,że wyroslam,ale nie-wciąż mnie to drażni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie Panna Modliszka, która skasowała mojego posta z w pełni konstruktywną krytyką, bez śladu bluzgów czy jakiejkolwiek uszczypliwości.

Skasowała tego posta ponieważ, jak napisała, dyskutuje on z decyzją administracji. I zagroziła ostrzeżeniem, jeśli będę dalej takie zamieszczał. Nie trzeba tutaj chyba żadnego komentarza... żałosne. Jutro pewnie coś więcej popiszę w tym temacie, a teraz dziękuję, dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

:shock: o k.uurwa czy im sie juz calkiem po.jebalo we lbach

co za kanibale, 1000 lat za murzynami, ta cala azja jakas chora,

co za swiat, dla mnie abocja to juz morderstwo a to cu sie dzieje, brak slow... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To do mnie pytanie?

 

Myslalam,że wystarczająco dużo razy dalam dowód,że lubię tu być i nigdy nie napisalam,że jest inaczej,więc..?

linka,nie sadzilam,że kiedys powiem to do Ciebie,ale może tak-dystansu?nie wiem co gorszacego jest w tym,że nie lubię osob,ktore nie maja wlasnej osobowosci,notabene nawet nie z tego forum?

 

Multum osob pisalo wczesniej,że nie lubi dziwek,kolesiostwa itp,a akurat do mnie pytanie po co tu jestem?Jak ktos nie lubi pomidorów,to też mu zwrocisz uwagę?Sama zlozylas ten temat :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumię po co te kłótnie. Piszę na kilku forach i panuje tam atmosfera życzliwości. Na to forum wszedłem aby spędzać czas z ludżmi dotkniętymi tą samą chorobą co ja. Mamy się wspierać a nie wykłócać.

 

Za zbyt dużą ilość błędów na innych forach użytkownicy są niestety usuwani po ostrzeżeniach. Mnie też rażą nagminne błędy ortograficzne niektórych forumowiczów.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam sprostowanie, bo mój post zrobił zamęt, nie doczytałam całego tematu, chciałam to wyrzucić, bo Agata jest napuszoną pizdą !

Zresztą nie tylko tu napisałąm, mniejsza o to ,

Chyba znacie mnie na tyle długo , że wiecie gdy mam coś do kogoś to pisze to wprost.

Przykro mi , że tak to odebrałaś Iza, i przepraszam bo to nie było do Ciebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z Administracją nie ma żadnych dyskusji. I tyle.

 

 

Bardzo to smutne i przerażające! Żeby była jasność nie mam tu na myśli żadnej konkretnej sprawy. Rozumiem ,że forum ma modów po to ,żeby pilnowali porządku i tak dalej, ale my tez jesteśmy ludźmi i chyba powinniśmy mieć prawo do wyrażania swoich opinii i poddawania w wątpliwość decyzji , które nam się nie podobają. To co napisałeś Amon jest dla mnie nie do przyjęcia, nie wiem czy O to chodzi również Shadowowi, gdy powierza komuś funkcję moda.

A ,zeby było w temacie, bo zaraz dostanę upomnienie: to bardzo mnie to wkurza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam cos od siebie,ale już w innym temacie:

wkurzają mnie ludzie,ktorzy za wszelką cenę starają się znalezc sobie sojusznika i wrzucają wszystkich do swojego wora-żeby nie czuc sie osamotnionym,żeby ktos z nimi babral sie w gównie.Ojoj,jak mnie to *******.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zmuszony zaingerować swoim wybitnym autorytetem moralnym i powiedzieć wam, że jedna i druga strona ma poniekąd racji. Dlatego bez sensu jest przepychanka w tego typu tematach i lepiej to przenieście do Pytania Do Admina, lub załóżcie temat ala skarga na moda itd...

Mnie wkurza wasza przepychanka. Peace love and sertralina and anafranil :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera dajcie mi ostrzeżenie , ale i tak to napiszę. Nie rozumiem tego załatwiania spraw dotyczących działania forum na pw. Ja w tej chwili nie mam do nikogo z Was personalnie pretensji. Chodzi mi o całokształt działania. Rozumiem sprzeczki z konkretną osobą bo coś co o mnie napisała, mi się nie podoba- mogę się dochodzić na pw. Ale jeśli to dotyczy ca lego forum , chcę żeby wszyscy to przeczytali i się ustosunkowali.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ostrzeżenie mnie wkurzyło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie jaki by był burdel na forum, i ile wątków, gdyby wszystko z nami konsultowano. Mnie to nie przeszkadza, ale chojrak ugodowa dziewczyna.

A no i ile kłótni - co osoba to zdanie. Przecież ostatecznie jak nam się coś nie podoba (np usunięte wątki) to modzi i admini i tak je przywracają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×