Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wkurwia mnie to,ze i bliscy i znajomi w necie ,tak lekko podchodzà to mojej sprawy zwiàzanej z wyspkà..jestem po kolejnych badaniach,gdzie na wyniki bèdè czekac do tygodnia,ale juz na dzien dziisiejszy wiem,ze ob krwi mam 23,za duzo leukocytow,erytrocytow,poziom lipdow za wysoki.uslyszalam tylko,ze przesadzam,i ze to nic takiego.(od znajomych)Jasne.tylko nerwica jest kurwa najwazniejsza.A ja moze mam raka albo inne dziadostwa skoro mèczè siè juz miesiàc i dalej oprocz skazy bialkowej i uczulenia na metale nic nie wykryto.Wkurza mnie to uczulenie,bo nie moge spac i normalnie funkcjonowac. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, mowià tylko tyle,ze nie jest dobrze.Ze stan zapalny w organizmie jest bardzo widoczny....bo notabene jest.

Powtarzajà badania,bo szukajà cholera wie czego.Wysypka byla i jest.Wyglàdam jak,gad.Rozdrapane do krwi strupki i plamki.Mimo calego swojego optymizmu,jestem dziisaj zla i rozzalona;Czekam na wyniki.przeszlam serie badan na wàtrobè,zolàdek,system immunologiczny,biochemia,jakies gazometrieè.To wszystko juz bylo,i za kazdym razem wychodzà inne wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum,

 

Ja nie lekceważę Twojej wysypki. Raczej starałam się Ciebie pocieszać, żebyś się zanadto nie martwiła, bo to i tak niczego nie zmieni:( Poza tym ostatnio jak pytałam o wyniki to mówiłaś ,ze ogólne krwi były ok. Przytulam i martwię się i współczuję bo wyobrażam jakie to jest dokuczliwe:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, nikt nic mi nie mowi,tylko, ze oczywista jest infekcja krwi.Po wynikach,ktore mam z poprzednich badan i czesc dziisiejszych,slèczè sobie sama i dopowiadam rozne choroby.mam tego kilka stron i czytajàc,popadam w histeriè.wg tych wynikow to wychodzi mi ze mam:bialaczkè,chorobè Dhuringa,glistè ludzkà,nawet aids sobie wmowilam :oops: ,chlonniaki itp..wszystko pasuje.zdajè sobie sprawè z tego,ze moze wcale nie jst tak zle..ale na Boga!!!!takich wynikow z badan krwi nie mialam nigdy;zawsze ksiàzkowe.

 

[Dodane po edycji:]

 

wiola173, ja tez Ciè kocham:) i nie mialam na mysli osob z tutejszego forum mowiàc o beztroskim podejsciu.Powinnam to zaznaczyc.przepraszam.

dzisiejsza morfologia wyszla bardzo kiepska-stàd moje obawy;tak jak, napisalm dlatego powtarzajà badania bo wciàz siè cos zmienia.Mogè nawet wrzuucic dane z tych badan??moze ktos sie zna na tym??ja glupiejè. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki juz wpisuje.z gory przepraszam za offtop.najwyzej mozna to pozniej usunàc.

 

[Dodane po edycji:]

 

erytrocyten-7,20..norma-4.1-5.1

leukocyten-13.....norma-3.9-11.0

hematocriet- 48;...norma-36-46

MCV -112..;norma-78-99

 

BIOCHEMIA

 

glucose--65 norma-65-140

Ldh 6,8 norma < 5,7

Lipase 95 norma <60

cholesterol w norlie i trojglicerydy tez

bilurubine direct-1,21 norma 1,20

 

IMMUNOLOGIe( zeszlego badania)

RA 16 norma <14

 

[Dodane po edycji:]

 

thyroxine-2,00 norma 0,93-1,60

tsh 0,65 norma 0,53-3.59

progesteron 1,79 norma nie podana

LH 5.3 norma nie podana

FSH 5,9 norma nie podana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wioluś masz wszystko prawie wszystko podwyższone, ale nie tak bardzo dużo . Trudno zgadnąć co to może być . Pomyśl,że gdyby Twoje wyniki były tragiczne nie wypuściliby Cię ze szpitala. Muszą pewnie porobić jeszcze mnóstwo badań i ustalić skąd to się bierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, najgorsze co można zrobić, to ślęczeć w internecie. ale nie jestem lepsza, robię dokładnie to samo. ostatnio analizowałam wszystkie badania, które mi zlecił reumatolog (nie wyniki, same badania), żeby wiedzieć, co może podejrzewać. oczywiście się nakręciłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiolu ja Cię doskonale rozumiem, bo sama jestem tez taka jak Ty. Już bym sobie wmawiała mnóstwo różnych chorób i czytała wszystko co się nawinie. Ale jak patrzę z boku - czyli a Ciebie to widzę ,że robisz tym sobie krzywdę bo i tak nie masz na to żadnego wpływu, a tylko się denerwujesz i nakręcasz. Nie wiem co Ci poradzić:( Może się napij troszkę na wyluzowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×